Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

@edka

To co tobie zaproponowali to sa wlasnie ceny dla nowych. Dlatego na pewno obniza, w drugiej polowie lutego bedzie taniej.

To jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sensacji się nie spodziewajcie w drugiej połowie miesiąca. Myślicie, że jak w tym wątku na forum jest duży ruch, to w dziale utrzymania abonenta też?

Tak jak ktoś tu napisał, popytał znajomych i mało kto wiedział o podwyżkach, a z tych co wiedzieli to większość olała sprawę, reszta nie zareagowała, ktoś spóźnił reakcję i tyle. Zaryzykuje, że % abonentów jaki wypowiedział umowę nie przekroczy 3-5% ogółu abonentów, tym bardziej, że prawie wszyscy abonenci przedłużający umowy w zeszłym roku mają gwarancję ceny i brak możliwości jej wypowiedzenia.

A do tego z tej garstki abonentów część i tak przedłuży umowę, reszta podpiszę nową umowę z C+, albo z N. Ochłapy pozbiera Polsat i DVB-T.

 

Cyfra na pewno dobrze skalkulowała ryzyko podniesienia cen i odpływu kilku tysięcy abonentów, bo wie, że setki tysięcy abonentów zapłacą kwoty po podwyżkach.

 

 

Stąd takie oferty, a nie inne. Cyfra nie da Wam nic więcej poza tym co znajdziecie w ulotce. Może ktoś się złapie na jakiś dodatkowy gratis, ale to było zawsze.

Zobaczcie jak działa utrzymanie abonenta w N. Ceny takie jak na ulotkach. Z rzadka i to w ostateczności utrzymanie poprzedniej ceny. Cyfra teraz robi to samo. Albo bierzesz to co w ulotce albo "do widzenia". W Polsacie przedłużenie umowy wygląda jeszcze gorzej.

 

Abonenci jak mantrę powtarzają, "bo zawsze lepiej ma ten, co jest nowy". To teraz macie ofertę z ulotki i możecie się nią jarać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margaj -do polsatu nigdy nie pojde to najwiekszy badziew i tyle w temacie moze wezme tv sky uk za 12f-full opcja od takiego magika wiadomo o co chodzi ,albo za ta sama cene full cyfra+ plus polsat do tego n takze w pakiecie , zastanawiam sie a jak bym chcial na 2 tv to x2 = 24 funty na miesiac

ale do polsatu nigdy margaj pamietaj polsat to ochlapy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czułem że w lutym może być wielkie z[beep]o i czym prędzej jeszcze w styczniu za zgodę na 8 złotową podwyżkę wywalczyłem darmowego Pace...

Teraz z wyższością czytam posty tych co to wie[beep]i w lutym gruszki na wierzbie :)

Niektórzy wieszczą nadal, tyle że w drugiej połowie lutego :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem raz i nie będę się prosił i poniżała przed nimi. Właśnie zamówiłem N-ke pakiet Świat HD ta sama oferta programowa po za kanałami Cyfry (minimini domo i inne) których nie oglądam normalny dekoder 3 m-c gratis bez proszenia się. Więc poco przepłacać :)

Niestety sport na ence to nędza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście oferty jak nowy klient to macie i nie biadolić co prawda były takie przypadki że ktoś dostał C+ Optimum za 57zł ale to taki co dostał wcześniej to samo za 42zł a wtedy panowało w Cyfrze+ 10-lecie i oferty były wyjątkowe :) koniec dobrego ja nie zerwałem umowy i aktualnie też będą płacił za swój abonament zestaw 128zł jak nowy abonent także mam taką ofertą jak w sklepie i bez zbędnych akcji z CTA C+ oszczędziłem sobie zachodu :lol2:

 

Pozdrowienie dla tych walczących i zarazem walczących z wiatrem (bez urazy i to tylko moja opinia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...