Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do 777

Wczoraj się z tobą poprztykałem trochę. Dzisiaj przemyślałem sprawę i myśle, że jak oni nie spuszczą z tonu to albo zostanę przy Mini Hd Polsatu, albo pójdę do N. To jest tylko telewizja nie będę ich sponsorował. Poza

tym Canal+ pod względem filmowym to teraz jest jakaś masakra, żadnych praktycznie nowych filmów. Tak że w N jak ktoś weźmie NPremium i Hbo jest przez 7 miesięcy free to oferta jest o niebo lepsza. Ze sportu też coś oglądnie. Pozdrawiam 777 nie pękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza propozycja dla mnie po wysłaniu wypowiedzenia to:

- C+ Kompakt za 68 zł (po podwyżce)

- paczka HD za darmo na 3 miesiące a potem 8 zł

- Pace'a PVR za 10 zł miesięcznie, Sagemcom za free

- umowa na 13 m-cy.

Niestety powiedziałem, że się zastanowię zamiast go spławić, bo nie zdążyłem się zorientować co i jak. Ma dzwonić w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu wypowiedzenia w połowie stycznia, dziś pierwszy telefon od C+. Do tej pory Prestiż HD+ (125,30 zł). Jako, że nie chce już najwyższego pakietu oznajmiłem ,że jestem zainteresowany opcją C+ HBO Superpremium. Warunki przedstawione mi na dziś:

 

- umowa 19 miesięcy

- stała cena 118 zł przez cały okres umowy

- PVR za free

 

Ze względu na długość umowy i cenę z oferty nie skorzystałem, zamierzam czekać. Choćby do końca miesiąca.

 

P.S

 

Za 118 zł to w tamtym roku dostałem Prestiż HD+ :? (po zeszłorocznej podwyżce 125 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki z dzisiaj:

C+ Optimum + MR za 65+10 PLN

C+ Kompakt + MR za 53+10 PLN

Umowa na 15 miesiecy.

Przy nizszym pakiecie jest mozliwosc wejscia na wyzszy z uwzglednieniem maksymalnego rabatu.

 

A juz niektorzy tak sie puszyli.

 

dekoder do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki z dzisiaj:

C+ Optimum + MR za 65+10 PLN

C+ Kompakt + MR za 53+10 PLN

Umowa na 15 miesiecy.

Przy nizszym pakiecie jest mozliwosc wejscia na wyzszy z uwzglednieniem maksymalnego rabatu.

 

A juz niektorzy tak sie puszyli.

Pierwsza opcja to jest dokładnie tyle ile mam płacić po podwyżce czyli status quo /nic nie urwę z tej podwyżki/. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki z dzisiaj:

C+ Optimum + MR za 65+10 PLN

C+ Kompakt + MR za 53+10 PLN

Umowa na 15 miesiecy.

Przy nizszym pakiecie jest mozliwosc wejscia na wyzszy z uwzglednieniem maksymalnego rabatu.

 

A juz niektorzy tak sie puszyli.

 

A jaki masz staż, skoro dostałeś taką ofertę mi wczoraj dawali raptem 14 zł rabatu na C+Kom i wychodziło 68 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edka A jaką cenę zaproponowano za pakiety?

 

Pytałam o Optimum, zaproponowano 62 zł, czyli jakieś 15 zł zniżki, do tego MR za free i dekoder za 15 zł, paczka HD za 11ł free 3 miesiące potem zniżka 3 zł. Myślałam że przyjmę ale teraz po przemyśleniu chyba odrzucę, mają do mnie zadzwonić po 18. Jak tak pomyślę to w N mam za 79 zł pakiet z HBO i dekoder bez dzierżawy. Niektórzy dostają rabat za optimum C+ 42 zł w cenie 65 zł, ja mam tak 7 letni staż więc czemu mnie tego nie zaproponowano? Muszę jeszcze ponegocjowac bo jak narazie średnio jestem zadowolona, chciałabym miec HBO ale nie wiem czy za 27 zł;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pozostaje wysokosc rabatu.

Jak sie ma MR za 15 PLN to placiloby sie 20 PLN wiec tutaj jest rabat 10 PLN.

To jest caly czas oferta ktora byla.

 

@grzeesiek

Wczoraj ja kontrolnie do nich dzwonilem i bylo tak jak dla nowych czyli to co podajesz a dzisiaj sami dzwonili z otwartka furtka na maksymalny rabat.

Niestety paczki HD gratis nie chcieli dorzucic.

Staz tu nie gra roli a ten kto mial maksymalny dostanie go nadal.

 

@edka

HBO w systemie on/off to 27 PLN co drugi miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę C+Optimum - 78zł, MR - 5zł i HD Optimum Promo - 8zł == 91zł. Oczywiście wysłałem wypowiedzenie. Jak narazie nie miałem jeszcze telefonu.

 

Na daną chwilę jakie mogą mi zaproponować warunki za powyższy zestaw? Z chęcią dołożył do niego kanał MEZZO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@jankluczyk

Moze dla ciebie nie istnieje ale jak widac dla mnie i dla tych co maja maksymalny rabat to oferta jest aktualna.

Ponadto w mailu do C+ zaznaczylem zeby nie skladano mi ofert gorszych niz maksymalny rabat i widac ze bardzo im zalezalo skoro zanim sie do mnie dzisiaj dodzwonili kilka razy wczesniej dzwonili.

 

@doctor

Ja mam C+ Optimum i ze zejsciem na C+ Kompakt za 53 PLN nie bylo problemu. Jest to ta sama promocja wiec wybor pakietu jest dowolny. A dodatkowo w dowolnym momencie 15 miesiecznego Okresu Minimalnego liczonego od marca mozna wejsc na C+ Optimum za 65 PLN.

 

Ja nie twierdze ze ta oferta jest w systemie dla wszystkich tym bardziej ze konsultant powiedzial ze jej nie ma a propozycja C+ byla indywidualna i ona pewnie bedzie sie tyczyc wszystkich co maja maksymalny rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankluczyk

Ponadto w mailu do C+ zaznaczylem zeby nie skladano mi ofert gorszych niz maksymalny rabat i widac ze bardzo im zalezalo skoro zanim sie do mnie dzisiaj dodzwonili kilka razy wczesniej dzwonili.

 

Twoje powyższe słowa utwierdzają mnie tylko w przekonaniu że jestes tylko zwykłym mącicielem wróżącym z fusów.

 

Jednego dnia zgrywasz proroka, prawie jakbyś siedział w zarządzie Cyfry a drugiego dnia piszesz że wydzwaniasz na infolinię

z zapytaniem jaką mają ofertę.

 

I jak czytam w Twoim poście że "im zależało" na Tobie jako abonencie to ze śmiechu kładę się na podłodze.

Jesteś tylko cyferką w komputerze i Twój los nikogo w Cyfrze nie obchodzi.

 

Moja rada jest taka: przestań sie ośmieszać udając Bóg wie jakiego proroka bo mam wrażenie że tylko drażnisz tutaj ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zalecam ci troche wiecej pokory i zdrowego rozsadku.

 

Moj los ich nie obchodzi ale moja umowa z nimi obchodzi ich bardzo.

 

A informacje ktore przekazuje moga byc pomocne innym abonentom.

 

@ziut60

W sumie rozchodzi sie o te srednio 5,5 PLN za opcje HD Kompakt ktora mozna dobierac i wylaczac.

 

A to co mi dzisiaj oferowali to tez wszystko rabatowo czyli 29/42 PLN na pakiety i 10 PLN ma MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po telefonie. Konsultantka potwierdziła wcześniejszą propozycję czyli Optimum za 62 zł do tego MR za 0 zł, PVR za 15 zł HD Promo za 8 zł przez 3 miesiące gratis. Opcja Optimum C+ to 107 zł - 21 zł rabat czyli 86 zł, pakiet suprpremium to 108 zł po rabacie, PVR za 10 zł i MR za 10 zł czyli 128 zł ale umowa na 15 miesięcy. Stałych cen nie gwarantują, ale Pani powiedziała że zawsze można potem wypowiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...