Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy nic konkretnego nieda sie ugrać!

Dwa dni temu bez problemu można było dostać ofertę Canal+Optimum za 57zł(+8zł od 1 marca) i multiroom w cenie 10zł od marca.

Na dzień dzisiejszy najlepsza(i chyba jedyna) cena dla Canal+Optimum to 78zł(cena od marca) oraz 15zł za multiroom.

Dla mnie takie ceny to nieporozumienie!

A ktos tu pisał że od lutego mają być lepsze przedłużeniówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od dzisiaj u dystrybutorów obowiązują następujące nowe warunki przedłużenia umów:

 

- Aneksy przedłużeniowe tylko na okres 13 miesięcy i następujące warunki:

 

Pakiety za rabatem przez 13 miesięcy, kwoty rabatów:

 

Start - 2 zł

Kompakt - 8 zł

Optimum - 15 zł

 

Canal+ Start - 8 zł

Canal+ Kompakt - 14 zł

Canal+ Optimum - 21 zł

Canal+ Superpremium - 38 zł

 

Opcja dodatkowa Kompakt HD/Optimum HD 3 mies za friko potem rabat 3 zł przez 10 miesięcy.

 

Wszystkie inne oferty przedłużeniowe, które były jeszcze wczoraj zostały całkowicie usuniete z systemu 8)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma może pakiet canal+ start ??

Ja mam taki pakiet od listopada 2011, umowa na 19 miesięcy. Sagemcom bezpłatne użytkowanie.

Cena do podwyżki 43zł a po podwyżce 48zł.

Może i podwyżka nie duża, ale nie lubię jak ktoś zmienia ceny w trakcie trwania umowy stąd wysłałem wypowiedzenie.

 

Dzisiaj telefon konsultanta,

oferuje multiroom za 10zł(zamiast 20zl)-którego i tak nie używam.

 

Nie zgodził się na kwotę 43zł(niby był pytać się u przełożonego).

Ktoś z Was wywalczył coś z tym pakietem ? :)

 

Do końca lutego jeszcze trochę czasu więc poczekam, ale nie wiem czy to dzwonią rożni konsultanci? czy tylko jest raz telefon z propozycją? :)

 

pozdrawiam i powodzenia w bojach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj u dystrybutorów obowiązują następujące nowe warunki przedłużenia umów:

 

- Aneksy przedłużeniowe tylko na okres 13 miesięcy i następujące warunki:

 

Pakiety za rabatem przez 13 miesięcy, kwoty rabatów:

 

Start - 2 zł

Kompakt - 8 zł

Optimum - 15 zł

 

Canal+ Start - 8 zł

Canal+ Kompakt - 14 zł

Canal+ Optimum - 21 zł

Canal+ Superpremium - 38 zł

 

Opcja dodatkowa Kompakt HD/Optimum HD 3 mies za friko potem rabat 3 zł przez 10 miesięcy.

 

Wszystkie inne oferty przedłużeniowe, które były jeszcze wczoraj zostały całkowicie usuniete z systemu 8)

 

Pozdro

 

Czy dobrze rozumiem, czy można iść do dystrybutora, normalnie zagadać w czym rzecz i na jasnych i konkretnych warunkach przedłużyć umowę bez czekania na telefon w dodatku z rabatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę.

 

ale bezczelnością jest dzwonić do abonenta, nawijać przysłowiowy makaron na uszy jaka to cudowna oferta niemalże wymagając odpowiedzi od razu podczas rozmowy, podczas gdy taka sama oferta na stronie internetowej jest tańsza. i to o kilkanaście zł !

czy oni naprawdę myślą, że mają do czynienia z [beep]kami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie szukać oferty u konkurencji, albo jak nic ciekawego się nie znajdzie zadzwonić jak niepyszny i wycofać wypowiedzenie / na razie 65 +10 zł po podwyżce za C+Optimum i MR wyglada i tak lepiej niz to co zdają się dziś oferować /.

PS. Trochę szkoda sportu, ale filmy i kanały dla dzieci wyglądają u Cyfry coraz słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rozmowy z konsultantem, jestesmy w stanie dowiedziec sie cen realnych , po podwyżce , Jednak i tak lepiej udać się do dystrybutora.

Zucho23-> nie ma szans ugrać takiej oferty , bez dekodera za całą taką opcje zaplacisz 114 zł na 13 mc. do tego 10 zł. za najem Pace PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem telefon o cyfry, drugi już.

Mam Optimum Canal+ za 57zł, Optimum HD Promo za 8zł i Multiroom za 5zł teraz płace 70zł.

No przedstawia dla mnie super hiper ofertę promocyjną bo mam 10 letni staż itp. I cudowna oferta brzmi:

Optimum Canal+ za 86zł, Optimum HD Promo za 8zł i Multiroom za 15zł razem 109zł zamiast 70zł (!!) :shock:

Powiedział ze to jest specjalna cudowna oferta dla mnie i konkurencja na pewno jest gorsza ponieważ nie jest Cyfrą+

Powiedziałem grzecznie że chyba na łeb upadli z taką "promocją" i jeśli nic nie zmienią to mogę już do mnie nie dzwonić :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mozna powiedziec ze w tej chwili nie ma oferty przedluzeniowej bo to co jest to sa warunki promocyjne dla nowych abonentow.

 

@wujektom

Przeciez musza zejsc i to ostro bo inaczej nie bedzie cofniec wypowiedzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...