Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowe od zeszłego grudnia na kompakt + Canal+ HBO (SD). Oczywiście wysłałem wypowiedzenie umowy po aneksie.

I teraz 2 pytania do Was:

1. Czy jest możliwość wynegocjowania PACE PVR za 0zł jeżeli do tej pory korzystałem ze zwyklego pace SD?

2. Jeżeli wynegocjuje satysfakcjonujące mnie warunki, od kiedy one wejdą w życie od przyszłego miesiąca czy szybciej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowe od zeszłego grudnia na kompakt + Canal+ HBO (SD). Oczywiście wysłałem wypowiedzenie umowy po aneksie.

I teraz 2 pytania do Was:

1. Czy jest możliwość wynegocjowania PACE PVR za 0zł jeżeli do tej pory korzystałem ze zwyklego pace SD?

2. Jeżeli wynegocjuje satysfakcjonujące mnie warunki, od kiedy one wejdą w życie od przyszłego miesiąca czy szybciej?

 

Nie dodałem że interesuje mnie pakiet superpremium z PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos negocjował coś ostatnio w sprawie pakietu kompakt ??

 

Ja negocjowałem w sprawie pakietu kompakt,chciałem go z C+ za 47,ale nie udało się,wziąłem goły za 38 i nawet jestem zadowolony.Postanowiłem odpocząć od tv czasowo i finansowo,zresztą mam jeszcze do dziś wszystkie opcje i szczerze mówiąć prawie tego nie wykorzystuję.Zależało mi,by w grudniu płacić sporo mniej,stąd moja zgoda na tenże kompakt.Pozdrawiam i życzę owocnych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzięki info z forum udało mi się otrzymać C+ optimum za 57 zl + 11 zl za HD + 10 za dekoder PACE.

Wysłany wcześniej mail z taką właśnie propozycją, umowa była do końca roku.

Jak wcześniej dzwoniłem to proponowano mi warunki jak na stronie albo gorsze , na moje stwierdzenie,że na stronie są lepsze usłyszałem, że konsultant nie wie jakie są na stronie (!?), i że on ma swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja dla Cyfry ( wypowiedziana umowa z powodu zmian regulaminu - była do lipca 2012) : C+HBO Superpremium 99 ,PVR za 0zł i umowa na 15 mcy i dostałem telefon z propozycją :

C+HBO Superpremium za 99zł na 19 mcy i 18mcy PVR za 0zł i 1 mc za 20zł - odmówiłem , dodatkowo dowiedziałem się ,że umowa z TV mi nie przysługuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem drugą rozmowę z konsultantem moja oferta (Szanowni państwo a moja oferta jest taka ( Pakiet OPTIMUM 57zł + OPTIMUM HD

11zł + MULTI 40zł + PVR 0) i stanowisko ich jest takie że optimum owszem 57 ale już multi 58 i co i nie ma zgody , pożyjemy zobaczymy.

Na Twoim miejscu wziął bym to bez Multi i później dołączył Multi przez ICA za 40zł. Na pewno pojawi Ci się taka opcja w zakładce oferty specjalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pnowie! Mam pytnie.

 

Poszło wypowiedzenie, posiadam obecnie pakiet Optimum + MR w kwocie 64 zł/mies. Co mogę ugrać? Zależy mi najbrdziej na deku HD za free.

 

Ogólnie moglo by być tak C+OPT + MR + DEK HD ZA FREE + ostatecznie HD Optimum...

 

Do jakiej ceny mogę zejść??

 

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wlasnie po rozmowie z konsultantem. Przedstawil mi 2 opcje

C+HBO Superpremium 99PLN +multiroom 15PLN + 10PLN Kiedy powiedziałem ze przecież multiroom maja za 5PLN odpowiedział ze nie słyszał o takiej opcji.

Druga propozycja. C+ OPTIMUM 57PLN ale do tego mulitroom i PVR po 15PLN!! 15 za PVR!!

Jest szansa na C+HBO Superpremium za 99PLN z multiroomem i PRVem lub za 104PLN (multiroom za 5PLN a PVR za 0)? Takie coś bym zaakceptował.

A co do drugiej opcji też braliście C+ OPTIMUM 57PLN multiroom i PVR za 15PLN czy dostał ktoś po 10PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Borsuk

A po co się pchasz w przedłużenie umowy?Ja zrezygnowałem,i 2 grudnia biorę Superpremium(dla abonentów innych telewizji) za 99zł +multiroom za 5zł +Pace prv za 10zł=114

Za grudzień nie płacę,dodatkowo 3 mc za darmo.Umowa na 23 miesiące będzie mi się kończyć w listopadzie 2013r,a więc mam szanse na załapanie się na promocję świąteczną.Wszyscy przedłużający na 15 miesięcy będą kończyć umowy około wakacji-nie liczyłbym więc na jakieś superpromocje w tym okresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z multiroomem za 0? Bo 109 to wychodzi normalnie cennikowo. Mi się rozchodzi o to że nie chcieli dać multirooma za 5PLN. A też 10PLN za PVRa jestem skłonny dać tylko jeśli wymienia mi złom na Pace. Za obecnego mogę dać 0PLN.

Coś mi się wydaje że będzie bye bye cyfra welcome UPC.

I mam nadzieje że każdy z poprzedniej promocji z TV podziękuje cyfrze za współpracę i odejdzie do innej sieci. Może się opamiętają a nie 3 razy wyższe ceny (wrrr)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kolejnej rozmowie . Umowe kończę styczeń 2012

Superpremium za 99 zł + 10 zł dekoder - = 109 zł za chiny nie chcą dać dekodera za free , chociaż dotychczas miałem ( presiżowy HD + za 119,90 zł)

Lub Superperemium 99 zł + 15 filmox + 10 cinemax HD + 10 dekoder = 134 zł

 

Chyba wezmę superpremium 99 zł +10 za dekoder = 109 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...