Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serio dostałeś taką ofertę????

Bo mnie dzisiaj proponowano Full Opcje + Multiroom + PVR + PS3 za 198,90 zł miesięcznie.

Bądź Superpremium + Multiroom + PVR + PS3 za 162 zł miesięcznie.

A mnie odpowiadała opcja Full Opcji + PVR + PS3 za 154 zł miesięcznie.

Ale facet tego nie zaakceptował, a z obliczeń które mi wyszły gdyby tak wziąść na twoich warunkach które ci dano

czyli Superpremium + PVR + Cinemax + Filmbox + PS3 wyszło mi 157 zł miesięcznie.

Więc nie wiem czy chodziło mu o te 3 zł mimo to że jestem stałym klinentem od kilku dobrych lat.

Jak ci się udało ugrać taką fajną ofertę????

Dostałeś fatalne oferty. Wysłałeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wysłałem wypowiedzenie,

i jeżeli nic się nie zmieni to chyba przejde do N.

Szkoda mi tylko Canal+ ale skoro mają zrobić fuzje to tak czy tak pewnie w N się pojawi.

A puki co mogę sobie wziąść pełną ofertę w N na dogodnych warunkach 120 zł na 12 miesięcy w tym 4 miesiące bez opłat

full oferta bez kanałów erotycznych z PVR i Multiroomem na 6 tunerów.

Także oferta nie jest taka zła.

A puki co canal+ mogę sobie wziąść w cyfrze jako opcję multi za bodajże 30 zł bez zobowiązań.

Ale jeszcze to rozważe bo nie wiem czy się opłaca.

A wy co byście zrobili na moim miejscu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi full daja za 129 pln i w dodatku wielkie zdziwienie jak im mowie ze mozna kolo 110 pln czekam moze zaproponuja w koncu taka cenne... pytanie do kolegi 2 posty wezej wczesniej tez miales full i jaka byla 1 propozycja cyfry od razu 109 pln za full czy jak... zastanawia mnie jedno czy mi dadza w koncu fulla w takiej cennie bo mam od nich philipsa hd bez pvr za darmo na uzytkowanie, moze daltego nie chca dac w takiej cennie????
Widzę, że Wam trzeba niektóre sprawy pisać co kilka stron.

 

Nie dostaniesz oferty na full za 109pln. Na taką kwotę mogą liczyć tylko te osoby, które do tej pory miały Full w tej cenie. Nikt inny nie dostanie takiej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zarejestrowałem się specjalnie żeby zapytać o kilka rzeczy.

2 lata temu skuszony darmowym TV podpisałem umowę z C+. Wziąłem abonament prestiżowy, z multiroomem, dekoderem HD(Pace).

Umowa z miesiąc mi się kończy, chciałbym nadal mieć taki zestaw kanałów jakie mam - wszystkie sportowe Canal Plusy, obydwa Eurosporty, no i filmowe Canal Plusy, Ale Kino i HBO oczywiście. Chciałbym zatrzymać dekoder Pace(płacę za niego 10zł/mc) oraz multiroom.

Wiem, że przez to, że wziąłem TV nie mogę rozwiązać wcześniej umowy. Jak rozegrać z Cyfrą kwestię podpisania nowej umowy, żeby wyjść na tym najkorzystniej. Nie mam doświadczenia w kwestii przedłużania umowy z nimi.

Przeczytałem oczywiście ostatnich kilkanaście stron w tym wątku, coś tam wiem, ale będę wdzięczny za podpowiedź w moim konkretnym przypadku.

Pozdrawiam,

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie stawia Cię na lepszej pozycji negocjatorskiej,masz większe możliwości negocjacji ceny (ja też miałem pierwsze 11mc ok 80 zł,a póżniej 162,90zł)

Pare dni temu miałem super oferte- PS3 + FULL pakiet + pvr za 198,90zł he he powariowali.Wypowiedzenie dopiero wysłałem w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podpisałem rok temu umowę z Cyfrą na 18 miesięcy... w listopadzie mija juz rok... Kiedy najlepiej dać wymówienie? Chciałbym wziąć sobie canal+ optimum za 76 albo superpremium w zależności za ile by mi go dali (myślicie ze za jakieś 80 zł?). Brałbym również multiroom. Kiedy mógłbym wziąć już nowy pakiet? Czy warto dawac wymówienie czy może (jezeli tak mozna) wziąć w styczniu (promocje po świąteczne i świąteczne)? To by było 4 miesiące do końca umowy.

 

z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja sytuacja jest następująca.

umowa z TV do końca listopada, abonament 118 zł ( pvr + moltiroom) wypowiedzenie wysłane.

W piątek telefon z ofertą Superpremium 99zł , dekoder 10 zł, molti 15 zl :/

mówie, że to ta sama oferta co na stronie i jej nie chce. rozmowa zakończona.

Powiedzcie mi co moge realnie ugrać na umowie. Mało korzystam z PVR więc zastanawiałem się nawet na Sagecoom hd za o zł. Jaki chodzi ten dekoder ?

czy w takim wypadku z dekoderem za 0 zł moge dostać molti za 0 zł?

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: Mam Cyfre na siebie. Czy gdy skonczy mi sie umowa i dojde do wniosku że oferta przedluzeniowa jest gorsza niz dla nowych abonentów i zrezygnuje to czy moge od razu wziąć na żone nową umowę ? (oczywiscie po wygaśnięciu starej). Czy nie będą robić problemów że ta sama rodzina i sie nie da tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...