Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam umowę z TV do końca grudnia i płacę 109zł za Prestiż HD+. Nie posiadam, jak i również nie potrzebuję tunera od cyfry jak i multiroom. Dostałem dziś propozycję 129zł za full pakiet z możliwym darmowym wynajęciem PVR lub zakupem za 129zł Sagemcom'a - 19 miesięcy lub 168,90zł za full z PS3 i PVR - 26 miesięcy. Czy dam radę zejść jeszcze z ceny? Czy warto czekać do grudnia? Dodam, że nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Optimum z opcjami Filmbox HD, HD MIX, Canal+ HD i HBO HD z umowy sprzed 2 lat z TV. 24 miesiące promocyjne (okres minimalny) mijają w listopadzie. Jeszcze jest jakiś upust na Canal+, bodajże 50 %. Płacę aktualnie za ten pakiet 116,75 zł. Jaka będzie opłata za ten pakiet w następnych miesiącach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zgodziłem się na kompakt i C+ HD za 47 zł na 15 mies. , 129 zł wykup tunera sagemcom.

 

I zauważyłem dzis że na stronie cyfry plus przez ICA w każdej chwili mogę zmienić kompakt na wyższy pakiet

np na c+ optimum za 57 zł/mies. czy też c+ optimum i kanały HD za 68 zł !!!

Dobrze wiedzieć że w razie czego można to zrobić bez negocjacji itp

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam umowę z TV do końca grudnia i płacę 109zł za Prestiż HD+. Nie posiadam, jak i również nie potrzebuję tunera od cyfry jak i multiroom. Dostałem dziś propozycję 129zł za full pakiet z możliwym darmowym wynajęciem PVR lub zakupem za 129zł Sagemcom'a - 19 miesięcy lub 168,90zł za full z PS3 i PVR - 26 miesięcy. Czy dam radę zejść jeszcze z ceny? Czy warto czekać do grudnia? Dodam, że nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia.

 

Z tego co tu się pisze nic niżej nie zejdziesz. Ja za utrzymanie Prestiżu HD otrzymałem propozycję 154 złotych. Nawet, przez śmiech, nie zapytałem się na jak długo taka umowa by byłą. Wysłałem im propozycję mejlem. Mają zadzwonić w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ logi jak Ci tak przeszkadza taki odbiór to ustaw tuner na TVP1 lub TVPInfo i dezaktywację złapiesz szybko. Akurat z tym C+ zwykle się nie spóźnia. Możesz też sprawdzić czy jest jeszcze możność zalogowania się do ICA.

@cantona7 - promocje świąteczne trwają już od...roku. Chyba zauważyłeś, że operator raczej nie jest skłonny do powrotu szalonych cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze negocjacje - oferta na sam Optimum, dekoder SD - było 45pln, poczatkowo proponowali to samo za 69pln, wysłane wypowiedzenie i zjechali do 54pln na 19 miesięcy.

Ale teraz oferty są kiepskie. Na drugą kartę - Optimum HD i HBO jest 87pln proponowali to samo za 119pln!!! Zobaczymy jak ponegocjujemy tutaj po zarejestrowaniu wypowiedzenia. Natomiast teraz wraz z połączeniem z n-ką tracimy atut w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem tylko informacyjnie podać.Obecnie mam pakiet Kompakt + Canal+ + HBO i dekoder SD na własność za 79,80 zł.Umowę mam do końca grudnia. Rano wysłałem e-mail z prośbą o przestawienie oferty z zaznaczeniem, że interesuje mnie pakiet Canal+Optimum + PVR. Po dwóch godzinach zadzwoniła konsultantka z ofertą Canal+Optimum - 69 zł + PVR - 10zł, umowa na 19 mieś.. Na moją sugestię, że wolałbym za 57 zł padła od razu propozycja Canal+Optimum - 57 zł + PVR - 15 zł, umowa na 15 mieś. Oferta może nie jest maksymalną jaką można osiągnąć, ale na taką się zgodziłem. Nie było potrzeby wysyłać żadnych wypowiedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj zaproponowano Optimum za 59zl, czyli 7zl drozej niz dla nowych abonentow (w sumie 105zl drozej przez caly okres umowy).

 

Zapytalem o Optimum za 52zl tak jak dla nowych obonentow, dowiedzialem sie ze nie ma takiej mozliwosci. Wkorzaja mnie. Zabawa w kotka i myszke jak co roku.

 

W tej chwili mamy Optimum za 69zl, dwa miesiace temu zakonczyla sie promocyjna znizka na 54zl.

 

GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...