Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa podpisana na C+ HBO Superpremium za 137 zl + PVR za 0 zl + PS3. Gdyby dali PVR-a za darmo do tego pakietu to wzialbym bez konsoli, ale nie bylo chyba na to szans, oferowali tylko za 109 zl. W sumie jestem zadowolony, bo 137-109=28x26=728 zł. Oferta bardzo dobra, Cinemaxow, a szczegolnie Filmboxow nie bedzie mi brakowac, bo praktycznie nic tam nie ogladalem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę która obowiązywała do końca grudnia.

Canal+ Optimum 57 zł

Okres minimalny 15 miesięcy

Pierwsza oferta była Canal+ Optimum 78 zł

Druga 69,00

Miałem możliwość wzięcia dekodera HD za 129 ale mam bezpłatnie PVR wiec nie brałem, MR za 15, pakiet HD za 11.

 

Mam pyanie czy nadal można włączyć HBO za 19,90 zł bo podczas rozmowy konsultant proponował za 27,00 zł ?

 

PS. Wypowiedzenie wysyłałem we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie mam pytanko może wy jesteście bardziej zorientowani bo ja juz nic nie wiem....

Wiec tak 30 listopada 11r konczy mi sie umowa na cyfre+ obecnie mam pakiet "Canal+Kompakt" i płacę za niego 59zl.

Miesiąc temu sam chciałem przedłużyć umowe i dawali mi ten sam pakiet za 76 zł.

W zeszłym tyg. napisałem wypowiedzenie umowy i wysłałem do cyfry dziś dostałem od nich tel. i chcą mi dać na przedłużenie umowy coś takiego:

---- ten sam pakiet co mam czyli "canal+kompakt" za 62zł, umowa na 19 miesięcy i przec cały okres gwarantują że cena za pakiet się nie zmieni, do tego jakiś tam dekoder za 49zl na własność. Jeżeli chodzi o dekoder to mi to tam rybka, nie przywiązuje do tego jakiejś specjalnej uwagi.

 

Więc Panowie co o tym myślicie jako znawcy, cyfra robi mnie w jajo czy daje dobrą ofertę, czy może da się coś jeszcze utargowac z nimi zeby zeszli z ceny albo coś dołożyli?

Jutro ma konsultant do mnie jeszcze raz dzwonić czy sie zastanowiłem.... Hmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...