Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem wcześniej o propozycji którą dostałem: 13 lub 18 m-ce, prestiż HD za 118 złotych i PVR za 0 złotych przez cały okres umowy.

Zgodziłem się więc teraz zostaje mi iść jutro po dekoderek. Wybrałem 18 miesięczny okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy ze mną to było takie zagranie na początek, czy po prostu spóźniłem się a teraz już dekodera za 0zł nie dostanę. Zobaczymy jak dojdzie moje wypowiedzenie umowy. Na takie warunki bym przystał jak najbardziej. Wiem że to nie zima i nie ma promocji świątecznych ale bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon po wypowiedzeniu umowy za poniższy zestaw 70 zł.:

 

- Pakiet podstawowy

- Pakiet C+

- Pakiet C+ HD

- HD MIX

- PACE za free na cały okres umowy

- umowa na 13 m-cy

 

drugi telefon 90 zł. :D

 

trzeci telefon - finalny 50zł 86 gr.

 

mi pasuje, specjalnie zszedłem z komfortowego, ponieważ mam jeszcze "N"

 

w salonie zdziercy wmawiali mi, że 76 zł. (bez mixa) to jest super promocja, rada - załatwiajcie wszystko z

konsultantami BOK, nieraz można trafić na kompetentnego i wyrozumiałego pracownika.

 

!!!Specjalne podziękowania dla kolegi Mścisława, niech Ci Bóg wynagrodzi Twoje zainteresowanie biednym abonentem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja napisałem wymówienie i po chyba pięciu lub sześciu telefonach z BOK dałem się namówić na :

komfort +, canal +, 30 % taniej

HBO - 100 % rabat na 2 m-ce

canal + HD i 5xHD 100% rabat na 13 m-cy

PACE PVR 500 GB 100% rabat na 13 m-cy

Czyli na miesiąc wychodzi około 60 zeta, myślę że oferta jest ciekawa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice rzecz swieta, ale tego konsultanta z drugiej strony co z matka rozmawial to po prostu @#$@#$@#. Wcisnal przedluzenie na podstawowy za 29,90 na 18 miesiecy i jeszcze 10 minut niby z menagerem konsultowal i trzymal na muzyccze czy taka promocje moze dac. Jak mantre powtarzalem, jak dzwonia mowic "nie dziekuje", przy sprzyjajacych wiatrach postarac sie zapamietac co proponowali. Bic takiego i patrzec czy zyje, jak tak to powtarzac do skutku.

 

Ledowy tv full hd, przez najblizsze 19 miesiecy na sygnale SD ze starego DSR 3201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz możliwości odstąpienia od przedłużenia, 10 dni obowiązuje tylko dla nowych umów zawartych poza siedzibą dystrybutora.

Nie wiem czy masz rację. Trzeba by sprawdzić czy ustawa precyzuje czy wypowiedziec można tylko nową umowę, czy również zawarty na odległość aneks do tej umowy. Marioking, zadzwoń po prostu do UOKiK-u, tak Ci udziela odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mowie ze oszustwo, po prostru oferta do bani, wyjsciowa. Do tego kanaly hdmix i dekoder pace moze nie za ta stawke 29 ale za 34,90 to juz bylby na bank, prawda? W kontekscie nowiutkiego tv full hd ta aktualna oferta to crap do potegi.

 

A patrzac po tym co kolega na poczatku strony wynegcjowal to te 29,90 z pace i hdmix spokojnie skoro on do tego wyrwal c+ HD za 50. To mozna chyba lekko liczayc jako -20zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dają obecnie hdmix do samego podstawowego, ale 5xhd dawali do tego za 30zł łącznie. Faktycznie to oferta wyjściowa - pierwsza jaką otrzymałem.

No ale wiedziałem o istnieniu lepszej tylko dzięki temu forum. Inaczej pewnie też bym wziął tamtą za 29,90.

Chociaż z drugiej strony tych HD to i tak nie oglądam bo co tam oglądać - jedynie NG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dają obecnie hdmix do samego podstawowego, ale 5xhd dawali do tego za 30zł łącznie. Faktycznie to oferta wyjściowa - pierwsza jaką otrzymałem.

No ale wiedziałem o istnieniu lepszej tylko dzięki temu forum. Inaczej pewnie też bym wziął tamtą za 29,90.

Chociaż z drugiej strony tych HD to i tak nie oglądam bo co tam oglądać - jedynie NG.

 

To ze daja HDMIXa latwo sie przekonac zerkajac na pierwszy post na tej stronie.

 

W 5xhd faktycznie jak sie sie za sportem nie przepada to samego ng wkolko sie nie bedzie ogladac, ale hd mix to juz od biedy 3x kanaly wiecej. Majac hdmixa jest nadzieja ze gdy beda poserzac pakiet z automatu sie dostanie jeszcze z 1 albo 2, bo cena za niego jest troche wysoka jak na to co oferuje. Wkoncu cyfra musi wyciagnac ten leb z ziemi i troche podgonic bo ich oferta hd kluje ubogoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz możliwości odstąpienia od przedłużenia, 10 dni obowiązuje tylko dla nowych umów zawartych poza siedzibą dystrybutora.

 

dzisiaj w czasie rozmowy o przedłużenie abonamentu Pan mi zaproponował zaznaczenie opcji miesiąca na próbę. Mogę w przeciągu miesiąca zrezygnować z propozycji którą dziś otrzymałem. Spotkał się ktoś z was z taką opcją?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie posiadam dosyć popularną chyba opcję Komfortowy+ wraz z pakietem CANAL+ za 42PLN z darmową dzierżawą dekodera SD na 18m-cy jakoś do maja 2011. Chciałbym za jakąś proporcjonalnie niewielką dopłatą wynegocjować dorzucenie kanałów HD. Najlepiej tych, które mam dostępne w wersji SD. Oczywiście wymagać to będzie wymiany dekodera (najlepiej też jakaś dzierżawa).

 

Czy ktoś zabierał się za coś takiego? Nie wiem jak to ugryźć. Szczególnie, że to w zasadzie dopiero początek umowy i pozycja do negocjacji kiepska. Jakieś rady ?

 

Wszystko co chcesz możesz dostać, ale niestety po standardowych cenach.

 

Nie masz możliwości odstąpienia od przedłużenia, 10 dni obowiązuje tylko dla nowych umów zawartych poza siedzibą dystrybutora.

Nie wiem czy masz rację. Trzeba by sprawdzić czy ustawa precyzuje czy wypowiedziec można tylko nową umowę, czy również zawarty na odległość aneks do tej umowy. Marioking, zadzwoń po prostu do UOKiK-u, tak Ci udziela odpowiedzi.

 

Niestety taka prawda. Nie ma możliwości odstąpienia od przedłużenia umowy, ponieważ nie jest to zawarcie umowy, więc przepis na który się powołujecie nie obowiązuje.

 

Nie wiem czy dają obecnie hdmix do samego podstawowego,...

 

To ze daja HDMIXa latwo sie przekonac zerkajac na pierwszy post na tej stronie.

 

Dają, ale nie do podstawowego.

 

W 5xhd faktycznie jak sie sie za sportem nie przepada to samego ng wkolko sie nie bedzie ogladac, ale hd mix to juz od biedy 3x kanaly wiecej. Majac hdmixa jest nadzieja ze gdy beda poserzac pakiet z automatu sie dostanie jeszcze z 1 albo 2, bo cena za niego jest troche wysoka jak na to co oferuje. Wkoncu cyfra musi wyciagnac ten leb z ziemi i troche podgonic bo ich oferta hd kluje ubogoscia.

 

Aktualnie różnica między 5xHD i HDmix to 2 kanały, ale faktycznie jest nadzieja, że jak coś dojdzie to dorzucą do tego mixa.

 

dzisiaj w czasie rozmowy o przedłużenie abonamentu Pan mi zaproponował zaznaczenie opcji miesiąca na próbę. Mogę w przeciągu miesiąca zrezygnować z propozycji którą dziś otrzymałem. Spotkał się ktoś z was z taką opcją?

 

Jest to opcja którą można wynegocjować przy przedłużaniu umowy. Warunek - umowa z wypowiedzeniem i ostatni miesiąc.

 

----------------

 

Info odnośnie ofert na przedłużenie. Jak widzieliście dla nowych abonentów są nowe promo a stare wycofane. To samo mają zrobić z ofertami dla stałych już od 9 czerwca. Pewnie któreś ze starych jeszcze zostaną, ale trudno zgadywać które to będą i czy w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mścisław możesz napisać jak to wygląda w rzeczywistości.

Czy dziś zgadzając się na pewne warunki, mogę po miesiącu wypowiedzieć powtórnie umowę i starać się ponownie o nowe lepsze warunki od tych które mam. np: za miesiąc wchodzi oferta na wszystkie pakiety z 80% rabatu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to konsultanci wychodzą z tą propozycją jak abonent się wacha, ale jak powiesz, że brat/znajomy itp dostał taką możliwość to i Ty dostaniesz. Warunek to ostatni miesiąc wypowiedzianej umowy. Dostaniesz numer na który będziesz mógł zadzwonić do ostatniego dnia następnego miesiąca, powiedzieć, że rezygnujesz z przedłużenia i to wszystko. Nie trzeba nawet pisma pisać. Oczywiście możesz wtedy skorzystać z nowej lepszej oferty.

 

Prawdopodobnie ta opcja zostanie wycofana na jesieni, kiedy z każdym miesiącem oferta jest coraz lepsza. Teraz im bliżej wakacji tym gorsze oferty, więc firma może sobie na coś takiego pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...