Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zibi03

Obudziłem się dziś myśląc że mamy 2012 (przegraliśmy euro) :( czyli -1(rok) od tych dat. Sorki.

Czyli umowa podpisana 6 kwietnia zeszłego roku na 18msc-y kończy się ostatniego a nie 6tegopazdziernika tego roku?

 

Umowa kończy się w tym wypadku 31 października,więc możesz jeszcze w tym miesiącu wysłać wypowiedzenie,by uzyskać lepszą pozycję negocjacyjną,lub po prostu rozwiązać umowę definitywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK wielkie dzięki. Pocieszyliście mnie bo już myślałem że wtopiłem. Pozwólcie że zapytam jeszcze z ostrożności czy nie jest jakoś tak że skoro umowę podpisałem 6tego to co prawda skończy się ona z końcem miesiąca ale wypowiedzenie powinienem wysłać do 6 września (bo w jakiś sposób ta data/dzień podpisania ma wpływ)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę powinieneś do końca września wysłać żeby rozwiązała się z końcem października, a jeśli w październiku wyślesz wypowiedzenie to umowa rozwiąże się z końcem listopada (za który mogą Ci i pewnie naliczą cennikowe ceny za pakiety ktore posiadasz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa kończy mi się w listopadzie. Zaczęli do mnie wydzwaniać.

Pierwsza propozycja CYFRY za pakiet CANAL+ KOMPAKY - 62PLN i umowa na 19 miesięcy - czyli standard

Druga propozycja CYFRY za pakiet CANAL+ KOMPAKY - 62PLN i umowa na 15 miesięcy.

I ponoć nic niżej nie zejdą.

Cóż jak nie zejdą to wyślę pismo o rezygnację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończy mi się umowa (listopad) i też przeglądam ofertę cyfry.

Na stronce Cyfry jest błąd, jak wejdziemy na zakładkę "oferta" to multiroom przy opcji superpremium jest po 10zl a jak już przejdziemy do zamawiania to 15zl :) sprawdziłem w punkcie 15zeta.

Myślę nad zestawieniem:

Superpremium + multiroom + dekoder pvr =124zl

Obecnie mam podobna ofertę i płacę 127zl. Wielka promocja dla mnie to nie jest :P

Póki co męczyli jednym telefonem nic więcej nie wyskubałem a mam chrapkę na wynajem pvr'a za free :) A mam jeszcze starego Philipsa pvr.

Piszcie co Wam się udało wysępić przy przedłużaniu umowy :)

Pozdrawiam.

 

edit:

po wymianie maili teraz dostałem propo:

19 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w cenie 69 zł przez okres 19 miesięcy kalendarzowych

- opcja HBO HD w cenie 27 zł,

- wynajem dekodera HD PVR w cenie 10 zł,

- usługa Multiroom w cenie 10 zł,

 

nadal nic specjalnego. będę czekał na październik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackq

 

Na stronie cyfry masz ceny dla nowych, Ty przedłużasz umowę, więc masz szansę na lepszą ofertę.

Wyślij wypowiedzenie, napisz maila, że zgodzisz się tylko i wyłącznie na ofertę C+Optimum 57zł. Dzięki temu po przedłużeniu będziesz miał Superpremium za ok 90zł (C+Op 57 + HD 11 + HBO 23 lub mniej - niektórzy zadzwonili i dostali za 19,9, czyli od 87,90 do 91zł) skoro dostałeś ofertę multiroom i PVR po 10zł, to tego się twardo trzymaj. Czyli wszystko byś miał za jakieś 107,90 do 111zł. Dokupienie Cinemax to cena w sumie 117,9-121zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.

Spróbuje naciągnąć na:

Canal+ Optimum za 57zl

HBO HD za 19,90zł

PVR za 10zł i multiroom za 10zł

razem 96,90zł

reszty mi nie trzeba. fajnie by było jeszcze ten okres min skrócić na 15mcy.

Jutro wyślę wypowiedzenie, potem będę walczył. A może w miedzy czasie coś zmienią. Październik blisko...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colsman123,

Może ma TV CRT i HD mu niepotrzebne (w sumie oprócz NATGEO, ANIMAL duble nadają to samo, no i dochodzi MTV LIVE HD, BBC HD i TVP HD).

Pytanie do jackq, czy koniecznie potrzebujesz PVR?? Bo jeśli nie, to w rok umowy możesz zaoszczędzić na tuner SD z multiroomem (Opticum multiview), wtedy rezygnujesz z PVR i multiroomu od C+ i płacisz 76,90. (z tym, że jednorazowo musisz wydać 250 zł, jednak po skończeniu umowy możesz oglądać FTA lub TNK SD)

 

edit : NAT GEO WILD oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Odbyłem drugą rozmowę z c+. Zaproponowano mi w ramach przedłużenia:

- optimum za 59 zl ;) (7 zl wiecej niz nowi)

- c+ kompakt za 64 zl (4 zł wiecej niz nowi)

- c+ optimum za 74 zl (łał, mniej niz nowi)

 

dzial utrzmania abonenta to raczej dzial zachęcenia do wysłania wypowiedzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek, skąd ta opłata 76,90zł?

 

Canal+Optimum przy przedłużeniu 57zł, potem dzwoni na infolinię i przy dobrej negocjacji jest szansa na HBO za 19,90 (ja wziąłem w ICA za 23, były informacje na forum, że przez infolinię można otrzymać HBO na 9 mies. za 19,90). Żeby była jasność, nie w momencie przedłużenia, tylko później.

 

57+19,90=76,90

 

pakiet (Superpremium)możesz mieć za 99zł innej kwoty nie wynegocjujesz.

 

Może mieć za 91zł (tak jak ja), przedłuża C+Optimum za 57, do tego HD za 11, potem dostaje ofertę na HBO za 23 (ze zobowiązaniem na 14mies) i razem wychodzi 91. Przy zawalczeniu na infolinii nawet kilka zł taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...