Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przedłużałem teściowi umowę, którą miał zawartą do końca czerwca tego roku na podstawowy+, niedawno dostał pismo z prośbą o kontakt (wypowiedzenia nie wysyłał).

Dzisiaj zadzwoniłem i konsultantka zaproponowała podstawowy+ z opcją c+ na 18 miesięcy za 50,80 zł (najem dekodera tak jak do tej pory w tej cenie)

No cóż zgodziłem się w jego imieniu :jupi: Mam nadzieję, że to przyzwoita propozycja...?

Cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończą mi sie 2 umowy na podstawowy+ z C+, na infolinii powiedzieli że nowa oferta będzie po 5 czerwca, wie ktoś już coś na ten temat?

Nie wiem jak po 5 czerwca ale dzisiaj przedłużyłem podstawowy+ z opcją c+ na 18 miechów za 50,80 zł miesięcznie razem z dekoderem. Ktoś na forum mówił że można jeszcze wywalczyć opcję c+HD gratis...patrz kilka postów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

witam

 

wypowiedzenie poszło jakieś 45 dni temu

 

poszukuję dobrej oferty na komfortowy + pakiet HBO za jaką cenę mogę go wynegocjować ? jak cena dobra to i na kilka lat może być oferta :lol2:

 

 

mozesz liczyc na 65zl /mc - tyle mi proponowano ... (czyli 30% znizki na K+ i HBO) + PVR na 6mcy gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem dzwonił konsultant z zastrzeżonego numeru do mnie (umowę przedłużałem w maju) i szczelił gatkę że ma tylko promocje dla rzetelnych klientów na HBO i HBO HD za ... 29.90 od Lipca, a w Czerwcu za darmo :lol2: Jak mu powiedziałem że tego typu ''promocje'' to morze mieć każdy abonent, bo to jest cena opcji według oficjalnego cennika to powiedział że w takim razie ma jeszcze inną promocję, a mianowicie 14,90 za HBO i HBO HD (nie zapytałem czy to na cały okres umowy, czy na parę miesięcy) według mnie ta propozycja była kusząca :> ale jak sobie na szybko obliczyłem razem z pozostałymi już pakietami które użytkuję to by była kwota ok. 90 zł. to jak dla mnie za dużo wydawać na telewizję :( więc odmówiłem, a czy do was też odnośnie HBO ktoś dzwonił z taką propozycją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili wczoraj z tą samą propozycją, ale w odwrotnej kolejności, najpierw 14,90 a że nie miałem czasu rozmawiać to poprosiłem o telefon za 15min. Po 15 min. zadzwoniła miła Pani i poinformowała mnie o specjalnej ofercie za 29,90 :). Wyobrażacie sobie jej rozmowę ze mną :). Troszkę ją zatkało i ma zadzwonić za tydzień :).

Najlepsze jest ot że zadzwonili do mnie pierwszy raz i to wtedy kiedy oddałem ten "super" sprzęt zwany PACE :).

 

A tak przy okazji czy takie dodatkowe pakiety nie wpływają na czas trwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale z PVR-em i HD to do późnej jesieni na pewno nic nie będzie.

A tak z ciekawości, marioking, to widzę, że jesteś niesamowicie kapryśny. Może podzielisz się z nami, jaka oferta spełniłaby Twoje oczekiwania? (mając na uwadze, że część forumowiczów stanowi grupę zachłannych, a część realistów - i żeby nie wzbudzić uśmiechu politowania tych drugich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale z PVR-em i HD to do późnej jesieni na pewno nic nie będzie.

A tak z ciekawości, marioking, to widzę, że jesteś niesamowicie kapryśny. Może podzielisz się z nami, jaka oferta spełniłaby Twoje oczekiwania? (mając na uwadze, że część forumowiczów stanowi grupę zachłannych, a część realistów - i żeby nie wzbudzić uśmiechu politowania tych drugich)

 

Mnie tam wymowki ze lato to nie zima i nie ma co marzyc o takich promcjach, nie satysfkacjonuja. Skoro wtedy takie mogli dawac to ja mam gdzies ze w lato takich nie daja. Wymowienie zlozone i oferta n-ki za 54zl w kanalch HD milo rekompensuje te pare ciekawych kanalow z cyfry ktorych nie bedzie. Oczywiscie minimum wyjsciowe to komforcik, hdmix, pvr(osobiscie wystarczylby mi zwykly HD ale nie maja... SD przecierz nie wezme) i to za 50zl. Ta oferta ledwie stawia sprawe na rowni z tym co w n-ce ma kazdy, wiec bez jakiegos milego akcenciku ktory by przewazyl sprawe nie maja co marzyc ze po 4 latach cos dalej bede chcial miec z nimi wspolnego. Wkoncu albo sa te promocje dla stalych klientow, albo niech nie wala sciemy ze pod tym plaszczykiem oferuja niby cos specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...