Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mac_latawiec - jednak bajki to piszesz Ty bo też wprowadzasz w błąd. Jesteś już trochę na tym forum i dobrze wiesz co deadprince i inni pisali, więc nie wprowadzaj w błąd. Ale powtórzę. Dekodery PVR dostają na darmowy wynajem (100% upustu, zresztą drugi cytat przez Ciebie wklejony to potwierdza) tylko Ci co mieli już w trwającej umowie taki rabat. I tylko CI mogą na to liczyć. Nowi abonenci i Ci co mieli za 15/20zł PVR nie mają szansy dostać przy przedłużaniu dekodera PVR z 100% upustu kosztu wynajmu. Jedyna możliwość to jak konsultant by się pomylił przy odczytywaniu aneksu i wtedy w drodze reklamacji można spróbować coś ugrać.

 

Tak więc prawdą jest, że od Lutego kiedy przez chwilę były PVR za 100% upustu nikt więcej nie dostał takiej oferty jeśli wcześniej płacił za dekoder. I tyle w tym temacie.

 

Ogarnij się , ja właśnie mam taki rabat 100% ,czyli do tej pory od początku pojawienia się PACE PVR mam go gratis .

I dalej na taki rabat chciałem liczyć.

 

 

Kolego skoro nie chwytasz prostych spraw. Przeczytaj mój posta raz jeszcze, potem jeszcze raz i znowu. Potem przeczytaj swój wpis po tym co teraz Ja zacytowałem i wróć do mojego. Kumasz już? Jak nie to nawet nie odpisuj. Jedyna co mogę dodać to to, że faktycznie podałem tylko przykład rabatu 100% a tyczy się to też bezpłatnego użytkowania. Więc Twój post o bajkach deadprinca był Twoją bajką. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jestem w trakcie przedluzania umowy

 

mam C+ kompakt, HD kompakt za 55zl i Pace HD (za free)

 

oferta od konsultantow to obecnie 85 zl (sam dzwonilem 2 razy)

 

3 raz zadzwonili do mnie sami i przemily Pan poinformowal mnie ze lepszej oferty nie dostane i skoro mi nie pasuje to poinformowal mnie o koniecznosci oddania dekodera i karty

generlanie poczulem sie jakby mi ktos dal w pysk (z c+ jestem ok 6lat) wlasciwie informacja o koniecznosci oddania sprzetu brzmiala jak "nie pasuje to spi*****)

 

na c+ jestem niejako skazany (ze wzledu na sport) wiec pewnie pozbede sie dekodera i opcji HD i przedluze umowe ale sama reakcja konsultantow jestem mocno zdegustowany (podczas drugiej romzowy konsultant poinformowal mnie ze koszt wynajmu dekodera to obecnie 20zl i moze ewentualnei zrobic upust na 15zl czyli potraktowal mnie jak idiote - skoro dla nowych klientow tj 10zl/mies bez zadnego upustu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja to troszke inaczej widze

 

do tej pory za kazdym razem udawalo mi sie przedluzyc umowe na zadowalajacych mnie warunkach

 

a jako staly klient chcialbym byc traktowany jako taki a nie jak [beep] do wydymania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy komuś udało się dostać jakąś sęsowną propozycje pozostania w Cyfrze (CYFRA POWROTY) po zakończonej 30 czerwca umowie. Sprzętu jeszcze nie zdałem i zastanawiam się czy jest jeszcze sens do nich dzwonić !!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dział szkoleń im tak sprał mózg, że oni lecą wyuczoną metodą. No chyba, że któryś konsultant jest bardziej kumaty i umie zastosować to czego się nauczył do danego klienta (jednego dymać podręcznikowo, innego trochę mniej, a z innym po prostu pogadać normalnie). Tyle, że Ci kumaci szybko znajdują inna pracę gdzie przydaje się logiczne myślenie i bye bye PartyLinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli wysłałem 30 czerwca wypowiedzenie ze względu na TVN Warszawa i nie jest ono jeszcze zarejestrowane, to mogę włączyć przez ICA Canal+ HD za 26 (ze zobowiązaniem)? Chodzi mi o to czy będę musiał płacić za lipiec jeśli umowa zakończy się 31 lipca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dekodera: warto pchać się w tego Sagemcom'a? Do tej pory używałem Pace PVR, ale nie da rady uzyskać 100% rabatu, jak to miałem do tej pory. Jedynie 15zł/msc, a taka oferta nie jest zbyt ciekawa... To co udało mi się wynegocjować to: 15 miesięcy umowy, 57 zł za C+Optimum i Sagem za 129 zł albo ten Pace na wynajem.

Dlatego też zastanawiam się czy wziąć tego Sagemcom'a czy może dorzucić parę groszy i kupić niededykowany tuner HD, np. Opticum HD x403?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam narazie taka propozycje wypowiedzenie zlozone przed 30 czerwca do tej pory c+,+ kompakt za 39,90 zl, 5 lipca telefon- pani mowi ze proponuje mi naj naj naj lepsza oferte i ze nigdzie u konkurencji nie bd mial lepiej czyli na 15 miesiecy to co mialem za 54 zl..., spoko podziekowalem i powiedzialem ze podtrzymuje moje wypowiedzenie,6 lipca znowu tel, ze super oferta...sie okazalo to samo czyli 54 zl ,zaraz do cyfry w sprawie co mam zrobic z karta, na jaki adres wyslac itp, dostalem odpowiedz ze oferuja mi to co mialem za 47...mam czas do konca lipca zobaczymy czy da sie jescze cos taniej;d jesli nie wezme to za 47 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

- 15 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w cenie 57 zł przez okres 15 miesięcy,

- opcja HD Optimum w cenie 11 zł przez okres 15 miesięcy,

- usługa Multiroom w cenie 15 zł przez okres 15 miesięcy,

- wynajem dekodera HD PVR w cenie 15 zł przez okres 15 miesięcy.

 

Taka propozycje dostałem. co mozna wiecej do tego wyrwac i jak z dekoderem HD do tego aby zakupic drugi do multiroomu na wlasnosc?

 

Cos mozna wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się promocja w której miałem bezpłatne użytkowanie PVR + kanaly HD za darmo i przez kilka miesiecy c+ za darmo i tak samo hbo, na koncu juz normalnie placilem przez kilka miesiecy.

Nie znam skladowych cen tej oferty, konsultantka za szybko mowila.

Dodam ze jestem abonentem ponad 10 lat, chociaz nie wiem czy to ma znaczenie czytając to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzywy_rysiek_45

dobra oferta.

 

Ja wczoraj po pisemnym wypowiedzeniu: C+Optimum + Multi + Kanały HD + PVR = 107 PLN. (56+40+11+0). Umowa 13 m-cy.

PVR miałem wcześniej gratis. Ponadto konsultant zaznaczył, że tego PVR-a będę miał już zawsze gratis (jako abonent z 10 letnim stażem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu wypowiedzenia, umowa przedłużona o kolejne 15 miesięcy :

 

Canal + OPTIMUM - 57 zł

HBO HD - 27 zł

Multiroom 15 zł

PVR PACE 0 zł

 

Miałeś PVR wcześniej gratis?

 

Ja jestem klientem od 8 lat, i ciągle walczę o taką promocję:

 

Canal+Optimum - 57 zł

PVR Pace - 0 zł/15 zł

Paczka HD - 11 zł/0 zł

Umowa na 15 miesięcy.

 

W zasadzie satysfakcjonowałaby mnie umowa z układem 57 + 0 zł za dekoder, ale jak mam już za niego płacić, to chcę paczkę HD gratis. Walczyć o to, czy z góry jestem na straconej pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zgromadzonych!

Przez pewien czas nie bylem w temacie, złozyłem wypowiedzenie bo trzymali mnie do końca ( wcześniej szybciej dalwali mi lepsze warunki );/ dziś pan trafił na mój dobry humor i przystałem na 64zł na 15 miesięcy, dekoder za 129zł .

Madry Polak po.... ! Pan z CCenter odczytał mi przez telefon warunki umowy, ja potwierdziłem i ma przyjść aneks do umowy. w jaki sposób moge coś jeszcze zdziałać, żeby przejśc na te 57zł ? Bo jak nie to dałem zarobic dodatkowe 105zł ;/ a łatwo nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja. Próbowałeś może uzyskać 10 zł za Multiroom (obecnie nowi tyle płacą).

 

Spytałem się ale cena "dla mnie " to 15 zł

 

 

Miałeś PVR wcześniej gratis?

 

 

Nie płaciłem za niego, odkąd wszedł do cyfry.

 

 

omfg czyli masz 100% rabatu wiec o czym jest ta dyskusja, nie dostaniesz znowu i tyle, koniec kropka

Może pomilcz, dobrze Ci to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...