Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem to w zupełności, ale chcą utrzymać abonenta proponując mu "promocję" w postaci wzrostu abonamentu prawie o 100%!?

Myślałem, że oferta będzie opiewała na max. 43 zł/mies, ale coś takiego?

Z pewnością możesz liczyć na 47zł po wysłaniu wypowiedzenia a przy umiejętnych negocjacjach to i te 43 wytargujesz. Kilka stron wcześniej ktoś takie ceny uzyskał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie...

 

Złożyłem wypowiedznie ponad miesiac temu, raz zadzwonił konsultant w sprawie przedluzenia umowy - pokreciłem nosem. Date deaktywacji mam wyznaczona na 30 czerwca. Sadzicie ze jeszcze ktos zadzoni? Czy jednak samemu kontaktowac sie z Działem Utrzymania.

Z góry dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobna sytuacje z koncem czerwca konczy mi sie umowa. zaproponowałem optimum za 57 zł plus multi za 40 i pvr/multiroom za 30 i pakiet hd za 9 czyli w sumie 138 zł ale pani uparcie twierdzi ze nie ma szans na optimum c+ za 57 zł, wiec chcyba bede zmuszony jednak zrezygnowac. chciałem max placic 140 zł za całośc jak nie chca to nie. wezme "n" za 89 plus cplus start za 41 i wyjdzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie...

 

Złożyłem wypowiedznie ponad miesiac temu, raz zadzwonił konsultant w sprawie przedluzenia umowy - pokreciłem nosem. Date deaktywacji mam wyznaczona na 30 czerwca. Sadzicie ze jeszcze ktos zadzoni? Czy jednak samemu kontaktowac sie z Działem Utrzymania.

Z góry dzieki za info

Na pewno zadzwonią! Mi rowniez umowa konczy sie 30 czerwca, dzwonili jeszcze przed wypowiedzeniem dwa razy a dzis znow telefon, pierwszy po wypowiedzeniu. Warunki proponowano mi takie same jak podczas poprzednich rozmow, czyli 43zl za canal+ start (sagemcom 199zl).W życiu nie przyjmie takich warunków!!!

Mam Nke i nie bede desperatem aby placic 43 zyla za praktycznie same kanaly canal+. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji tego, ze mieszkam poza Polska, zadzwonilem sam.Obecnie pakiet Optimum za 50zl. 1 raz konsultant zaproponowal mi 78zl po czym bardzo szybko zszedl do 64zl. Podziekowalem. Zadzwonilem w czwartek po raz drugi, pod numer ktory dostalem droga mailowa. Konsultant zaproponowal 78zl i nie zszedl ani zlotowki nizej. Powiedzial, ze nie ma takich mozliwosci aby mogl mi cos innego zaproponowac. O kwocie 57zl oczywiscie stara spiewka, ze byla taka oferta ale na Wielkanoc. Powiedzialem, ze to aktualna oferta, bo taka dostali moi znajomi. Chwila ciszy i swoje teorie. Wiec grzecznie podziekowalem i poinformowalem, ze koncze w takim razie swoja przygode z C+. W piatek kolega wyslal mi wypowiedzenie umowy. W piatek rano napisalem maila do Cyfry, aby wyrazic swoje niezadowolenie. Od razu oferta za 64zl. Odpisalem wczoraj, ze dziekuje ale dalej mnie to nie satysfakcjonuje oraz ze inni klienci przy tych samych pakietach otrzymuja lepsze oferty. Odpowiedz byla blyskawiczna - 57 zl. Przypominam,ze ledwo co wyslalem wypowiedzenie umowy, ktore na pewno nie doszlo.

 

Za 57 zl zaakceptuje nowa umowe na 15 mcy. Nie ma mozliwosci zmiany na pakiet nizszy. Mam pytanie odnosnie dekoderow- czy faktycznie SagemcomHD jest taki zly a Pace PVR HD dobry? Czytalem osobne tematy na ten temat i jestem skolowany. Napisze ktos rzetelnie?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uważasz, że to co piszą użytkownicy tych dekoderów, jest nierzetelne? Każdy ma inne doświadczenia z tym sprzętem, bo różne egzemplarze różnie się zachowują (zgadza się, nie powinny). Oba modele są tak dogłębnie opisane na forum, że trudno wymyślić coś nowego. Jeśli masz do nich zastrzeżenia, zawsze możesz za 300-400 zł kupić dekoder niededykowany do Cyfry, jakieś Globo, Arivę czy inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawdzałem poprzednie wpisy i nie znalazłem odpowiedzi dlatego zapytam ...

 

Kończy mi się umowa we wrześniu jednak zaczekałbym do grudnia na promocje i co radzicie ;jeżeli nie wyślę rezygnacji to automatycznie na 3 miesiące okres wypowiedzenia przechodzi i muszę płacić tyle co w cenniku czy np można zejść na niższy pakiet na czas nieokreślony płacić normalną stawke?i zrezygnować lub przedłużyć w dowolnym momencie? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy ile abonentów odejdzie, wtedy platformy będą się starać zdobyć tych abonentów, są trzy platformy cyfrowe w okresie grudniowym zapewne będzie większy wybór i bardziej atrakcyjne ceny niż teraz.

Nic i tak nie stracę, na TNK poczekam do ofert grudniowych, może przynajmniej umowy będą krótsze lub dekodery tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazaproponowałem optimum za 57 zł plus multi za 40 i pvr/multiroom za 30 i pakiet hd za 9 czyli w sumie 138 zł ale pani uparcie twierdzi ze nie ma szans na optimum c+ za 57 zł, wiec chcyba bede zmuszony jednak zrezygnowac. chciałem max placic 140 zł za całośc jak nie chca to nie. wezme "n" za 89 plus cplus start za 41 i wyjdzie taniej

 

Mam rozumieć, że zaproponowali Ci kanał Optimum za 57 zł? Za 129 zł przy podpisywaniu umowy dostaniesz cały pakiet Cyfry + Prestiżowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...