Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na samo Optimum nic nie ugrasz. Od ponad dwóch miesięcy oferta na sam pakiet Optimum jest stała jak skała.

Jeśli chcesz skończyć następną umowę w grudniu 2012 to albo decydujesz się (już w maju) na samo Optimum za 54pln, albo na Canal+Optimum za 69pln. Tańsze oferty są na krótszy okres, a jak weźmiesz 19 miesięcy w czerwcu to skończysz umowę w styczniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54zł to dla mnie za dużo, wolę kupić TNK SD i poczekać aż do ofert świątecznych, nie wierzę by się nie dało zejść z ceny Optimum.

 

Dobra nie będę dyskutował, bo widzę, że już zaczynają się pyskacze udzielać jak pan danio. Poczekam, jak coś się uda utargować zapewne dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co to jest w ogóle? Kto to robi?

 

To są informacje, co My abonenci wynegocjowaliśmy z Cyfrą i za ile. A wpisują się sami abonenci, jeśli chcą się podzielić informacjami. Na celu miało to ograniczyć liczbę zapytań o to samo, oraz pomóc w uzyskaniu najlepszej ceny za wybrane opcje.

ok chciałem się wpisać z wynikami wczorajszych negocjacji ale nie ma edycji/dodawania wierszy.

 

w ogóle w moim przypadku zaskakujące zachowaie cyfry.

umowa na 18 miesięcy kończy mi się 30.06 - szczerze mówiąc nie byłem tego swiadom i byłbym przegapił miesięczny okres wypowiedzenia gdyby nie list z cyfry z informacją o przygotowaniu dla mnie wyjątkowej ofercie.

w końcu się zebrałem i wczoraj przedzwoniłem.

najpierw pan konsultant poprosiło chwile czasu na zapoznanie się z moją ofertą by mógł mi ją przesdstawić:))

później zaczał się wypytywac co ja tak naprawdę oglądam.

później informacja że wkrótce mi się kończa promocję i za miesiąc będę płacił jak za zboże:)

ja krótkie pytanie a kiedy mi się kończy umowa i tutaj ciepło mi się zrobiło bo prawie przegapiłem ten dogodny moment na wysłanie wypowiedzenia my móc z lepszej pozycji negocjować:).

wracając do propozycji to stanęło na optimumHD bez paczki c+ za 65 plus dzierżawa pvr'a za 10 czyli w sumie za 75 na 19 miesięcy - czyli umowa skończy się w najdogodniejszym momemcie 12.2012:)

obecnie płacę 67 za optimumHD z c+ zatem niewielka podwyżka ze stratą c+, którego szczerze mówiać rzadziutko oglądam. raz w miesiącu coś tam obejrzę.

 

na moją uwagę że konkurencja daje w niższej cenie porównywalne pakiety to pan konsultant od razu przystąpił do kontrataku że w n to to ich hd to nie dokońca jest takie super bo w c+ jest lepsze itp itd i że tyle a tyle kanałów ostatnio dodali i nie zwiększyli kwoty abonamentu.

na chwilę obecną się zastanawiam. czekam jak zmienią zdanie po otrzymaniu wypowiedzenia. bo nie usmiecha mi się płacić więcej za mniej w szczególności że rzeczywiście konkurencja jest tańsza w zakresie podstawowych pakietów - bez żadnych premium typu c+ czy nfilm któe tak na prawdę mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kończy mi się niedługo umowa, w tej chwili mam pakiet Optimum, C+, HBO miałem umowę na 18 miesięcy na początku płaciłem 56 zł, a pod koniec umowy 71,90. Teraz mam pytanie bo chciałbym wynegocjować sobie jakieś lepsze warunki chciałbym się dowiedzieć na ile mogę liczyć? Interesuje mnie jakiś pakiet HD i oczywiście C+ i HBO w HD do tego dochodzi też tuner PVR. Czy jest możliwe wynegocjowanie takich warunków w tej cenie jaką miałem pod koniec umowy 71,90 ? Ewentualnie z tego co czytałem w poprzednich postach dopłacając za tego PVRa 10 zł miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie!Jestem tu nowy,ale forum przeglądam już dobre pół roku.Mam takie pytanie,bo nie znalazłem w miarę świeżej informacji.Czy obecnie jest jeszcze promocja 50% zniżki na C+ na 4 mc ostatnio dostałem na infolini propozycję za 19,90 na 8 mc :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czerwcu kończą się umowy 18 miesięczne które były podpisywane 2009 w grudniu czyli w najlepszym okresie promocyjnym.

Mi podczas rozmowy konsultant powiedział/ namawiał na podpisanie aneksu jeszcze w maju w wersji na 19 miesięcy bo wtedy taka umowa skończy się w znów w grudniu czyli w najlepszym okresie promocyjnym.

i tak się zastanawiam czy czasem nie chcą nagonić sobie trochę przedłużeń już teraz miesiąc przed końcem poprzednich 18 świątecznych aneksów, a w czerwcu wystartują z nową lepszą ofertą:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że dzwonią na miesiąc przed końcem umowy to normalka,sądzę,że chcą uprzedzić ewentualną rezygnację.Należy skonfrontować nasze oczekiwania z propozycjami i dokonać wyboru,tzn. przyjąć nowe warunki,lub wysłać wypowiedzenie umowy czekając na lepszą propozycję,lub zmienić operatora w skrajnym wypadku.Ja jestem dobrej myśli i wierzę,że choć napewno nie będzie juz takich promocji jak te wspomniane,to coś nam odpowiadającego zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem udało mi się wynegocjować Canal + Optimum za 57 zł na 15 miesięcy.

Nie było łatwo, bo to była moja chyba 4 rozmowa negocjacyjna.

Zaczynałem od 78 potem miałem telefony od nich na 64, potem jak sam zadzwoniłem to proponowali 69.

Trochę generalnie byłem juz poirytowany takim podejściem Cyfry, że za każdym razem jakby negocjacje rozpoczynają od nowa i skaczą z promocjami - przy każdym telefonie inna cena.

Wylałem więc trochę żali podczas wczorajszej rozmowy na takie ich zachowanie. Konsultant poprosił o chwilę cierpliwości, że niby porozmawia z przełożonym no i po chwilii zaproponował mi 57 zł.

Nie wiem czy może w czerwcu nie będa mieli jakichś ciekawszych promocji, ale ja już wolałem nie czekać, ani bawić się w wysyłanie wypowiedzenia w oczekiwaniu na lepsze warunki.

 

Coś mi konsultant wspominał wczoraj podczas rozmowy, że może wrócą do takich promocji, gdzie przy umowie na 15 miesięcy przez 10 była obniżona opłata, a potem 5 miesięcy opłata normalna (cennikowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej oferty, bedzie male z[beep]o jak przyjdzie aneks

Oczywiście jesteś pewien tego co piszesz? Ludzie z Cyfry, którzy piszą na tym forum wspominali o możliwości nowych promocji w najbliższym czasie, związanych z kończącymi się umowami o bardzo niskich cenach.

Ludzie z Cyfry Ci napisali, że na te najlepsze oferty 47/57 mogą liczyć tylko osoby, które miały Canal+ za darmo w poprzednich umowach. Cała reszta może się obejść smakiem. Nie było promocji na pakiet C+Optimum na 54pln, i kolega albo pomylił pakiety, albo coś przekręcił..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na Wasze uwagi już objaśniam na co się wczoraj zgodziłem: Canal+ Optimum za 54 zł, Opcje HD za 11 zł, dekoder pace pvr za 15 zł, multiroom za 15 zł co daje 95 zł miesięcznie. Jeśli piszecie że to nie możliwe to ja już nie wiem, trzy razy prosiłem o powtórzenie przez konsutanta co oferuje i za jaką cenę a problemu ze słuchem nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...