Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mi kończy się umowa w czerwcu mam promocyjny prestiż -(to jest promocja) wysłałem maila z pytaniem jakie warunki mogą zaproponować bym dalej korzystał z cyfry to mi odpisała:

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że ma Pan możliwość skorzystania z następujących zniżek:

- 78 zł za odbiór pakietu CANAL+ Optimum przez okres 19 miesięcy,

- 11 zł za opcję HD Optimum przez okres 19 miesięcy,

- 40 zł za opcję Multi przez okres 19 miesięcy,

- 15 zł za usługę Multiroom przez okres 19 miesięcy,

- 10 zł za wynajem terminalu HD PVR przez okres 19 miesięcy,

- Okres Minimalny Umowy: 19 miesięcy kalendarzowych.

Odpisałem Proszę pani gdzie tu promocja czy zniżka? Moja propozycja to opcja canal+ optimum z HD to koszt 68 zł umowa na 15 miesięcy. ktoś inny z obsługi odpisał ze zdzwonią z propozycja. wiec jutro wysyłam wypowiedzenie. może dadzą coś lepszego. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wypowiedzenie ich zmotywuje do lepszej pracy, wypowiedzenie można w każdej chwili odwołać, a nóż się trafi, że zamiast 129zł trafi się załóżmy 110zł.

Niby do czego ma ich zmotywować w moim wypadku wypowiedzenie? Nie pytam o to czy się trafi jakiś rabat, tylko czy w ogóle jest szansa ugrania czegokolwiek. Bo po co w ogóle zawracać sobie głowę wypowiedzeniem, latać na pocztę, jeśli i tak nie przynosi to żadnego efektu. Oczywiście mowa o full pakiecie, bo w wypadku niższych pakietów nie kwestionuję sensu wysłania wypowiedzenia.

Czy jest na forum ktoś, kto w przeciągu ostatniego miesiąca dostał niższą cenę za prestiż niż 129 zł? Proszę bez teoretyzowania, tylko konkretną informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już tu mi parę osób pisało, że w czerwcu mają wyjść jakieś inne przedłużenia, kto jak woli prestiż to spory pakiet, choć jak będą mieli wypowiedzenie to o klienta prestiżowego będą się bardziej starać niż takiego płacącego 9,90 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jak koledzy wcześniej napisali - lepiej poczekać na kontakt ze strony Cyfry niż samemu dzwonić.

 

Tutaj to nie ma reguły. Ja przy przedłużeniu sam zadzwoniłem i dostałem C+ Optimum za 57 zł, więc najlepszą możliwą ofertę. Można i samemu zadzwonić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym co umowa się kończy 30.06 mają czas na wysłanie wypowiedzenia do 31 maja, później będzie już obowiązywał 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

Masz rację tylko częściowo.

 

Osoby które mają umowy do 30.06.2011, jeśli chcą z tą datą rozwiązać umowę, to rzeczywiście muszą wysłać wypowiedzenie do 31.05.2011.

Ale jeśli wyślą wypowiedzenie w czerwcu, to umowa zostanie zakończona z dniem 31.07.2011, z tym, że za lipiec już pełna płatność.

 

Dopiero wypowiedzenie wysłane w lipcu skutkuje trzy miesięcznym okresem wypowiedzenia, czyli umowa zakończy się 31.10.2011.

 

 

Co do obecnych warunków na przedłużenie umów, to w tym momencie na nic poza standard (jak dla nowych) nie ma co liczyć, nawet z wypowiedzeniem... Ale to się pewno niedługo zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigidigi na poprzedniej stronie piszesz:

 

Osoby które mają umowy do 30.06.2011, jeśli chcą z tą datą rozwiązać umowę, to rzeczywiście muszą wysłać wypowiedzenie do 31.05.2011.

Ale jeśli wyślą wypowiedzenie w maju, to umowa zostanie zakończona z dniem 31.07.2011, z tym, że za lipiec już pełna płatność

 

Nie widzisz sprzeczności miedzy pierwszym a drugim zdaniem? Normalnie Paragraf 22...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na stronie Cyfry formularz kontaktowy.

 

Masz formularz, ale nie masz odpowiedniego adresata, typu przedłużenie umowy. Najbliżej jest zmiana pakietu, a tam odesłali mnie pod numer telefonu dla przedłużających. Dlatego pytałem o adres mailowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Ja dnia 30 kwietnia byłem zapewniany iż jedyna oferta za c+optimum to 78 zł i nie ma nic innego gdyż oferta za 57 zł obowiązywała tylko do 18 kwietnia. W dniu 1 maja 2011 r. moja dotychczasowa umowa z cyfrą została zakończona w związku z wypowiedzeniem umowy. Napisałem wtedy e-maila do cyfry iż jestem skłonny wznowić umowę TYLKO na warunkach c+optimum za 57 zł + 9xHD za 11 zł + 10-15 zł za pace 500 gb. Kolejny telefon z działu innego niż dotychczas - moja oferta została zaakceptowana i za 83 zł ( nie walczyłem za mocno o dekoder w cenie 10 zł mc więc dostałem za 15 zł :)) stałem się (ponownie!) szczęśliwym abonentem cyfry+ . I mi pasuje - Canal+ HD z ligą angielską,hiszpańską,polską,francuską,GP na żużlu,żużlowy DPŚ, mecze NBA a do tego eurosport HD z ligą niemiecką - dla mnie jako fana piłki i żużla kwota 83 zł. jest do przełknięcia. Wiadomo , że gdyby było mniej to lepiej, no ale cóż , angielska Premier League, hiszpańska La Liga, polska ekstraklasa , GP oraz DPŚ na żużlu w jakości HD znaczy dla mnie więcej niż około 30 programów w prawie HD w telewizji N, gdzie ze sportu to tylko LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...