Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Night ty chyba czerpiesz informacje z tego forum od 2 dni, bo jakbyś dłużej tutaj przebywał to zauważyłbyś iż na tym forum wypowiadają się także przedstawiciele cyfry, a w tym dziale są osoby z działu utrzymania i mogę Cię zapewnić iż NIE MA takiej oferty, możliwości modyfikacji kontraktu jaki został przez Ciebie opisany.

 

Konsultant nie może z głowy wymyślić jakiejkolwiek modyfikacji, a twoja na 1000% procent nigdy nie była w systemie. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się , iż nie jesteś za bardzo obeznany w aktualnych ofertach i promocjach i źle zrozumiałeś słowa konsultanta. W przypadku HBO obecnie możesz uzyskać rabat w wysokości 9,90zł od standardowej kwoty, a nie stałą cenę do końca umowy. Usługa multiroom nigdy nie kosztowała i kosztować nie będzie 30zł! (co już to 35zł). O zwiększenie ceny za muiltiroom martwić się nie musisz , bo promocja została przedłużona co nie raz już było tutaj o tym pisane.

 

Ty się lepiej dowiedz co ty tak naprawdę uzyskałeś podczas rozmowy z konsultantem , bo na pewno nie będą to takie warunki jakie tutaj przedstawiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Akurat usługa MR kosztuje 35 zł, taka jest cena standardowa bez aneksu i dla abo którzy biorą MR i są z C+ krócej niż 13 m-cy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się przeglądnąłem ok 10 stron. Nie będę się sprzeczał o 5zł(30 czy 35zł) w multiroomie, nie jest to wiele. Również się z Tobą zgadzam w kwestii obeznania w aktualnych ofertach i promocjach nie śledzę tego wątku na bieżąco.

Co do HBO sam byłem zaskoczony gdy konsultant zaoferował 9,90 zł, wcześniej korzystałem z oferty 19,90.

Gdy przyjdzie rachunek za maj, okaże się czy wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wznowil umowe na starych warunkach, to widac ze mozna:D A co do promocji na hbo, to rzeczywiscie nie ma za 9,90zl - ale moze konsultant wprowadzil promocje na cos jeszcze o czym nie powiedzial np. na C+ :P - 10zl rabatu na hbo, 10zl na C+ co daje razem 20zl rabatu - czyli 29,90 - 20 = 9,90 :P Tak czy inaczej dowiesz sie o tym, jak dostaniesz rachunek ;)

 

To jest promocja dla nowych. Dla starych abonentów HBO HD jest za 35,90zł bez promocji.

Tak, cena bez promocji to 35,90. A w promocji 23 zl - dla nowych i starych. Dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dwóch użytkowników nad moim postem. Dlaczego nie poczytacie w tym temacie kilku stron wstecz? Sprawa canal+ Optimum za 57 zł jest poruszana kilka razy dziennie, jest też napisane jak ewentualnie można w tej chwili tę cenę uzyskać. Zlitujcie się, ile razy można o tym pisać tylko dlatego, że ktoś jest po prostu leniwy i nie chce mu się czytać tego co już napisano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy tak ciężko przejrzeć ostatnie kilka stron - tam naprawdę wszystko jest opisane!!

 

pakiet canal+ optimum jest do "wyciągnięcia" za 57 zł, do tego opcja HD do pakietu optimum za 11 zł, czyli tak jak napisałeś wyżej opcja canal+ optimum z HD to koszt 68 zł a nie 57 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, cena bez promocji to 35,90. A w promocji 23 zl - dla nowych i starych. Dla wszystkich :D

Na pewno każdy może dostać za 23?

Mnie konsultant informował o cenie 27 zł za HBO HD.

 

 

27 zł za HBO HD jest już ceną promocyjną (standardowa cena to 35 zł 90 gr)

23 zł jedynie dla osób przedłużających umowę , którym konsultant zaproponuje taką opcję.

Jeżeli chcesz dołączyć w chwili obecnej HBO HD to za 27 zł .

 

Teraz jest dla wszystkich w promocji (ze zobowiazaniem) za 23zl.

 

Nie wprowadzaj w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cena za HBO HD ze zobowiązaniem to 23 zł bez względu czy jest to przedłużenie na infolinii czy aneks przedłużeniowy dystrybutora 8) Jest to standardowa oferta promocyjna ze zobowiązaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja namieszam. W kwietniu dostałem propozycję pakietu HBO HD za 23 zł i to bez zobowiązania na okres 18 m-cy. To znaczy, poinformowano mnie, że mogę z promocji korzystać do końca umowy (a nawet dłużej - zniżka podobno przejdzie na nową umowę), ale obowiązujący jest przynajmniej 1 m-c płatny (23 zł). Wprawdzie podczas odczytywania umowy konsultant "pomylił się" i nagle odczytał kwotę 27 zł, ale dość stanowczo mu przerwałem i powiedziałem, że wcześniej mówił o kwocie 23 zł. Przeprosił i otworzył inny formularz, na którym znajdowała się już kwota 23 zł. Upewniałem się kilka razy, ponieważ z tego co wiem, nie ma takiej oferty, ale potwierdzał. Jako, że nie wierzę w takie okazje, a kilka razy w życiu już się naciąłem, napisałem do Cyfry z prośbą o potwierdzenie i pytaniem, czy konsultant się nie pomylił. Otrzymałem maila potwierdzającego promocję, którą otrzymałem.

 

"... odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że opłata miesięczna za opcję HBO HD wynosi 23 zł. Odłączenie wspomnianej opcji będzie możliwe po 1 płatnym miesiącu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że negocjowanie warunków

Umowy możliwe będzie w przedostatnim miesiącu Okresu Minimalnego, tj. w

maju 2012 roku.

 

Wyjaśniam, iż obecnie korzysta Pan ze zniżki na opcję HBO HD. Opłata

za nią wynosi 27 zł (standardowa cena to 35 zł 90 gr).

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

 

Dział Relacji z Abonentami

 

Czyli znowu zależy od widzimisię konsultanta ?

Ani telefonicznie , ani mailowo nie udało mi się choćby potwierdzić ceny 23 zł , nie mówiąc już o dołaczeniu w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czyli masz tą opcje, która jest teraz oferowana bez zobowiązania za 27 zł....Przychodzisz do punktu, przedłużasz umowę i masz standardowo ze zobowiązaniem za 23 zł, tak samo mają nowi klienci tez 23 zł... To jest standardowa cena promocyjna w każdym punkcie C+ i dla nowych i dla przedłużających, bez łaski i bez negocjowania :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem abonentem Cyfry od kilku lat, mam pakiet startowy. Chciałbym go zmienić na np. kompakt za 38 zł. albo optimum za 54 zł.. Jednak z poziomu ICA w symulacji pokazują mi się pełne kwoty za pakiety tzn. bez rabatu. I tu pytanie: żeby uzyskać któryś z tych pakietów w cenie promocyjnej co zrobić - udać się do punktu stacjonarnego Cyfry i podpisać jakiś aneks, czy wystarczy rozmowa z konsultantem. Pzdr Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz tą opcje, która jest teraz oferowana bez zobowiązania za 27 zł....Przychodzisz do punktu, przedłużasz umowę i masz standardowo ze zobowiązaniem za 23 zł, tak samo mają nowi klienci tez 23 zł... To jest standardowa cena promocyjna w każdym punkcie C+ i dla nowych i dla przedłużających, bez łaski i bez negocjowania :jupi:

 

Czyli nie dla wszystkich jest ta promocja :D tylko dla tych którzy podpisują nową umowę lub przedłużają obecną.

Dla pozostałych śmiertelników którzy chcą dołączyć opcję HBO HD cena 27 zł.

Chyba wszystko już jasne. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...