Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem pierwszy telefon od Cyfry(wcześniej dzwoniłem sam pod nr telefonów otrzymane sms od Cyfry),bo 30 kwietnia kończy mi się umowa ,wypowiedzenie ze względu na zmianę regulaminu.Dalej po raz kolejny proponowano mi Canal+Optimum za 78zł lepszych ofert jak stwierdził już nie ma,to i tak postęp bo poprzedni konsultant 2 tygodnie temu wmawiał mi,że ofert za 57 i 64 zł za ten pakiet nie było i by nie czytać forum sat kuriera bo piszą tam nieprawdę.Oczywiście nie zaakceptowałem oferty to na zakończenie poinformował mnie no to Pan nie będzie miał co oglądać w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dzisiaj umowę: Optimum z Canal+ za 57 zł/mc + bezpłatne użytkowanie dekodera HD. Umowa na 15 miesięcy. Umowę miałem do końca czerwca, płaciłem 62 zł ( 47 +15 za dekoder). NIe wysyłałem żadnego wypowiedzenia, tylko jakieś 2 tygodnie temu maila z zapytaniem czy mają dla mnie jakąś propozycje na przedłużenie. A dzisiaj telefon z cyfry i miła rozmowa z konsultantką - bez żadnego targowania zaproponowała wspomniany pakiet. A najbardziej zaskoczony byłem tym darmowym użytkowaniem dekodera ( ewentualnie mogłem nabyć za 129 zł tego Sagemcoma). Jestem bardzo zadowolony bo bez wysyłania wypowiedzenia mam to co chciałem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dzisiaj umowę: Optimum z Canal+ za 57 zł/mc + bezpłatne użytkowanie dekodera HD. Umowa na 15 miesięcy. Umowę miałem do końca czerwca, płaciłem 62 zł ( 47 +15 za dekoder). NIe wysyłałem żadnego wypowiedzenia, tylko jakieś 2 tygodnie temu maila z zapytaniem czy mają dla mnie jakąś propozycje na przedłużenie. A dzisiaj telefon z cyfry i miła rozmowa z konsultantką - bez żadnego targowania zaproponowała wspomniany pakiet. A najbardziej zaskoczony byłem tym darmowym użytkowaniem dekodera ( ewentualnie mogłem nabyć za 129 zł tego Sagemcoma). Jestem bardzo zadowolony bo bez wysyłania wypowiedzenia mam to co chciałem :jupi:

 

Masz mozliwosc zeskanowania tej umowy (zaslaniajac oczywiscie dane) i przeslania na maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie, nie mówiłem że są jeszcze te oferty? Na innym forum też potwierdzają. Zależy na kogo się trafi.

Ten dekoder który dzierżawisz to masz zwykły HD (Philips) czy PVR?

 

 

Dekoder mam zwykły HD. A umowa zawierana telefonicznie, więc skanu żadnego na razie nie moge wrzucić. Umowa bedzie obowiązywała od 1 maja. Jak tylko będę miał aneks albo podgląd płatności z ICA to wrzuce na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anonim69

 

Dlaczego Zbigniew J nie napisał ile musiał wydać na dekoder/ karty CI aby mógł jednocześnie odbierać TNK i Polsat.

Chociaż nie wiem czy to jest wogóle możliwe.

Oczywiście że jest to możliwe, nie napisał bo poprostu sądzę że nic nie wydał. Ja też byłem abonentem C+ od samego początku istnienia tej platformy, ostatnie kilku lat korzystałem z własnego sprzętu, od C+ jedynie karta i moduł kupiony na własność. Moja przygoda z abonamentem C+ zakończyła się 31.12.2010, właśnie ze wzgledu na brak oferty możliwej dla mnie do zaakceptowania ( ze względu na cenę - podwyżka 50%, i długość trwania kontraktu). Teraz mam TNK HD, CP Mini HD i C+ Pree-paid który zresztą dzielę na dwa telewizory, jestem bardzo zadowolony, znacznie taniej i mam dokładnie te programy które mnie interesują wybrane z trzech platform i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę z Cyfrą, od 1 maja będzie to pakiet Start za 19 zł, umowa na 15 miesięcy, opłata za dekoder 15 zł ale zastanawiam się nad kupnem własnego. Do końca upierali się za Otimum z C+ za 78 zł i 10 zł za wynajem dekodera. Trudno zgodzić się na takie warunki, kiedy teraz płaciłem za to samo 68 zł a i tak miałem problem z oglądaniem czegoś sensownego. A zostałem z Cyfrą z powodu Mini Mini. Co ciekawe, ostatnimi czasy więcej oglądałem otwartych kanałów, niż tych kodowanych. Stąd decyzja, że kanały tzw. podstawowe wystarczą. Życzę dobrze Cyfrze, bo to zawsze konkurencja większa na rynku a tym samym lepiej dla klientów. Ale polityka obecna operatorów (C+, N i CP) nie napawa sympatią. Dlatego myślę, że będą musiały sensownie odpowiedzieć na bezpłatna naziemną telewizję cyfrową a w dłuższym okresie - na telewizję internetową, która w ogóle będzie zagrożeniem dla samej telewizji w takiej postaci, jakiej obecnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem meila do Cyfry, że jestem w stanie od ręki podpisac umowę za C+Optimum za 57 zł + opłata za dekoder, albo tą tańszą za C+Kompakt, dodam, iż jestem z cyfra od paru ładnych lat (ok.7), oto jak traktują lojalnego klienta pracownicy Cyfry:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie proponuję przedłużenie Umowy na Okres 19 miesięcy.

 

W ramach oferty otrzymałby Pan, zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w cenie 78 zł opłaty miesięcznej na okres 19 miesięcy oraz możliwość kupna terminalu SAGEMCOM HD DSI 87 w cenie 129 zł.

 

Jednocześnie mogę zaproponować zestaw promocyjny CANAL+ Kompakt w cenie 62 zł na okres 19 miesięcy wraz z możliwością kupna terminalu HD w cenie 129 zł.

 

Odpisałem mu, że chyba sobie jaja robi, proponując mi gorsze warunki niż dla nowych klietnów, zobaczymy co odpisze, ale wygląda na to, że to koniec mojej długiej przygody z cyfrą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamek90

Nie pisz tylko dzwoń. Trafisz na gościa który zaproponuje Ci znowu to samo za 78zł - odkładasz słuchawkę i dzwonisz ponownie. U mnie poskutkowało i mam umowę za 57zł /chociaż jeleń rozmowę wcześniej na śmierć własnej matki był zdolny przysiąc że takich umów już nie ma/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...