Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma już czy podobno nie ma, bo to jest duża różnica. Jeżeli faktycznie się wycofują z tych jakby nie było dość atrakcyjnych ofert to nieciekawie wygląda jakimi atrybutami będą przekonywać abonentów z promocjami z grudnia' 2009, którym umowy kończą się w czerwcu' 2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dekoder Pace PVR do tej oferty jest w jakiej cenie? A drugie pytanko czy wysylales wypowiedzenie, czy bez tego zaproponowali Ci taka oferte?

 

Nie pytałem o PVR. TV oglądam tylko na komputerze, więc "PVR" już mam :)

Wysłałem wypowiedzenie z powodu zmiany regulaminu (umowa kończyła mi się 30 czerwca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są nowe oferty na przedłużenie umowy????????????

 

Niestety teraz jest kiszka... Umowa kończy mi się w czerwcu, wypowiedzenie wysłane miesiąc temu, jest w systemie, jestem w C+ jeszcze od Wizji. W weekend proponowano C+ Optimum 57 +15 zł PVR = 72 zł. Rozmawiałem przed chwilą z konsultantem - dzisiaj za to samo sumarycznie 88 zł... 16 zł więcej. No nic, ja przy takiej cenie odpadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może w planach było pozostawienie danej liczby abonentów w C+ więc zaoferowano im mniej, teraz gdzie już reszta abonentów jest niepotrzebna to można dać drożej.

Łaski bez, nikt przecież nie będzie podpisywał umowy dla siebie niekorzystnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to mam pytanie , po co wogle brac jakas oferte sportowa? jezeli chcesz stracic maj, kawalek czerwca, wrzesien ,padziernik, listopad

nie kminie

mam umowe do konca czerwca. Wszystko rusza w połowie wrzesnia,a dwa miechi do swiat do baru na mecz i browarek :lol2: chyba dam rade :brawo:

 

 

 

zobaczymy co z ekstraklasa?bo cos wszystko sie przeciaga :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie, że czasy super rabatów się skończyły. Wszędzie. Teraz żadna platforma nie odpuszcza. Cyfra wycofała najlepsze oferty w tygodniu przedświątecznym, bo pewno liczą na tych wszystkich, którzy mówili "to ja zaczekam na ofertę świąteczną". No to macie święta.. :)

 

Kto się nie ociągał i załapał na dobrą promocję ten ma.

 

Kolego Arrow miałeś po prostu dużo szczęścia z tą umową na 13mc. Gratulacje za farta, bo pewno mało komu, jeśli w ogóle, uda się dostać chociaż zbliżone propozycje przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To interes obustronny - jeżeli dla mnie będzie za drogo, to kończę współpracę. Mówienie że coś się kończy i lepiej dla klienta już nie będzie itp. jest dobre, ale wtedy, kiedy chodzi o produkty pierwszej potrzeby. Telewizja takim produktem nie była, a w dobie internetu będzie miała jeszcze bardziej pod górkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak jest, bo sam jestem użytkownikiem. Problem w tym, że robi się drogo we wszystkich platformach i nie ma gdzie "uciekać". Niestety dla nas, rynek jest już dość nasycony i platformom chyba nie zależy już na powiększaniu ilości abonentów, czego przykład dała nam właśnie Nka, która przed świętami podniosła wyraźnie ceny. Cyfra przed świętami wycofała najlepsze oferty. Ech..

 

Może cyfrowa naziemna coś poprawi na rynku TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To interes obustronny - jeżeli dla mnie będzie za drogo, to kończę współpracę. Mówienie że coś się kończy i lepiej dla klienta już nie będzie itp. jest dobre, ale wtedy, kiedy chodzi o produkty pierwszej potrzeby. Telewizja takim produktem nie była, a w dobie internetu będzie miała jeszcze bardziej pod górkę.

prawda ,do tego ekstraklasa? a jak stracą :shock: 100-150tys abonentów to zobaczymy czy nie bedzie promocji na swieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa jest większości oferta TNK wystarczy w tym mi, łaski bez, w okresie wakacyjnym mało się telewizji ogląda, płakać nie będę. Cyfra ostatnio kombinuje, raz daje raz odbiera, większość osób którym kończyła się umowa w czerwcu nie dała nawet wypowiedzenia, a co mówiąc o dzwonieniu do C+ i błaganie by dali lepszą ofertę, według mnie najlepsze dopiero przed nami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....większość osób którym kończyła się umowa w czerwcu nie dała nawet wypowiedzenia, a co mówiąc o dzwonieniu do C+ i błaganie by dali lepszą ofertę...

 

Rigidigi czytaj proszę ze zrozumieniem :)

 

Dodatkowo mówienie, że teraz to się zacznie i że wogóle to już nikt nie daję żadnych bonusów itp jest trochę na wyrost. Mamy na szczęście konkurencje i każdy ma wybór a platformy jednak dają więcej niż na początku mówią mimo wszystko nie ma co demonizować. Jasne jest tylko jedno - bardzo szybko podnoszą średnią opłatę od jednego klienta niedawno ludzie byli skłonni dać za tv 30-50 zł (bardzo średnio przytaczam) a teraz ta granica podnosi się do 50-80 zł czyli gigantyczny wzrost w bardzo krótkim czasie. Platformy robią to świadomie bo jak każdy przedsiębiorca zarabiają na tym. Jeśli uda im się wbić telewidzom do głowy że są niezastąpione i a ceny muszą być wyższe i wyższe przy czym są tak dobrzy że nie mogą dawać rabatów itp to będzie ich sukces finansowy i tak to działa.

Najlepszym sposobem jak zawsze jest głosowanie nogami (między salonami nadawców) i to jest jedyne co działa na zarządzających jak wszędzie. Nie ma co płakać - jest za drogo - zmieniam ofete lub czekam - nie bronie i chwalę decyzji jednych czy drugich poprostu "twardy cza być " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...