Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dzwoniła do mnie konsultantka cyfry , posiadam pakiet komfortowy , zaproponowano mi pakiet Canal+ za jedyne 29,90 :lol2: jako , że korzystają z tego rodzice C+ nie jest im potrzebny wiec bez zbędnych negocjacji odmówiłem poprostu, ale ile to się pani naopowiadała o przecudownej ofercie C+ i o tym co będę mógł tam obejrzeć to jej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... jeśli już to ja myślę że odwrotnie. Podać im warunki cię maksymalnie satysfakcjonujące i dodać że jeśli będą one zaakceptowane lub do nich zbliżone - jesteś w stanie przedłużyć umowę. Jak napiszesz minimum to więcej Ci nigdy nie dzadzą przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wysłaniu wypowiedzenia wraz z warunkami na jakich się pozostanie w platformie to nie słyszałem od konsultanta, natomiast wiem, ze osoby które ledwo co zawarły umowę po miesiącu wysyłają wypowiedzenie aby umowa przez ich nieuwagę nie przechodziła na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych którym kończy się promocyjny okres HBO. HBO kosztuje normalnie 29,90 a konsultanci proponują 10 zł rabatu. Można wytargowac rabat 20 zł. 9,90 za HBO, to niezła cena, więc sie zdecydowałem :) Targujcie się.

 

Blue voyager mógłbyś napisać jakimi to sposobami udało Ci się wytargować aż 20zł rabatu? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że jest możliwe mieć za 9,90zł HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem, żeby wypowiedzieć HBO, które miałem gratis na 3 miesiące. Standardowo konsultantka zaproponowała mi 10 zł rabatu. Wiedziałem, że taki rabat proponują, więc odpowiedziałem, że dla mnie to za dużo. Padło więc pytanie ile skłonny jestem zapłacić. Odpowiedziałem, że 10 zł. Rozłączyła sie na chwilę - może aby się skonsultować - i po chwili powiedziła mi, że daje mi 20 zł rabatu na 6 miesięcy. Po tych 6 miesiącach mogę wypowiedzieć HBO lub znów negocjować. A, i nie mam w tym opcji HBO HD. Chciała mi to dać za 3 zł, ale, jako, że nowy TV LCD kupuję za jakiś czas, więc na razie podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta dla stałych abonentów to kpina. wysłałem w lutym wypowiedzenie (umowa wygasa 31 maja) kiedy przy renegocjacji umowy zaproponowali mi komf+ z c+ za 65zł (dla nowych klientów to samo było wtedy za 61 złociszy, ale oczywiście za tyle dać mi nie mogli podobno). ktoś tu pisze o stażu - ja jestem w canal+ już w sumie 13 rok, więc nie zdziwiłem się, jak mi dziś konsultant powiedział, że jestem jednym z najstarszych stażem abonentów. za to oferty nie miał żadnej - komfortowy+ z c+ za 65 zł. haha... i jeszcze mi mówi, że cyfra odchodzi od umów krótkoterminowych i że nie dają już umów na 13 miesięcy (sic!). mówię, że ludzie dostają ofertę 65,66zł za komf+z c+, c+ hd, 5xhd i pace hd pvr, a on mi na to, że niemożliwe, że nie ma nawet opcji pakietowej, w której by coś takiego wyszło. a w ogóle to cyfra nie daje już rabatów na pakiety, wiec oferta dla mnie jest wyjątkowa i specjalna. i że takie bajery to dają w drodze wyjątku namolnym klientom, którzy składają po 10 reklamacji i ciągle nękają ich telefonami i są nieznośni. ale dla mnie mają specjalną ofertę z marca, który był najlepszym miesiącem sprzedaży w 2010r (bo rok się już niby kończy, tak?). i jeszcze zastrzelił mnie tekstem, że była żałoba narodowa i nie dzwonili do ludzi z ofertami ani nic, ale teraz nadrabiają to oferując ponownie i specjalnie z tego powodu fantastyczne marcowe oferty. i bez mrugnięcia okiem przyznał, że cyfrze chodzi tylko o nowego klienta. jak widać, zależy im na nowych, ale jesli tak traktują starych, to ci odejdą i w sumie abonentów im nie przybędzie. poczekam aż wygaśnie umowa i zobaczę co wtedy będę mógł dostac jako nowy abonent, bo podobno będą duzo gorsze niż to cudo, które mi proponują w tej chwili. ha, już to widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kajagogoo

 

Witaj

 

Możesz dostać tak

 

1 Opcja negocjacji nie równe ceny

 

Komfortowy+ Z C+ w stałej cenie 69,80zł - normalnie sam Canal+ SD 29,90zł

HBO SD (19,90 x 18 mies) normalnie 29,90

5xHD przez cały okres umowy 0zł (Od Czerwca 2010r HD Mix zastępuje 5xHD {przejście z 5xhd dopłata 8zł różnica w Cenie pomiędzy opcjami przez całą umowę opcja obowiązuje wtedy gdy podpiszesz w maju na 5xHD a zyskujesz dodatkowo : BBC HD - wkrótce Fox Life HD NGC WILD HD )

PVR HD Gratis przez umowę całą Lub SD też

Premium HD (C+HD i HBO HD ) przez całą umowę upust nie wiem ile ale jest

Umowa na 18

 

2 Opcja stała Cena przez 18 mies

 

Prestiżowy+ za 109,90 i kanały HD Gratis (te obecne nowe każdy 5zł)

PrestiżowyHD+ 119,90 zł = PEŁNA OFERTA CYFRA+

DEKODER WYNAJEM GRATIS

 

Pozdrawiam Cię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amaś 1990

Czy Ty pracujesz na infolinii i udzielasz takich rabatów ?

Bo jak widzę Twoje dyrdymały na ten temat to mi ręce opadają :censored:

Przeczytaj jakie propozycje dają w "utrzymaniówce " obecnie - nawet mój post na ten temat a póżniej siej herezje na forum.

Co to jest ?!

 

 

Opcja negocjacji nie równe ceny

 

Komfortowy+ Z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem już po pierwszym "dzwonieniu". Najlepsza oferta jaką dostałem to:

29,99 zł na 18 miesięcy Pakiet Podstawowy + ( pasuje mi czas i cena )

jakiś dekoder HD PVR za darmo użytkowanie i aktywacja

kanały HD ( niby wszystkie )

Wycisną ktoś więcej ? Da się ?

 

Pakiet i cena mi pasują. Chciałem jeszcze grupę Canal + udało mi się utargować jedynie max 2 miesiące przy 18 miesiącach lub jak podpiszę na 13 miesięcy to 2 miesiące HBO

Myślę że 18 miesięcy będzie ok. Umowa skończy się w listopadzie 2011 czyli zaraz święta i znowu może coś złowię.

Co o tym myślicie. Jeżeli ktoś z was wytargował więcej mając pakiet Podstawowy to proszę o wypisanie co otrzymaliście, będę miał punkt odniesienia :D

Ps. Czy na zwykłym telewizorze będę mógł oglądać kanały HD, w N mogłem, dzięki!

 

Wypowiedzenie już u nich leży. Koniec umowy to koniec maja 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...