Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie cyfra przerobiła na cene drugiego dekodera w ofercie przedłużeniowej. Dostałem na wynajem pace prv za 0zł . A drugi dekoder HD miał być za 99zł . Wczoraj po otrzymaniu potwierdzenia z cyfry o multirumie znalazłem w jednym z punktów dekoder Philips HD. Wybrałem się po niego i jakie było moje zdziwienie gdy przy płaceniu okazało się ,ze cena z niego to nie 99zł ale 198zł. Zadzwoniłem oczywiście na infolinie i pan poprosił o napisanie reklamacji. Oczywiście podczas przedłużania umowy wszytsko było dopytywane oraz pisane u mnie w notesie. Ale nauczka dla innych. Pytajcie po 10 razy oraz notujcie ,bo licho nie śpi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł aneks z pismem uprawniającym do zakupu dekodera HD za 99 zł. Pisze w nim aby udać się z nim i dzierżawionym terminalem (o ile dzierżawię) do dystrybutora.

I teraz pytanie: jeśli dzierżawię Philipsa HD to mam z nim się udać do dystrybutora ale czy mogę go na miejscu wykupić? No bo wiedomo że tego sprzętu już praktycznie nie ma i jeśli go będę musiał oddać na stałe to do zakupu pozostaną mi tylko Sagemcomy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przedluzyłem umowe 21 stycznia na optimum hd z 30% zniżka i konsultant sam mi zaproponował dekoder pvr bez opłaty

( podczas drugiej rozmowy ). Pytałem o to dwa razy i potwierdzał ze nie bede za niego płacił. A na rachunku niespodzianka dekoder za 20 zł, nawet bez znizki 30% a taka była pierwotna propozycja. Cyfra chyba ostro przekłamuje rozmowy albo konsultanci na siłe podpisywali przedłużenia a potem nie zanaczali własciwych zniżek. To jest jasne robienie ludzi w balona. oczywisci zadzwoniłem z reklamacja i każa czekać 30 dni. Kpina. Jestem juz przekonany ze po kilkunastu latach to ostatnie 13 miesięcy z cyfrą. Przechdzę do n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę 22 stycznie i u mnie nie ma żadnych niespodzianek. Nauczony doświadczeniem z poprzedniej umowy, kiedy to obiecano mi darmowy dekoder, a potem naliczono opłaty - wziąłem tylko kartę. Dzisiaj otrzymałem aneks i wszystko jest tak jak ustalałem z konsultantką. Zniżka 30% przez 12 miesięcy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przedluzyłem umowe 21 stycznia na optimum hd z 30% zniżka i konsultant sam mi zaproponował dekoder pvr bez opłaty

( podczas drugiej rozmowy ). Pytałem o to dwa razy i potwierdzał ze nie bede za niego płacił. A na rachunku niespodzianka dekoder za 20 zł, nawet bez znizki 30% a taka była pierwotna propozycja. Cyfra chyba ostro przekłamuje rozmowy albo konsultanci na siłe podpisywali przedłużenia a potem nie zanaczali własciwych zniżek. To jest jasne robienie ludzi w balona. oczywisci zadzwoniłem z reklamacja i każa czekać 30 dni. Kpina. Jestem juz przekonany ze po kilkunastu latach to ostatnie 13 miesięcy z cyfrą. Przechdzę do n.

 

Ja jeszcze nie dostałam rachunku.

Gdzie można w takim przypadku sprawdzić, czy PVR jest darmowy, zgodnie z tym co mi obiecał konsultant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prestiż HD do końca stycznia, pvr pace, wypowiedzenie wysłane w grudniu 2010, zadzwonili w grudniu z ofertą 19 miesięczną, ale odmówiłem. Kolejny tel. był w styczniu z propozycją 13 miesięczną, powiedziałem, że się zgodzę jak pvr będzie za free, mieli się zastanowić, po kilku dniach przysłali sms, że skontaktują się z ofertą przygotowaną specjalnie dla Mnie i już nikt nie zadzwonił, tak więc teraz gra u Mnie TNK HD, a C+ straciła ponad tysiąc zł na rok. Nie będę się prosił, by im płacić ponad 120 zł/miesiąc, a N nie wziąłem(jako przechodzący), bo nie mieli nic do zaoferowania więcej niż nowym abo. Pozdrawiam wszystkich i polecam wyluzować - nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem propozycje 118 na 12m, 165 13 miesiąc, pvr za 14zł/m. Miesięcznie więc 132zł...

Tak więc ze mnie również zrezygnowali, troche to dziwne bo za prestiż płaciłem w zeszłym roku ok 1000zł/rok, w tym chciałem płacic prawie 120/m, co rocznie dało by cyfrze prawie 1500zł, czyli prawie 35% więcej. no ale cyfrze było mało...czekam teraz na "n" chociaz nie chciałem byc sponsorem Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tego nie kumam i mam nadzieję, że to tylko błąd systemowy!

Wraz z rabatem 30% miałbym przez pierwsze miesiące płacić 94,86zł a w ICA

wchodząc w zakładkę płatności mam --> 160!!!

Wybierając symulację (+Mezzo) wychodzi o 20 zł więcej?! Kpina, napisałem mail'a i ciekawym

co powiedzą na mój a ich harmonogram. Czyżby promocja 30% była tylko iluzją?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Do osób których płatności nie zgadzają się z wynegocjowanymi przy przedłużaniu telefonicznym umów. Zgłosić reklamacje na infolinie z prośba o odsłuch i stenogram z rozmowy (do 30 dni moga rozpatrywać). Mi naliczyli 20 zl za PVR chociaz wynegocjowałem 100% rabatu. Przy składaniu reklamacji pan mnie próbował uświadomić że nie można mieć Pace za free (umowa przedłuzona w sierpniu 2010 13 miechów Prestiż HD) bo nigdy nie było takiej promocji ale dzieki temu nieocenionemu forum grzecznie acz stanowczo uświadomiłem mu ze go przy rozmowie nie było i wiem lepiej poprosiłem o stenogram i odsłuch po 2 tyg przyszlo pismo z przeprosinami . Jeden rachunek poszedł o 20 zl za duzo w nastepnym było 20 zł mniej do zapłaty niż powinno . Cierpliwości i spokoju błedy cenowe po renegocjacjach wystepuja dość czesto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Od dziś mam wyłączoną opcję HBO (po czterech miesiącach oglądania z rabatem 50%). I mimo, że wcześniej mówiono, że jest to oferta jednorazowa - dziś ponownie zaproponowano mi 4 miesiące z rabatem 50%. Gdzieś na forum wyczytałem, że obecne promocje HBO i Canal + za 50% mają w sobie haczyk - osoba, która je weźmie musi przez kolejne 4 m-ce płacić 100% (miła pani z C+ nic o tym nie wspominała). Od kiedy weszły takie umowy z haczykiem? Mam jeszcze opcję Canal + z takim samym rabatem i jestem pewien, że przy oferowaniu promocji nie było mowy o miesiącach pełnopłatnych. Czy to oznacza, że po zakończeniu promocji będę mógł odłączyć opcję bez żadnych problemów? Z góry dzięki za odpowiedź :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już gdzieś dostępny regulamin promocji "wyższy pakiet w cenie dotychczasowego"? Czy ta promocja aby na pewno łączy się z promocją przedłuzeniową z rabatem 30% ? Mam już aneks a w nim pisze że łączy się on z promocjami w których regulamin to dopuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jest regulamin w zakładce Promocje. Niby pisze że promocja specjalnie dla mnie więc na pewno mnie obejmuje. :) Jednakże wszystkiego nie wyjaśnia: czy jak zaraz skorzystam z promocji to będę wyższy pakiet odbierał między 15 a 28 lutego (bo do 15 lutego mam z "rozdzielnika") czy dopiero od marca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyg to jak jest z tą promocją? Jak ktoś ma umowę do czerwca to promocja nie przedłuża okresu umowy? Jak jest z tymi rabatami? Moim zdaniem luty będzie za free bo aktywują ci tą promocję w lutym.

 

Edit:

 

Gdzie ty znalazłeś ten regulamin? Bo u mnie w zakładce promocje nic nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...