Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ertx czy jesteś pewny w 100% bo ja miałem zamiar dziś skorzystać z owej promocji,ale jeżeli jest tak jak piszesz to dziękuje.

 

Tak powiedział mi konsultant na infolinii przy okazji przedłużania umowy. 3 miesiące miałbym mieć Prestiż HD+ w cenie Optimum SD a następnie 3 miesiące za pełną kwotę.

Z ciekawości zadzwoniłem teraz i dowiedziałem się, że jeszcze nie wiadomo co będzie po upływie tych promocyjnych miesięcy, na początku lutego pojawi się regulamin i wszystko będzie jasne.

Nie wiem skąd wcześniej konsultant miał takie informacje.

Masz jeszcze czas do 15 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłalem zapytanie do Cyfry w sprawie zasad korzystania z wyżej omawianej promocji. Konsultant mi odpisał, że w sprawie zwiększenia pakietu powinienem skontakotować się z Cyfrą w miesiącu lutym, bo na chwilę obecną zasady nie są jeszcze ustalone. Swoja drogą jest to ciekawe, promocja zaczęła się 15 stycznia a nie ma do niej regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłalem zapytanie do Cyfry w sprawie zasad korzystania z wyżej omawianej promocji. Konsultant mi odpisał, że w sprawie zwiększenia pakietu powinienem skontakotować się z Cyfrą w miesiącu lutym, bo na chwilę obecną zasady nie są jeszcze ustalone. Swoja drogą jest to ciekawe, promocja zaczęła się 15 stycznia a nie ma do niej regulaminu.

Jeżeli w lutym skorzystasz z promocji, to do maja będziesz płacił za wyższy pakiet tyle co płacisz obecnie za swój pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec grudnia przedłużyłem umowę na pakiet optimum z multiroomem na 25 miesięcy z opcją best deal. Niestety nie chcieli mi wtedy dać dekodera PVR gratis. Teraz dzwonię i twierdzą, że nie ma dla mnie lepszej propozycji. Czy może mi ktoś powiedzieć jak w końcu jest z tą opcją best deal. Jak mogę renegocjować umowę i na jakich zasadach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefonicznie przedłużyłem umowę kończącą się 31 stycznia.

Pakiet Kompakt, Canal+ HD, PVR, umowa na 13 miesięcy, zniżka 30% na wszystko.

Do zapłaty 72zł, średnio jestem zadowolony. Męczyłem pana o rabat na PVR ale nie dało się nic wywalczyć.

Konsultant powiedział że przy 19 miesięcznej umowie nie ma problemu, zniżka przez 18 miesięcy 100% na PVR.

Zobaczymy co przez ten rok zaproponuje Cyfra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzwoniłem do cyfry po podejrzeniu które na mnie spadło że coś kręcę jak pan na infolini powiedział że MR zdrożeje od września do 35zł. Musiał być to kompletny [beep]l albo prezes cyfry skoro miał takie info. Mieliście rację. Jak zapytałem o to Panią z BOA powiedziała że nie ma pojęcia co będzie jutro a co mowa 8m do przodu. Mówiła też że pewnego pięknego dnia przyszła do pracy i wszyscy byli w szoku że Polsat włączyli do oferty cyfry :-). A tak na marginesie wczoraj już miałem przedłużyć umowę na standardowych rabatach z darmowym PVR na 19m i nagle Pani mówi że już nie mam możliwości darmowego PVR. Szkoda bo tydzień temu jeszcze był możliwy. No nic ja zaczekam. A i jeszcze jedno pytanie czy jak przedłużę umowę na początku lutego to cały luty będe miał za darmo czy jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po 3 telefonach i rozmowach z konsultantami jestem w kropce i raczej się rozstaje z C+. Kategorycznie twierdzą że nie ma czegoś takiego jak umowa na 13 miesięcy i oni nie dają tunerów przy przedłużaniu :P normalnie się uśmiałem

 

EDIT: ciekawe co będzie jak się rozstrzygnie bitwa o ekstraklase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem przed chwila telefon z cyfry, standard warunki na umowe 13mcy, nie chciano mi obnizyc ceny dekodera hd do multi.. Pani uparcie twierdzila ze jest to kwota 249zl i nie mozna jej obnizyc do ceny 99zl jak za dekoder HD podstawowy do umowy, wiec aneksu nie udalo sie zrobic

 

umowa do 31.01.2011 wiec moze jeszcze sie uda zrobic lepsza cene na dekoder HD do multi, tak jak ktos tutaj pisal na forum ze dostal za 99zika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja właśnie dzwoniłem do cyfry i przedłużyłem umowe na 13 mies. Dostalem 30% rabat na pakiet kompakt+30% rabat na canal+, dodatkowo opcja orange sport za 10zł. Daje to w sumie 64,80 zl przez 12 miesiecy i jakies 86 w ostatnim 13mies. Wydaje mi sie ze warto bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem przed chwila telefon z cyfry, standard warunki na umowe 13mcy, nie chciano mi obnizyc ceny dekodera hd do multi.. Pani uparcie twierdzila ze jest to kwota 249zl i nie mozna jej obnizyc do ceny 99zl jak za dekoder HD podstawowy do umowy, wiec aneksu nie udalo sie zrobic

 

umowa do 31.01.2011 wiec moze jeszcze sie uda zrobic lepsza cene na dekoder HD do multi, tak jak ktos tutaj pisal na forum ze dostal za 99zika :)

 

Przy umowie na 13 miesięcy dekoder do multiroom kosztuje 249zł.

Mniejsza cena obowiązuje tylko do dłuższych umów i wynosi odpowiednio:

149zł - przy umowie na 19 miesięcy

99 zł - przy umowie na 25 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał taiszo, w przypadku przedłużenia umowy na 13 m-cy nie ma promocji na część czy cały miesiąc za free... . Jeżeli obowiązuje Cię umowa to płacisz wg cennika, natomiast gdy umowa jest rozwiązana, to od dnia w którym podpiszesz nową umowę do końca miesiąca płacisz stawkę proporcjonalną do liczby dni w których mogłeś korzystać z abonamentu, a okres 13 miesięcy jest liczony od początku kolejnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...