Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem propozycję Prestiż HD - umowa na 19 m-cy od 01.01. ( wcześniejsza kończyła się 31.01. ), przez 11 m-cy 81 zł, przez kolejne 8 m-cy pełna kwota, z możliwością zmiany warunków do 09.01.2011r oraz możliwością wypowiedzenia w trakcie promocji wielkanocnej w 2011r. prv mnie nie interesował, pracuję na swoim dekoderze. W sumie wydaje mi się sensowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mnie poinformowala Pani (po mojej uwadze ze chce bezplatnej dzierzawy, a wiem ze niektorzy otrzymuja) z dzialu utrzymania abonenta ze bezplatna dzierzawe wlasnie dzis wycofali :)

widocznie pechowiec jestem :)

czy przy przedluzeniu umowy moge zatrzymac PVR placac dzierzawe i dokupic sobie na wlasnosc dekoder ?

potrzebuje dekoder do trzeciego tv a nie mam kasy by kupic na wolnym rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie walczycie o te PVR jak lwy. Jestem jeszcze do 31.01 abonentem cyfry ale już mam n za 68 PLN mini full + turbo i w lutym lub marcu biurę multiroom. Porównywać funkcjonalność turbo do PVR z c+ to nawet nie ma co porównywać. Ani w jednej z cech PVR nie zlibaża się do turbo n. Pozdrawiam abonentów cyfry i do zobaczenia może za 2 lata. Asta la vista c+ :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przy przedluzeniu umowy moge zatrzymac PVR placac dzierzawe i dokupic sobie na wlasnosc dekoder ?

potrzebuje dekoder do trzeciego tv a nie mam kasy by kupic na wolnym rynku

 

Możesz dokupić dekoder jeżeli zakupisz opcje multiroom. Najtaniej wyjdzie zakup multiroomu i dekodera na własność w promocyjnej cenie. Przy umowie na 25 miesięcy dekoder HD kosztuje 100zł a przy umowie 19 miesięcznej to 149zł. Po dwóch miesiącach można oddać multiroom, a dekoderek zostaje dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie walczycie o te PVR jak lwy. Jestem jeszcze do 31.01 abonentem cyfry ale już mam n za 68 PLN mini full + turbo i w lutym lub marcu biurę multiroom. Porównywać funkcjonalność turbo do PVR z c+ to nawet nie ma co porównywać. Ani w jednej z cech PVR nie zlibaża się do turbo n. Pozdrawiam abonentów cyfry i do zobaczenia może za 2 lata. Asta la vista c+ :>

 

podpisuje sie pod tym co napisal kolega tyle ze ja biore wielka rewolucje na 13 mies, mi w zupelnosci wystarcza.

cyfra zawsze miala najlepsze promocje..... do tego roku. Farewell cyfro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taiszo, jeśli teraz mam umowę i nie chcę przedłużać tylko żeby przeszła na czas nieokreślony i dzierżawię Phila HD, to też mogę wziąć multiroom i do tego drugiego Phila HD na własność? I w jakiej cenie MR a w jakiej dekoder? Też mogę po 2 m-cach zrezygnować? Zdałbym ten dzierżawiony (aby nie płacić wynajmu) a zostałby mi ten na własność.

Ciekawe czy wyjdzie to taniej niż kupno tego Phila za 249zł dla aktualnych abonentów (bo nie chcę przedłuzać umowy tylko kontynuować na czas nieokreślony).

Dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jak przejdzie ci na czas nieokreślony to nie masz prawa do multiroomu. Wg regulaminu multiroom mogą wziąć abonenci, którzy mają podpisane umowy na minimum 18 miesięcy z pakietem Optimum. Cena wynosi 15zł/miesiąc, a cena dekodera Philips HD to 198zł .

 

Obecnie w przypadku przedłużenia umowy na 19 miesięcy cena multiroomu wynosi 7,5zł/miesiąc, a dekoder w cenie 149zł. W przypadku umowy na 25 miesięcy to 1zł/miesiąc a dekoder HD kosztuje 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za zamieszanie, oczywiście do mojego pakietu i tak nie wezmę MR, zapomniałem. Aby nie płacić dzierżawy 15zł po okresie promocyjnym mam zamiar kupić go na własność. Lepiej od razu wybulić te 249 zł niż potem spłacać go w ratach a dekoder i tak dalej będzie nie mój ;) A z pewnych względów interesuje mnie tylko ten dekoderek HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł główny działa tak samo jak zwykła karta, więc będziesz mógł oglądać na trzecim tv bez problemu :)

dzieki za odpowiedz bo mnie juz nerwy biora jak na pytanie o moj problem dostaje odpowiedzi ze lepiej przejsc do n

wiec niech w n Ci magicy zalatwia mi mozliwosc ogladania na 3 tv w jednym abonamencie

a moge modul glowny wlozyc w spliter

w drugi dekoder modul dodatkowy

a w trzeci karte od splitera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja z końcem listopada przedłużyłem umowę z cyfrą jednak na zasadzie, że mogę odstąpić od umowy lub przejść na korzystniejszą promocję. No jak widzę najciekawszą ofertę ma N. Zadzwoniłem w piątek i zrezygnowałem. Konsultant poniekąd pogodzony z faktem iż cyfra w tym roku nie szaleje nawet mnie już nie przekonywał, kazał czekać za pisemkiem odnośnie zdania sprzętu. No to po 8 latach z cyfrą przesiadka do N /nigdy bym nie pomyślał, że tak będzie/ za rok zobaczymy co dalej. Mam tylko nadzieję iż cyfra wyciągnie jakieś wnioski i za rok nastąpi powrót. N nic pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja własnie rozmawiałem z konsultatnką Cyfry i otrzymałem propozycję przedłuzenia umowy w promocji. Umowe mam do lutego 2011 pakiet optimum z Canałami +. Normalnie za to sie placi ok 68zl/ miesiecznie. Promocja ma byc od stycznia liczona i przez pierwszych 7 miesiecy 33 zl potem raz 50 zl i 9 miesiecy po 68 zl mam placic (umowa 18 miesiecy). Na moje pytanie o oferty dla nowych klientów pani odpowiedziała że są takie same tylko ze umowa na 25 miesiecy( tzn tez tylko te 7 miesiecy w promocji). Wynika z tego jasno że nowi klienci maja gorzej niz przedluzeniowcy, tylko ze jak siegam pamiecią to bylo zawsze odwrotnie. Aha pani dodala ze raczej nowych ofert na swieta nie przewiduja. O co tu chodzi? Mielismy nawet plan z żoną zeby zrezygnować z tej umowy (na mnie) i wziac nową promocje na swieta ( na żone) ale wychodzi ze to sie wogole nie oplaca. Chyba pierwszy raz w historii Cyfry (chyba ze jest jakis haczyk?) Prosze o komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...