Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@maestro A obecnie płaciłeś coś miesięcznie za dekoder PVR czy miałeś za darmo? Twoje oferta jest interesująca i jakby mi zaproponowali coś takiego to bym się skusił :smile:

 

Rozmawiałem z panią na infolinii umowa kończy mi się ostatniego lutego, zaproponowali mi full pakiet za połowę ceny przez 11 miesięcy oraz dekoder HD PRV za 0 zł przez cały okres 19 miesięcy. Ale nie zgodzili się abym, kupił dekoder HD a PRV wynajmował, albo zakup HD albo wynajem za 0 zł. Czy ktoś wie jak można to pogodzić zależy mina tym HD do 2 pokoju

 

Weź multiroom i będziesz mógł wziąść drugi dekoder. Multiroom możesz oddać po 2 miesiącach użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taiszo obecnie również miałem dekoder za free - umowę na 18 miesięcy: 30% zniżki przez 15 miesięcy na opcję Optimum oraz opcję HBO i Canal + w stałej cenie po 19 zł za każdą opcję przez cały okres - natomiast 3 ostatnie miesiące w pełnej kwocie.

 

Brakowało mi jednak kanałów typu Nat Geo HD, Nat Geo Wild HD - a do tego musiałbym brać pakiet optimum HD. Na orange sport ostatnio pokazywane są gale bokserskie z Kliczkami, więc znów się wkurzyłem że mając Canal + Sport musiałbym za sam ten kanał dopłacać 10 zł miesięcznie. Więc korzystniej było wziąć prestiż.

Ostatnio jednak straszono mnie telefonicznym centrum abon., że umowy tylko na 25miesięcy i PVR za 15 zł.

 

Teraz wyjdzie mnie jednak ok. 127 zł za wszystko i dzieląc to na dwa telewizory wyjdzie po niecałe 65 zł. Rezygnuję z Polsatu Cyfrowego.

Trzeba trafić na kompetentną osobę. Dzisiaj trafiłem - i okazało się że są umowy 19miesięczne z rabatem 50% (a nie 30%), z dekoderem PVR za free (a nie za 15 zł), i multiroomem za 7,5 (co mnie trochę zaskoczyło, bo myślałem że będzie 7,5 przez pierwsze 12 miesięcy).

Trzeba delikatnie poprosić o ten dekoder PVR za 0zł :) Zapytałem czy mogę zostać z tym dekoderem PVR za 0 zł przez cały okres i konsultant poszedł zapytać i zgodzono się.

Nadmienię że wymieniłem Philipsa PVR HD na Pace'a HD PVR - i jak dla mnie jest różnica na korzyść Pace'a. Jest szybciej przy zmianie kanałów. Przy przełączeniu na następny kanał od razu pojawia się info jaki to kanał i po chwili pojawia się obraz, w philipsie było czarno (bez żadnego info przez chwilę) i nie można było zbyt szybko tych kanałów przełączać. Jest też ciszej. Szkoda, że nie ma takiego dekodera Pace HD bez PVR do multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace HD bez PVR nie ma, ale Sagemcom HD ma takie samo oprogramowanie co Pace HD PVR. W zasadzie niczym się nie różni. Co do dekodera to wychodzi na to, że dekodery PVR za darmo dostają tylko Ci co mieli już go za darmo. Ci co płacili 10zł muszą ponownie płacić. Trochę nie fair, ale co zrobić :|

 

@maestro Jak możesz to sprawdź jeszcze czy dekoder nagrywa bez problemów kanał TVN czy nadal przestaje nagrywać po pewnym czasie. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem taiszo czy tak jest . U mnie jest nieco skomplikowana sytuacja. Umowa kończyła mi się w październiku i przedłużyłem ją na warunkach podanych wyżej (18 m-cy i 30% przez 15 miesięcy zniżki) za dekoder PVR miałem płacić, miałem jednak możliwość zmiany bądź rezygnacji do końca listopada. Taką rezygnację złożyłem w listopadzie telefonicznie. Przed upływem tego czasu zgodziłem się jednak na Optimum z HBO i Canal+ i dekoderem już za 0zł tym razem, ale z możliwością zmiany w miesiącu grudniu na inną ofertę przedłużeniową (myślałem że pojawią się super świąteczne promocje :) .

Teraz jak dzowniłem kilka razy (po 6 grudnia) i chciałem zmienić na Prestiż HD+ to nie chcieli mi już dać dekodera PVR za 0zł. Jednak dzisiaj się udało. Nie jest to może super oferta, ale jest już lepiej jak dla mnie.

Dzięki za info o Sagemcomie. Sprawdzę ten dekoder pod wzgl. nagrywania TVN-u. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dekodera to wychodzi na to, że dekodery PVR za darmo dostają tylko Ci co mieli już go za darmo. Ci co płacili 10zł muszą ponownie płacić. Trochę nie fair, ale co zrobić :|

 

Nie do końca tak jest wcześniej płaciłem za dekoder PVR 16 zł, teraz mam go za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie dzwonili i tym razem w słuchawce w końcu odezwał się konsultant.

Zaproponował:

Optimum - zniżka 50% przez 8 miesięcy, 9. miesiąc tez jakaś zniżka i 10-19 miesiąc płacę normalnie,

Canal+ HD (by zatrzymać PVRa) - j/w

Philips PVR - zostaje jak było czyli wynajem za 0zł

Chcę też Multiroom, więc - przez pierwszych (chyba) 8 miesięcy 7,50 zł, później 15 zł.

Liczył za to wszystko łącznie i wyglądało to tak:

1-8 miesiąc - ponad 40 zł

9 miesiąc - nie pamiętam ale trochę więcej

10-19 miesiąc 90 kilka zł.

Do tego oczywiście należy doliczyć Multiroom.

 

Powiedziałem, że raczej się zgodzę na te warunki, ale jeszcze się zastanowię i jutro bądź pojutrze dam odpowiedź. Konsultant ma zadzwonić w piątek i, tak jak powiedziałem, raczej się zgodzę bo chyba niczego innego nie należy się teraz spodziewać a mam to na czym najbardziej mi zależało - PVR za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem utrzymać Prestiż HD+ i PVR za 0 zł. Zaproponowali mi rabat na dekoder na część umowy co średnio miało mnie kosztować 10 zł, czyli średnio 130 zł/mies. za wszystko. Nie skorzystałem. Nie chcą moich pieniędzy to ich problem a do tego wkurzyłem się ja czytałem o traktowaniu klientów przez konsultantów. Dziś zamówiłem pakiet Hollywood (Mini Full dla abonentów innnej platformy, czyli wszystkie pakiety oprócz Cinemax i Filmbox, których i tak nie oglądałem) za 68 zł z Turbodekoderem (średnio 74 zł/mies.) w n-ce. Do tego wezmę sobie pakiet START z CANAL+ oraz dekoder SD (średnio 36 zł/mies.). Łącznie wyniesie mnie to 110 zł/mies. To moim zdaniem znacznie lepsza opcja niż Prestiż HD+. A tak na marginesie, który dekoder SD za 1 zł polecilibyście: Sagem SD czy PHILIPS DSX? Mediasat znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antykat

Ja chyba skorzystam z takiego rozwiązania jak Ty tylko zastanawiam się nad inna opcją bo jeśli zależy Ci tylko na C+ to można na 12 miesięcy zakupić multipakiet C+ a do tego dekoder za 1zł i średnio na miesiąc wychodzi 32,50zł plus 68 z n.

Ewentualnie jak zależy Ci na HD i masz dekoder to można skorzystać z tego rozwiązania w porównaniu to pakietu start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciej120

 

Tym gorzej to o nich świadczy. Ja czekałem prawie 10 min. aż konsultant się skonsultuje a nie płaci przecież mojego rachunku telefonicznego. Jestem z Cyfrą od 4 lat, z czego przez 3 lata miałem pakiet Prestiżowy, a oni nie chcą mi dać PVR za 0 zł i jeszcze palą głupa z tymi konsultacjami. Niech tak dalej robią to sami będą oglądali sobie swoją platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca stycznia. Wypowiedzenie wyslane. Zaakceptowane ponizsze warunki.

Umowa 19msc, 50% Optimum HD 9 msc, 50% Canal+ HD 8miesiecy, potem 100%.

Wymiana Philips PVR na Pace 500Gb za free oraz bezplatne uzytkowanie w okresie umowy.

Srednia 88,40zl/msc.

 

Wesolych Swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca stycznia. Wypowiedzenie wyslane. Zaakceptowane ponizsze warunki.

Umowa 19msc, 50% Optimum HD 9 msc, 50% Canal+ HD 8miesiecy, potem 100%.

Wymiana Philips PVR na Pace 500Gb za free oraz bezplatne uzytkowanie w okresie umowy.

Srednia 88,40zl/msc.

 

Wesolych Swiat.

Oczekuję, ze też taką propozycję dostanę, z jednym małym ale.

Koszt miesięczny powyższego to średnio 96,2 zł /m-c a to już dużo.

Nie wiem skąd to 88,4 - może konsultant tak podał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antykat

 

Zaczekaj do ostatniego dnia umowy bo dopiero wtedy według ich zasad mogą ci zaproponować ofertę CYFRA POWRÓT.

Dostaniesz PVR GRATIS I DOBRĄ PROMOCJĘ. Póżniej tłumaczą się że wcześniej nie mogli ci tego zaoferować, bo takie mają procedury.

POWODZENIA.

Mojej znajomej zaproponowali takie warunki dopiero po złożeniu wypowiedzenia w ostatnim dniu umowy mimo iż jest ich klientką od 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To tylko nazwa aneksu dla tych co przedłużają po tym jak złożyli wypowiedzenie umowy choć ja w tym roku miałem umowę do 4/2010 a dano mi nową ofertę 2/2010 bez rezygnacji i aneks miał tytuł Cyfra+ powrót Marzec 2010 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mikołajki przedłużyłem umowę (jestem z Cyfrą 11 rok) na takich warunkach: umowa 19 miesięcy, Prestiż HD + 50 % zniżki na abonament przez 11 miesięcy, 19 miesięcy dekoder PVR 0 zł i wymiana Philipsa na Pace'a.

Na początku rozmowy pani nie chciała słyszeć o innej umowie niż na 25 miesięcy. To jej powiedziałem, że się nie dogadamy i tyle. I dodałem, że choćby z tytułu że jestem z nimi od początku to coś ekstra mi się należy. Zaproponowała umowę na 19 miesięcy i że na inne "suweniry" musi porozmawiać z przełożonym. ;) Zaproponowałem, że jak już pójdzie do tego przełożonego to niech nie idzie z byle czym bo szkoda jego czasu. Pani zgodziła się na "nie pójście z byle czym" i zaproponowała powyższe warunki bez wymiany na Pace'a, i 11 miesięcy gratis dekodera. To jej opowiedziałem, że lubię sobie czasem film oglądnąć za 13 złotych i byłoby zbrodnią przestać z tego korzystać. :) Zaproponowała zatem darmowe korzystanie z dekodera i "mikołajkową" wymianę na Pace'a. Coż... lepszy rydz niż nic... Poczekałem jak wróci od przełożonego z potwierdzeniem i ... odczytała mi warunki aneksu do umowy....

Wniosek: Jak mawia pewien pan w telewizorze: Warto rozmawiać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iksmopot, po co co stronę w tym wątku powtarzasz takie niewyobrażalne bzdury?

Po pierwsze, Cyfra Powrót+, to nazwa całej akcji polegającej na wycofaniu wypowiedzenia i przedłużeniu umowy i nazywa się ona jednakowo dla wszystkich abonentów. Po drugie to kłamstwo, że Cyfra+ "na czarną godzinę" trzyma najlepsze warunki. To, czy ktoś dostanie PVR, czy nie, to nie zależy od humoru konsultanta czy przełożonego, tylko na to mają wpływ różne czynniki: staż, płatności, czy przy przedłużeniu następuje zwiększenie pakietu itd. Jakby Cyfra+ rozdawała PVR-y na prawo i lewo, to ciekawe kto by płacił za ich wytworzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym. Mi nic nie zaproponowano w ostatni dzień trwania umowy. Żadnego Cyfra powrót nie było. Po prostu nie dogadaliśmy się wcześniej dobre kilkanaście razy.

Miałem ofertę na 13 miesięcy i na 19. Nie zgodziłem się i cyfra podziękowała mi za współpracę. Abonentem byłem 2 lata. Chwilowo jestem bez tv i waham się co zrobić. Nka, może polsacik lub powrót do cyfry ze względu na sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deadprince

 

Cyfra stosuje dziwne podejście do klienta ja płace rachunki regularnie bo mam polecenie zapłaty chce zwiększyć pakiet i dekodera za free jakoś nie potrafię wynegocjować umowę kończę w styczniu. Zamiast trzymać kogoś komu zależy mają mnie daleko w [beep].....e. Ktoś pisze o wzroście kosztów transmisji sygnał tak dociera do wszystkich więc czy jest nas 1mln czy więcej koszty są te same. Jeśli Cyfra nie chce o de mnie średnio 75zł miesięcznie za pakiet na jakim mi zależy to uważam że to jest śmieszne !!!!! i ile można się prosić, a nawet nie chce paczki HBO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...