Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe włsanie dostałem regulamin CYFRA Powrót + w której nie ma słowa o 100% rabacie na PRV o którym mnie zapewniał konsultant, wiec napisałem do Cyfry po czy dostałem odpowiedz ze rabat jest ale na SD ale jaja a pytałem się ze 3 razy czy na cały okres jest gratis dekoder PRV i ten mnie zapewniał że tak i jeszcze podczas odczytywania umowy mi to przeczytał a teraz taki numer!!!!Dodam że w ICA mam już dekoder PRV a rachunek jest tak jakby był zrabatowany. Bardzo dziwne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą przedłużyłem umowę na 19 miesięcy, z pakietem Kompakt z rabatem 30% na 7 miesięcy oraz rabatem 100% na dekoder PVR przez cały czas trwania umowy, więc można:) Ja jestem zadowolony. Średnio miesięcznie wychodzi mi 38,16 zł,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem w dnu dzisiejszym wypowiedzenie, bo moja wczorajsza rozmowa z konsultantem doprowadziła mnie do takiej furii, że już powoli tracę jakikolwiek chęci by z Cyfrą+ cokolwiek negocjować. Nękają mnie jakimiś umowami 19-miesięcznymi, choć powtarzam im za każdym razem, że ze względu na charakter mojej pracy nie mogę podpisać umowy dłuższej niż na 13mc...

Próbowałem też dziś rozmawiać z nimi, ale jeśli jakaś Pani mi mówi że przez "tylko" 11 miesięcy będę płacił 144 zł miesięcznie i że to bardzo hojna oferta z ich strony, to nie wiem czy śmiać się czy płakać...

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda ta zmiana z C+ na N-kę ? Chodzi mi czy będę musiał przestawiać antenę, jakieś nowe kable czy coś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą przedłużyłem umowę na 19 miesięcy, z pakietem Kompakt z rabatem 30% na 7 miesięcy oraz rabatem 100% na dekoder PVR przez cały czas trwania umowy, więc można:) Ja jestem zadowolony. Średnio miesięcznie wychodzi mi 38,16 zł,

 

Długo musiałeś się targować o takie warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie za dlugo bo warunki lipne

 

Co kto woli, ja do tej pory za to samo, tylko z Eurosportem HD, płaciłem 54,90, więc zniżka jest dość spora, jak na obecną postawę Cyfry co do warunków przedłużania umów. Najbardziej zależało mi na dekoderze PVR, a to co mam w Kompakcie mi wystarcza. Poza tym, gdzie indziej w tej cenie - średnio 38 zł otrzymam dekoder PVR w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiedzenie wyslane, umowa do konca grudnia, zaproponowano mi dzis to co wszystkim z mozliwoscia zmiany lub rezygnacji do konca stycznia. Mam pytanie, czy sa jakies minusy zawarcia takiej umowy z nimi? Czy jest mozliwosc, ze w grudniu nie dostane takiej samej oferty jak ludzie ktorzy wyslali wypowiedzenie i twardo do konca grudnia nic nie wezma? Wydaje mi sie to wrecz chyba troche bez sensu z ich strony bo z tego co zrozumialem to za grudzien nawet bym juz nie placil... Dobrze zrozumialem? I w sumie facet mowil tylko o mozliwosci zmiany oferty a nic nie wpsomnial o mozliwosci zmiany dlugosci umowy:/

 

Moglby ktos sie wypowiedziec? Bierzecie ludzie te oferty z mozliwoscia zmiany lub zerwania czy moze czekacie twardo do konca trwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dekoder pvr już wczesniej. Teraz zaproponowali mi umowę: pakiet kompakt 7 miesiecy 50% i pvr za darmo przez 19 mies. Wiec slabą oferte dostales

 

To rzeczywiście lepiej, mi nie chcieli nic więcej opuścić, a długo negocjowałem. A masz może jakieś opcje dodatkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą przedłużyłem umowę na 19 miesięcy, z pakietem Kompakt z rabatem 30% na 7 miesięcy oraz rabatem 100% na dekoder PVR przez cały czas trwania umowy, więc można:) Ja jestem zadowolony. Średnio miesięcznie wychodzi mi 38,16 zł,

 

Długo musiałeś się targować o takie warunki?

 

Dość długo, od początku listopada miałem już wysłane wypowiedzenie, łącznie z 5 rozmów telefonicznych (w tym dwie długie) i 5 maili, tą ostatnią ofertę otrzymałem mailem, więc polecam ten system komunikacji.

 

 

No warunki beznadziejne, bo wcześniej dawali 50%, wieź to wycofaj puki możesz! :D

 

A ja dziś miałem lepszy numer... DZWONIĄ i dają mi na 5miecy obniżkę 10zł na canal+, na co ja zdziwiony, ale jak na 5miesiecy, jak moja umowa ważna jest jeszcze tylko 2mieciace? W telefonie "yyyy... Pan poczeka... sprawdzę" :D:D:D Niezły bałagan mają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No warunki beznadziejne, bo wcześniej dawali 50%, wieź to wycofaj puki możesz! :D

 

Rok temu też dawali dużo więcej, w październiku też dawali lepsze oferty, co z tego, liczy się to co teraz dają i co można wynegocjować obecnie. Ja nie brałem żadnych opcji dodatkowych, tylko kompakt więc nie miałem dużego pola manewru.Faktycznie 50 % rabatu byłoby jeszcze lepsze (chociaż stanowiłoby różnicę jedynie 3 złotych miesięcznie), ale cóż mi się nie udało nic więcej wynegocjować. Płacę o 16 złotych mniej niż do tej pory. Być może mógłbym jeszcze powalczyć o te 50%, ale niektórzy, również na tym forum walczyli do końca i nic nie wynegocjowali i rozstali się z Cyfrą, a mi nie opłacałoby się przechodzić do N lub Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,przed chwilką telefon z cyfry,50% przez 7 miesięcy na optimum,potem 30% przez 3 miesiące reszta normalnie ,PVR 500 przez cały czas za 10zł,no i nie trzeba mieć kanałów HD żeby mieć PVR,teraz mam 250 wymiana na 500,czy to dobra oferta koledzy bo do jutra mam dać odpowiedz? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam cyfrę od 10 lat i płacę 120zł/m-c, chciałbym przejść teraz na umowę na czas określony aby skorzystać z jakiejś ich propozycji rabatu. Więc co powinienem zrobić? Dzwonić i powiedzieć że chcę zrezygnować i czekać co oni na to czy od razu wysłać rezygnację? Z góry dzięki za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata na cyfrę. W tym roku tanio nie będzie :)

 

Ja już się powoli z tym godzę, idę poniedzieli po multiroom do punktu i zadzwonię jeszcze wcześniej się upewnić w sprawie tego MR za ile mi drugi dekoder przysługuje. Dobra wiadomość to taka że w cyfrze będą od przyszłego roku wszystkie kanały BBC bodajże 4 (czyli to co jest teraz w Polsacie + jeden dodatkowy (nie pamiętam nazwy). Jak ktoś lubi ToP Gear obejrzeć - to jest to dobra pozycja. W sumie cyfra ma najwięcej kanałów dokumentalnych (wydarzenia, przyroda) - pod tym względem jest daleko w przodzie, natomiast na innych frontach jest zbliżona programowo do konkurencji, niestety jest drogo... no ale cóż, trzeba się z tym pogodzić nie ma innej możliwości. Nowa promocja rzeczywiście jest tylko kosmetycznym zabiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...