Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym miec taki pakiet:c+optimum HD, HD optimum promo.czy dostane go za cene 77zl tak jak jest w ofercie jesli nawet nie zlozylem wypowiedzenia?

W połowie lutego przedłużyłem umowę na 18 miesięcy właśnie na taki pakiet o którym piszesz + Filmbox /cała paczka/ na 6 miesięcy gratis za 71 zł. Dają jeszcze dekoder z dyskiem za 5 zł miesięcznie ... do końca marca moge się na niego zdecydować. Raczej go chyba nie wezmę ...

Szkoda, bo kilka dni później pojawiły się kanały nsport i MGM i wolałbym je zamiast tych Filmboxów :(

Ciekawe czy moge je jeszcze wymienić ???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W ostania niedzielę przedłużyłem umowę kończąca się na koniec kwietnia . Wypowiedzenie wysłałem w styczniu. Zadzwonili raz i proponowali na 13 mcy kontrakt za superpremium za 99 zl. Nie przystałem na tą propozycje i podałem swoje warunki :

C+ optimum HD

HD optimum promo

- razem 62 zł

MGM HD i Nsport na 6 mcy gratis

Cinemax i Filmbox 7 mcy gratis

HBO 6 mcy gratis potem 19,90

Wczoraj Pani zadzwoniła ponownie i bez problemu dała w/w ofertę.

pozdrawiam

 

 

 

I wtedy obudziłeś sie cały mokry - co skłania te dzieci do pisania takich głupot :jupi:

Jetes kompletnym ignorantem , nie umiesz czytać czy idiotą ??? Taka oferta była opisywana na tym forum i te ceny właśnie z forum wziąłem. Wiele osób opisywało w tym wątku że dostało takie jak ja warunki i mi także się udało . Zazdrość i głupota tyle mam do powiedzenia na twój temat .

Stawiam flaszke jeśli udowodnisz, że przedluzyles umowę na takich warunkach. Nie wystarczy poczytać forum, żeby poskladac jedna ofertę z kilku różnych i zgrywac cwaniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym miec taki pakiet:c+optimum HD, HD optimum promo.czy dostane go za cene 77zl tak jak jest w ofercie jesli nawet nie zlozylem wypowiedzenia?

W połowie lutego przedłużyłem umowę na 18 miesięcy właśnie na taki pakiet o którym piszesz + Filmbox /cała paczka/ na 6 miesięcy gratis za 71 zł. Dają jeszcze dekoder z dyskiem za 5 zł miesięcznie ... do końca marca moge się na niego zdecydować. Raczej go chyba nie wezmę ...

Szkoda, bo kilka dni później pojawiły się kanały nsport i MGM i wolałbym je zamiast tych Filmboxów :(

Ciekawe czy moge je jeszcze wymienić ???

Pozdrawiam

Zapomniałem dodać, że nie składałem wypowiedzenia ... sami zadzwonili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie czy wierzysz czy nie - Twoja sprawa . Wynegocjowałem taką ofertę i nie jest to nic specjalnego . Dawali wszystkim okoł0 2-3 m-cy temu takie warunki bez problemu . Teraz doszedł Nsport i MGM i tylko tym się to różni od tej oferty z początku roku. Ja sobie nie wymyśliłem takich cen za pakiety tylko je wziąłem z tego forum. Postępowałem tak jak inni - wysłałem wypowiedzenie , negocjowałem itd . Jak mam Ci to udowodnić , przesłać nagranie rozmowy z konsultantem -śmieszny jesteś .

Nie zależy mi na niczym innym tylko informowaniu ludzi że jest to realne i tyle - tak jak mnie poinformowano o takiej możliwości . Cofnij się do postów z początku roku to zobaczysz sam.

pozdrawiam mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym miec taki pakiet:c+optimum HD, HD optimum promo.czy dostane go za cene 77zl tak jak jest w ofercie jesli nawet nie zlozylem wypowiedzenia?

W połowie lutego przedłużyłem umowę na 18 miesięcy właśnie na taki pakiet o którym piszesz + Filmbox /cała paczka/ na 6 miesięcy gratis za 71 zł. Dają jeszcze dekoder z dyskiem za 5 zł miesięcznie ... do końca marca moge się na niego zdecydować. Raczej go chyba nie wezmę ...

Szkoda, bo kilka dni później pojawiły się kanały nsport i MGM i wolałbym je zamiast tych Filmboxów :(

Ciekawe czy moge je jeszcze wymienić ???

Pozdrawiam

a czy w tym pakiecie co napisalem jest mozliwosc dostania hbo cinemax lub filmbox gratis na 6 ms a pozniej ciemnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowę do końca maja na full z MR 2 karty i Pace PVR HD za 126zł ( od marca do końca maja 20zł za PVR czyli 146zł) Dzisiaj zadzwonił konsultant zaproponował Prestiż HD za 144zł z XXtra i HBO GO, MR za 10zł i PVR za 0 razem 154 zł ( od jutro na 6 m-cy nSport i MGM HD za darmo ) Z możliwością przejścia do nowej platformy do końca kwietnia. Zgodziłem się i o dziwo to samo z 144 zł dostają nowi !!!!Czy mogę zerwać umowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz skan aneksu i git poprostu nie dają już HBO oferta się zmieniła.

 

Poza tym z tego co pamietam przy rocznej umowie gratisy w stylu HBO były na krotszy czas.

 

Ale jaki skan . Nic nie mam - umowa zawarta przez telefon z konsultantem który odczytał warunki itd.

Ja wiem swoje wy swoje , nie zależy mi na dezinformacji innych tylko na tym aby ktoś mógł walczyć o to co ja mam i tyle. Może staż mam dłuższy niż ktoś inny kto nie dostał takiej oferty . Ja powiedziałem im że to mnie interesuje i jak będą to mieć niech dzwonią a jeśli nie nie interesuje mnie przedłużanie umowy - zadzwonili i zgodzili się na moje warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz umowę w wersji papierowej za około tydzień ( masz taki długi staż to zapewne wiesz, że taka przychodzi ?) wiec w czym problem :)

 

darekbaj :read:

niestety lipa

A to nie wiedziałem o tym .... Myślałem że oświadczenie jest wiążące i żadnego papieru nie wysyłają. W sumie tak musi jakiś być . Nie chce mi się bawić w skanowanie ale jeśli Ci bardzo zależy to ok . Mogę skana dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz umowę w wersji papierowej za około tydzień ( masz taki długi staż to zapewne wiesz, że taka przychodzi ?) wiec w czym problem :)

 

darekbaj :read:

niestety lipa

 

Nie ma możliwości renegocjacji umowy zawartej telefonicznie ? Czy warto próbować coś robić w tym kierunku ? Co ewentualnie można zyskać te 10zł za MR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz umowę w wersji papierowej za około tydzień ( masz taki długi staż to zapewne wiesz, że taka przychodzi ?) wiec w czym problem :)

 

darekbaj :read:

niestety lipa

Zerknąłem w twoje posty i widzę że masz umowę do końca maja i negocjacje ci nie idą ..... Pewnie te niedowierzanie i zazdrość w stosunku do tego co dostałem stąd się bierze. :jupi:

Życzę powodzenia w negocjacjach. Może uda Ci się mimo że konsultanci są jak to określiłeś '' twardzi dla Ciebie '' .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz umowę w wersji papierowej za około tydzień ( masz taki długi staż to zapewne wiesz, że taka przychodzi ?) wiec w czym problem :)

 

darekbaj :read:

niestety lipa

Zerknąłem w twoje posty i widzę że masz umowę do końca maja i negocjacje ci nie idą ..... Pewnie te niedowierzanie i zazdrość w stosunku do tego co dostałem stąd się bierze. :jupi:

Życzę powodzenia w negocjacjach. Może uda Ci się mimo że konsultanci są jak to określiłeś '' twardzi dla Ciebie '' .

 

A co dostałeś za "kosmiczne" warunki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj posty ze zrozumieniem i cofnij się o kilka mcy - To był standard i trzeba się tylko o to upomnieć . Przy pierwszym tel tez chcieli za to 122 potem 99 zł a skończyło sie tak jak pisałem . Wierzcie nie wierzcie - nie zależy mi . Tylko po co miałbym tu pisać skoro tak nie jest. Jaki miałbym cel w tym . To że wy nie możecie wynegocjować takich warunków nie znaczy że nie istnieją . Zazdrość chyba przez kilka osób przemawia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze z[beep]zyłem, moze nie, oceńcie sami:

 

umowa do końca kwietnia

 

pierwszy niespodziewany telefon jakies 2 tyg temu, propozycja: superpremium 99PLN, PACE 5PLN, MR, VOD (HBO OD) - podziekowałem. Poszło wypowiedzenie. Po wypowiedzeniu wyslalem maila o nsporta i mgm. potem drugiego i po tym drugim tel. Pani dzwoni w związku z mailem i mowi mi ze testowe kanały tylko dla przedluzających umowy, a przynajmniej napewno nie dla tych ktorym sie umowa konczy. Posłuchałem co ma do zaproponowania i słysze:

 

Superpremium 146PLN (z rabatem 47PLN na cały okres). Juz mnie wcieło bo mowie ze 99PLN to jest normalna cena. A ona że tak, ale dla nowych. Umowa na 13 miesiecy. Wczesniej chciała mi dac Superpremium za 143 z rabatem 47PLN czyli 96 PLN ale 18 miesięcy. Mysle - 3 PLN nie warte pół roku. Wziąłem krótszą, wywalczyłem bonusy. Nie chciałem dekodera, moze dlatego taka inna oferta zupełnie jest jak chcesz dekoder czy nie. W sumie obstało na:

 

Superpremium 146 (47 rabatu)

Paczki Cinemax HD i Filmbox HD do konca maja

nsport i mgm na 6 miesięcy (licząc od 1 kwietnia)

13 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam Canal+ Optimum za 65 zł m-c. umowa do końca marca, wypowiedzenie wysłane w styczniu. Dzisiaj trzeci telefon od cyfry. Pomarudziłem o braku premier filmowych w marcu, niepewności cyfry przy powstawaniu NC+, no i zdecydowanym już rozstaniu z Cyfrą. Oferta od konsultanta - Canal+ Optimum dalej za 65 zł na 18 cy. Multiroom dodatkowo płatny 10 zł, dekoder Sagem gratis. Chciałem na krócej, ale podobno się nie da. Na razie odmówiłem przedłużenia wyjaśniając, że nowy klient ma to samo za 77 zł, a ja na 2 zł nie będę się łakomił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selko

HBO nadal dają, trzeba być po prostu upartym i twardym, ja pod koniec lutego dostałem: Pakiet Canal+ Optimum HD - za 65 zł, HBO HD (3 kanały) - na 7 miesięcy gratis, Cinemax HD (4 kanały) - 7 miesięcy gratis, Filmbox HD (5 kanałów) - 7 miesięcy gratis, HD opitimum promo (11 kanałów) - 0 zł, nsport HD - 6 miesięcy gratis,

MGM HD - 6 miesięcy gratis, Multiroom - 0 zł na cały okres umowy, Pace PRV 500 - 0 zł za wynajem na cały okres umowy, umowa 18 miesięcy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz umowę w wersji papierowej za około tydzień ( masz taki długi staż to zapewne wiesz, że taka przychodzi ?) wiec w czym problem :)

 

darekbaj :read:

niestety lipa

Zerknąłem w twoje posty i widzę że masz umowę do końca maja i negocjacje ci nie idą ..... Pewnie te niedowierzanie i zazdrość w stosunku do tego co dostałem stąd się bierze. :jupi:

Życzę powodzenia w negocjacjach. Może uda Ci się mimo że konsultanci są jak to określiłeś '' twardzi dla Ciebie '' .

 

Nie zachowuj się jak dziecko tylko prześlij skan jak go dostaniesz. Ja mam daleko do końca umowy i już mam po drugiej rozmowie C+Kompakt za 50 zł także jestem blisko :)

 

majami

umowe miałeś do końca lutego i negocjowałeś przed samym końcem ja mam 2.5 miesiąca ponad do końca umowy dopiero od piatku moge negocjowac dzis jest środa bez przesady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...