Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możesz mi wysłać treść lub skan takiego pisma? (może być na pv)

 

ps. i jeszcze jedno, na jaki adres to wysłałeś.

 

Skan dawno poszedł do kosza, a treść generalnie nie jest ważna, ważne jest aby były podane dane abonenta i upoważnianego. Ja napisałem coś w stylu:

 

Ja Imię Nazwisko, upoważniam Imię Nazwisko, legitymującego się dowodem osobistym nr XXX, PESEL XXX, do negocjacji i przedłużenia umowy abonamentowej w moim imieniu.

 

Do tego w rogu dane abonenta, nr umowy, miejscowość, data, na dole podpisy i wszystko. Maila wysłałem przez ICA, nie pamiętam już którą opcję wybrałem. Zadzwoniłem za jakieś 2h na infolinię, gość sprawdził czy wszystko się zgadza, i jak powiedział, że jest ok, to zmieniłem telefon i maila kontaktowego na swoje. Najlepiej zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli nie potrzebujesz MR to powinni ci na starcie już zaoferować 55zł za c+kompakt przy umowie na 12 miesięcy, lub 50zł przy 18 miesiacach. Ja przedewszystkim walczyłem o darmowy Mr i to mi sie udalo...

wejdz sobie pod ten link: http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html i kliknij hd promo przy pakiecie kompakt i bedziesz wiedzial co sie w tym zawiera ;)

hbo musze sam wyłączyć w lipcu a reszta dezaktywuje sie automatycznie.

 

oczywiscie pierw musisz wyslac wypowiedzenie.

Również mnie interesuje ten pakiecik ( obecnie płacę 62+10 za Pace) tylko, że bez MR, PVR (wolę swój kupić). Czy w takim wypadku mogę się szarpać o zniżkę do 40 zł ( - cena najmu PVR) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wczorajszym telefonie i ofercie 97 zł za canal+optimum, hd promo ,multiroom i pvr wysłałem wczoraj swojąpropozycjęna maila i

ostatecznie stanęło na :

umowa na 18 miesięcy

canal+ optimum HD -71 zł

multiroom -0 zł

hd promo -0zł

hbo,filmbox,cinemax gratis na 7 miesięcy

możliwośc wynajęcia pvr -5 zł

Jestem zadowolony.Pewnie bym wyszarpał jeszcze te 6 zł mniej,ale już chciałem mieć spokojne święta.I po drugie te warunki prawdopodobnie tylko do fuzji,czyli na jakieś 3 miesiące.Panowie-warto brać tego PVR 500 gb?. Mam 1 kabel antenowy i obecnie tego sagemcoma od cyfry.

c+optimum dla nowych jest za 77 a ci oferują 97zł? ja bym ich wyzwał od oszustów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzwoniłem jeszcze raz, puściłem jeszcze jedną historie innemu konsultantowi i po rozmowie z przełożonym dostałem to co chciałem czyli:

- Canal + Kompakt - 50 zł

- MR - 0 zł

- Hd promo: 0 zł

- HBO, Filmbox i Cinemax na 7 miesięcy - 0 zł

- Umowa na 18 miesięcy

RAZEM - 50 zł

 

Łącznie odbyłem dzisiaj dwie rozmowy, obydwie z mojej inicjatywy. Straciłem godzinę, ale mam 10 zł miesięcznie więcej na koncie więc myślę że było warto zwłaszcza że rachunek za styczeń miał wynosić 104 zł, a będzie wynosił 50 zł ;)

Konsultant musiał chwile szukać tej oferty w systemie więc przypuszczam że jest to stara oferta, rzadko i niechętnie sprzedawana, ale jak widać dostępna, więc walczcie ;)

Teraz tylko czekam na fuzje ofert i ewentualne dokupienie kanałów Npremium , jeśli nie będzie Ligi Mistrzów na Canal+ i wtedy będę miał wszystko co mi potrzeba ;)

 

Pozdrawiam i powodzenia ;)

 

@szymon88 no niezle tez mnie to interesuje obecnie C+START HD 42zl. do marca umowa ale siadlo by na swieta to wychaczyc wszystko tylko bez MR.

powiedz mi co to takiego jest,co tam w sklad wchodzi Hd promo: 0 zł,i co pozniej po tych 7miesiacach z tymi kanalami mozna rezygnowac?czy trza bulic? HBO, Filmbox i Cinemax na 7 miesięcy - 0 zł.daj znaka bo chyba pora ich przycisnac juz wkrotce :)8)

 

Jeśli nie potrzebujesz MR to powinni ci na starcie już zaoferować 55zł za c+kompakt przy umowie na 12 miesięcy, lub 50zł przy 18 miesiacach. Ja przedewszystkim walczyłem o darmowy Mr i to mi sie udalo...

wejdz sobie pod ten link: http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html i kliknij hd promo przy pakiecie kompakt i bedziesz wiedzial co sie w tym zawiera ;)

hbo musze sam wyłączyć w lipcu a reszta dezaktywuje sie automatycznie.

 

oczywiscie pierw musisz wyslac wypowiedzenie.

 

dzieki za info.lol no dzwonilem ale mowia ze dopiero w styczniu moge sie pytac o oferte do konca marca umowe mam chcialem juz zeby mi to wlaczyli na swieta a od stycznia 2013 placil bym po tej cenie co ty, no ale mowia ze narazie nie maja ofert pisalem juz i dzwonilem,

no nie wiem dalej co to to hd promo nie ma tego w tabeli babka mowi ze tylko od optimum jest takie cos co za babsztyl, :evil:

no ja nigdy nie pisalem wypowiedzenia bo nie w tym rzecz,o jakie ci chodzilo wypow. o hbo?,a rezygnacja nie moze byc mailowo lub telefonicznie ze po 7msc.tego juz nie chce ?,no tylko taka oferte moge brac wiecej im nie dam napewno :D znaki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD

AXN HD

EUROSPORT 1 HD

EUROSPORT 2 HD

MTV LIVE HD

NATIONAL GEOGRAFIC HD

 

bodajże te kanały skłądają się na pakiet kompakt promo

 

umowe mozna przedluzyc na 3miesiace przed czyli dobrze ci mowia na infolinii i raczej musisz sie obejsc bez nowej oferty na swieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD

AXN HD

EUROSPORT 1 HD

EUROSPORT 2 HD

MTV LIVE HD

NATIONAL GEOGRAFIC HD

 

bodajże te kanały skłądają się na pakiet kompakt promo

 

umowe mozna przedluzyc na 3miesiace przed czyli dobrze ci mowia na infolinii i raczej musisz sie obejsc bez nowej oferty na swieta.

 

 

dzieki no zaczekam moze cos sie jeszcze zmieni na lepiej choc watpie w styczniu ich wycisne, tez tylko mnie to zadawala sportowe glownie beda wszytskie a na kablowce jeszcze nsport wiec bedzie full pakiet :lol: a disc.science jest hd albo discovery hd ?? czy nie.

rezygnacja Z HBO nie moze byc mailowo lub telefonicznie ze po 7msc.tego juz nie chce ?,no tylko taka oferte moge brac wiecej im nie dam napewno :D znaki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj do mooltiromu dostałem po emeilu drugi dekoder pvr jutro ide odebrać ale fajnie to brzmi myślimy że ta negocjacja wpłynie na naszą współpracę na dalsze lata, jakie wnioski będą podwyżki po zjeżdżają ze sprzętem jeden dekoder pvr mam za zero zł a drugi teraz dostałem za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam pakiet canal + optimum ( z multi roomem ) mam go do końca stycznia. Płacę 116zł i jestem namawiany na nowa suupperr oferte na te same pieniadze. Więc czekam nadal na konkrety ze strony C+ ( tańszą oferte ), co moge dostać i za ile a dodam że chodzi mi o te same programy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam pakiet canal + optimum ( z multi roomem ) mam go do końca stycznia. Płacę 116zł i jestem namawiany na nowa suupperr oferte na te same pieniadze.

 

C+ Optimum HD, multiroom, tuner pace pvr 500 i hd promo możesz wyrwać za 62zł na 12 m-cy.

Jak najszybciej wyślij wypowiedzenie. Pamiętaj żebyś wysłał przed końcem grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanaly o ktore pytasz są SD...

zrezygnowac z kanalow premium mozna poprzez kontakt z infolinia.

 

oki.a to hd promo masz na okres 18msc.za free ??

no teraz za wczesnie ale dostalem maila juz ze moge dostac c+kompakt za 53zl sam bez niczego wiec z nimi to nigdy nic nie wiadomo.no ale nic czekam do stycznia pozdro :lol:

CANAL+ Kompakt HD z naliczeniem

rabatu 29 zł ( standardowa cena wynosi 82 zł). Opłata po naliczeniu

zniżki wyniesie 53 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób którym proponowano CANAL+ Kompakt HD za 55 zł lub mniej :smile:

Czy te osoby mają dekoder Pace HD PVR, czy może mają swój dekoder?

 

Pytam bo już miałem 5 może 6 rozmów z konsultantem i cały czas proponuje mi to samo czyli:

 

CANAL+ Kompakt HD - 55 zł

dek. Pace HD PVR - 10 zł

i dodatkowo co w ogóle mnie nie interesuje: HBO , CINEMAX , FILMBOX na 6 miesięcy - 0 zł

Czyli łącznie 65 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowmat Ja brałem opcje bez dekodera - mam swoj.

 

Dzięki za odpowiedź, może ktoś jeszcze odpowiedzieć...

 

To może inaczej czy wysyłając wypowiedzenie jest szansa że dostanę lepszą ofertę od tej?

 

CANAL+ Kompakt HD - 55 zł

dek. Pace HD PVR - 10 zł

HBO , CINEMAX , FILMBOX na 6 miesięcy - 0 zł

Czyli łącznie 65 zł.

 

Dodam że nie zależy mi na HBO , CINEMAX , FILMBOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem telefon od cyfry i proponują mi:

Umowa na 18 miesięcy

C+Optimum 65zł

HD promo 0zł

pace PVR 500 5zł

Multiroom 10zł

HBO, CINEMAX, FILMBOX 7miesięcy za Free

Chciałem zamienic filmbox i cinemax na multiroom i pace za 0zł, ale gość nie chce sie zgodzić i mówi, że oferta jest ograniczona czasowo. Nie wiem czy próbowac dalej czy brać? Umowe mam do stycznia i wypowiedzenie wyslane w listopadzie. Mam sam zadzwonić czy czekac do jutra az on sam zadzwoni? A może szukac innego konsultanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...