Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da radę starać się o te warunki umowy które sie powtarzają (C+Optimum HD 62zł...) mając umowę na okres nieokreślony ? Dodam że nie składałem jeszcze wypowiedzenia, czy może złożyć jak najszybciej wypowiedzenie i czekać na telefon ? Sprawdziłem dokładnie umowę ojca i ma cyfrę od 12 lat, a tylko 2 lata miał umowę, aż nie chcę myśleć ile przepłacił przez te 10 lat :roll:

 

To niema nic do rzeczy ze masz umowe na czas nieokreslony bo taka oferte powinienes dostac tylko wyslij wypowiedzenie i czekaj na tel. konsultanta

ps. pamietaj ze obowiazuje cie juz 3-miesieczne wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu wysłałem wypowiedzenie. Zaraz po jego wpływie otrzymałem propozycje:

Oferta nr 1:

umowa 12 miesięcy

C+ Optimum 71 zł

HD Promo 0 zł

PVR 5 zł

HBO 4 miesiące 0 zł

 

Oferta nr 2:

umowa 18 miesięcy

C+ Optimum 65zł

HD Promo 0 zł

PVR 5 zł

 

Odrzuciłem.

 

Wczoraj nowa propozycja:

umowa 12 miesięcy

C+ Optimum 62zł

HD Promo 0 zł

PVR 500GB 0 zł

3 filmy VOD gratis (przez pierwsze 3 miesiące pierwszy pobrany z VOD film)

 

Przyjąłem

 

Multiroomem nie byłem zainteresowany. HBO nie dało rady wyrwać przy tej umowie (choć przyznam, że jakoś gorąco się o to nie biłem) była możliwość 4 miechów z HBO ale wówczas abonament 71 zł. Aha i cena jest z rabatem kwotowym (45 zł) a nie gwarantowana wysokość ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa miała kończyć się 28 lutego 2013.Płaciłem za prawie wszystkie opcje 101 zł.Zrobiłem mały rachunek sumienia, co oglądam tak naprawdę,oraz na czym mi tak najbardziej zależy.Wyszło,że kompakt jest najlepszą opcją,a ponieważ dostałem za 35 zł plus kompakt HD i opcje dodatkowe HBO,Cinemax, Filmboxy 6 m-cy gratis,potem wg uznania.Płacenie za stałą opcję przez cały okres umowy jest niepotrzebnym wydawaniem kasy,lepiej włączać kanały premium wg zapotrzebowania okresowo.Na wielu kanałach są ciągle powtórki,reklamy,nieraz słabe oferty filmowe,po co płacić za tzw. pusty przebieg.Oczywiście jak ktoś ma kasę,podział na wiele telewizorów i chce mieć tzw. spokój,to dla niego te rozważania są mało istotne.Wyszło mi z obliczeń,że przy umowie 18 miesięcznej mam kilkaset zł w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem,nie zależało mi na Optimum.W tym pakiecie są dodatkowe kanały,dla mnie mało interesujące,by przepłacać.Naprawdę radzę,zastanówcie się dobrze zanim podpiszecie tzw. korzystną umowę,która często staje się potem pułapką cenową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem następującą ofertę:

Canal+Optimum

Optimum HD Promo

HBO - 6 mies

Cinemax - 6 mies.

Filmbox - 6 mies.

Multiroom

Sagemcom - 0 zł

18 mies. umowy

całość za 81 zł (86 zł z drugim dekoderem Philips PVR)

 

Do tej pory płaciłem ponad 100 zł. co o tym myślicie? Dobra oferta czy raczej do odrzucenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupujesz albo dostajesz paczki HD, do kompaktu albo c+kompakt możesz dokupic albo dostac HD kompakt a do optimum albo c+optimum dokupujesz albo dostajesz hd optimum lob hd optimum promo, te dwie zaś różnią się cena oraz tym że w wersji promo nie masz Animal planet HD.

 

Teraz przy przedłużaniu dają hd kompakt albo hd optimum za free chyba zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem następującą ofertę:

Canal+Optimum

Optimum HD Promo

HBO - 6 mies

Cinemax - 6 mies.

Filmbox - 6 mies.

Multiroom

Sagemcom - 0 zł

18 mies. umowy

całość za 81 zł (86 zł z drugim dekoderem Philips PVR)

 

Do tej pory płaciłem ponad 100 zł. co o tym myślicie? Dobra oferta czy raczej do odrzucenia?

 

 

Zadzwonili jeszcze raz. póki co odmówiłem. Zastanawiam się jednak, czy nie wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twierdzą że mniej się nie da. zależy mi na C+Optimum z opcją HD i na MR. Poza tym usłyszałem, że zanizone oferty (typu 65 zł) nie są rzeczywiste (konsultant użył słowa "szemrane"), bo takich obecnie nie ma. no nie mam żadnych argumentów, żeby go przekonać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Otimum HD - 62zł

HD Promo - 0zł

Multiroom - 0 zł

Tuner HD PVR 500 PACE - 0 zł

Mam pytanie czy ktos sie orientuje bądź moze dostał do w/w propozycji

HBO na 6 m-cy gratis potem 19.90 zł lub rezygnacja po 6 miesiącach???

umowa na 12 miesięcy

Przy umowie na 12 miesięcy ze stawką jak wyżej nie dają już HBO gratis ani na dwa ani na trzy, tym bardziej na 6 miesięcy.

HBO można dokupić za 19,90.

 

HBO jest 6 miesięcy gratis z możliwością wyłączenia tylko przy umowie na 18m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana/przedłużona przed chwilą:

 

C+Otimum HD - 62zł

HD Promo - 0zł

Multiroom - 0 zł

Tuner HD PVR 500 PACE - 0 zł

Tuner HD PVR 250 Philips - 5zł (mogę go wziąć ale nie muszę)

VOD - 3 miesiące gratis po 1 filmie w miesiącu

umowa na 12 miesięcy.

 

Jak pisałem wcześniej nie ma przy tej konfiguracji możliwości otrzymania HBO w gratisie nawet na 1 miesiąc. Ja włączyłem na grudzień i styczeń (głównie chodziło mi o święta). Koszt jednego miesiąca - 19,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej opcji mogę też dostać HBO na kilka miesięcy gratis z możliwością wyłączenia po bezpłatnym okresie?

HBO przez 6 pełnych miesięcy jest za darmo tylko w przypadku 18 miesięcznego przedłużenia umowy

 

mm4738 pisał stronę wcześniej ze ponoc dostał HBO 6 czy 7 m-cy gratis a pozniej mozliwosc rezygnacji przy aneksie na 12 m-cy (za 62 zł C+OPTIMUM HD). Gdzie lezy prawda? Ktos pisze nieprawde czy jednak można?

 

Nie można.

Tylko przy umowie na 18 miesięcy ,HBO jest gratis przez 7 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...