Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam obecna umowa konczy mi sie z koncem miesiaca.obecnie mam pakiet C+ optimum+hd promo+multiroom płace zato 72zl.wypowiedzenie wyslane .na jaka oferte moge liczyc ?dodam ze jakos cyfra omnie zapomniala i telefon milczy.moze wyslac maila z przypomnieniem.pozdrawiam

za to samo 62zl, wystarczy poczytac kilka stron wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kończy mi się umowa z końcem października (C+ kompakt HD po 47zł, dekoder własny), wypowiedzenie wysłane.

 

Co interesowałoby mnie przy przedłużeniu to niewiele większa (lub najlepiej ta sama kwota za abo) + multiroom (PRIORYTET, bo rozumiem, ze teraz przy multiroomie nie ma już potrzeby fizycznego zliżania kart oraz że na drugiej karcie będą te same oferty co na głównej?, czyli jeśli powiedzmy w trakcie umowy włączę sobie HBO, to będzie działało na obu?) + jakiś fajny dekoder PVR za 0zł/miesiąc (bo kupić chyba już teraz nic w C+ nie można?). I najlepiej umowa na 18 miesięcy, bo poprzednia była na 15 (i tak nieźle) a strasznie nie lubię, w dobie coraz droższych ofert w sieciach TV (w przeciwieństwie np. do rynku telefonii komórkowej) użerać się z nimi tak często i prosić o w miarę rozsądne oferty (więc 12 odpada)

 

Wysłałem im taką dokładnie propozycje korzystając z formularza i teraz czekam na odpowiedź.

 

Parę stron wcześniej MikoSan napisał że otrzymał taki sam plan jak mam za 55zł + pvr za 10zł i to na 18 miesięcy.

głodek33 dostał średnią cenę 51,25zł + pvr 5/10zł ale nie wiem na jaki okres.

Jest szansa dostać coś takiego powiedzmy jeszcze z multiroomem za free?

Czy może da radę coś obniżyć (powiedzmy z PVR)?

 

Z góry dzięki za sugestię, bo jest sporo info ile ludzie zdołali ugrać na optimum, a kompaktu jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się, żeby ktoś kto miał pakiet Optimum dostał za tą samą kasę C+ Optimum.

co innego jak masz C+ Optimum i przedłużasz, co innego jak przeskakujesz, tak przynajmniej uważam.

próbować można, ale nie liczyłbym na cuda.

 

Nie ma żadnego znaczenia jakie pakiety się posiadało, ani jak długo. Liczy się tylko to, jakie masz zdolności negocjacyjne oraz na jakiego trafisz konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.10.12 przedłużyłem za 100zl-superpremium99zl+mt 0zł+philips 0zl+możliwość drugi tuner 5zl(z dyskiem) wypowiedzenie wysłane ,umowa do 31.10.

Niestety to nie była prawda.Na drugi dzień patrzę,a tu nowa umowa c+optimum+mr+hbo+hd promo na moim koncie?.A więc reklamacja.Idę po tuner-miałem obiecany z dyskiem hd(sagemcom miałem dostać na własność,wg.słów konsultanta)Niestety musiałem go zdać,żeby otrzymać pace.A więc następna reklamacja.Dzisiaj telefon od wspaniałej przebajecznej c+'Ma pan rację,to był błąd naszego pracownika',ble,ble,ble.Mamy do pana wspaniałą ofertę:c+optimum 59zl,mr5zl,pace 0zl,hbo 27zl i hd optimum 11zl(razem 102zl)Tlumaczę goścowi,że ta oferta to nic takiego,a on nawet nie starał się być miły-ma pan zdać sprzęt w listopadzie i proszę iść do konkurencji.Mam do was pytanie jak to z nimi rozegrać bo widać wyraznie,że już do mnie nie zadzwonią po takich ich błędach?Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że mogę Panu zaproponować przedłużenie Umowy na 13-miesięczny Okres Minimalny, na następujących warunkach promocyjnych:

 

- zniżka na zestaw promocyjny CANAL+ Kompakt HD w wysokości 14 zł przez 13 miesięcy (standardowa opłata - 82 zł),

- opcja HBO HD ze 100% rabatem przez 6 miesięcy, następnie z promocją na sumę 4 zł przez 7 miesięcy (standardowa cena - 27 zł),

- opcja HD Kompakt bezpłatnie przez 13 miesięcy,

- usługa Multiroom z promocją na kwotę 10 zł przez 13 miesięcy (standardowa cena - 20 zł) oraz użytkowanie terminalu HD PVR typ 250 z rabatem na sumę 15 zł przez 13 miesięcy (standardowa cena - 20 zł).

 

Skorzystanie z ww. terminalu wiąże się z zaprzestaniem wysyłki blankietów do zapłaty oraz aktywacją usługi TV rachunek i e-rachunek.

 

Zawartość programowa ww. pakietu znajduje się na stronie internetowej pod adresem:

 

Pierwsza oferta jaką otrzymałem mailem po uprzednim zaproponowaniu

C+KOMPAKT HD 1x 0 zł 8x 42 zł 3x 82 zł

HD 0 ZŁ

PVR 0 ZŁ

MULTIROOM 0 ZŁ

+ OFERTA NA HBO

 

Jak na razie bez rewelacji chociaż oferta na HBO jest całkiem atrakcyjna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i taką dostałem...

 

- zestaw promocyjny Optimum HD z rabatem 20 zł przez 12 miesięcy (cena

standardowa 77 zł).

Opłata po uwzględnieniu przyznanej zniżki wyniesie 57 zł.

- opcja HD Optimum promo bezpłatnie przez okres 12 miesięcy (cena

standardowa 8 zł),

- bezpłatna dzierżawa dekodera HD do końca Umowy (cena standardowa 15

zł),

- okres Umowy ? tylko 12 miesięcy

 

Łączna opłata abonamentowa wyniesie 57 zł.

 

Ww. oferta jest dostępna do odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...