Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypuszczam, że kolega Tycior dostał odpowiednio umowę na 19 miesięcy, rabat 77zł (standardowa cena) - 20zł, do tego Multiroom z ceny standardowej 20zł -5zł i podobnie jak kolega grzejnik uważam, że, albo HBO GO za 10zł, albo 10zł rabatu na HBO, czyli za 17zł.

Podsumowując:

Pakiet za 57zł, Mr za 15zł +5zł PVR + sagemcom za 0zł. Kwestia HBO, tu akurat musimy czekać na aneks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśmiałem gościa , podkreśliłem że jestem długoletnim abonentem - od czasów dekodera z kluczykiem :) i oczekuje oferty zbliżonej do tego

co płacę w chwili obecnej. Zobaczymy co będzie dalej

 

 

Dzwoń pod 22 310 45 60

Myślisz,że już nie zadzwonią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem z Canal+OptimumHD i dekoderem HD (możliwość nagrywania na pendrive) za 57zł, podnieśli cenę do 65zł. Wypowiedziałem umowę... teraz proponują:

- OptimumHD z Canal+ i dekoderem PVR 500GB za 69zł. Konsultant twierdzi, że taniej się nie da (jakżeby inaczej).

 

Z tego co wyczytałem, Arr0w wywalczył Canal+Optimum za 59zł na 13msc, ale z czym to jest? Jaki dekoder?

 

Dziś ponownie zadzwonili... nie zgodziłem się na 69zł, więc zaproponowali:

- Canal+OptimumHD

- Pace PVR HD (500GB)

- 13msc, 59zł.

 

Zdaje się, że więcej nie uzyskam, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 16 maja jeśli rozwiązaliscie umowę to w ciagu kolejnych 30 dnie możecie podpisać nowej umowy :-) W okresie tych 30 dni mozna skorzystać tylko z oferty przedłużeniowej :-) Mówiąc krótko, jeśli zdajecie sprzęt w punkcie to nie podpiszecie od razu nowej umowy :-)

 

To trzeba będzie brać umowę na kochaną żonkę...Znów utrudniają....

 

Albo karta w bloker na czas tych 30dni na oddanie sprzetu a potem nowa umowa na poczatku nowego miesiaca i 2 miesiace FREE :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłałem we wtorek. Jeszcze nie zarejestrowane w systemie.

Dzwonili dzisiaj do mnie 3 razy (za pierwszymi 2 razami nie mogłem odebrać).

Oferta przedstawiona:

Canal+ OptimumHD za 86zł, MR 10zł i jeden dekoder do wyboru: sagecom za 0zł lub PVR philips 5zł lub PACE 10zł

lub

Canal+ SuperpremiumHD 99zł, MR 10zł, PVR PACE 10zł

Gdy powiedziałem że można taniej to dostać to usłyszałem że on jest z działu promocji i wie jakie są promocje i niżej się nie da.

Odpowiedziałem że zrobię tak jak ostatnio czyli poczekam aż zarejestrują wypowiedzenie i poczekam na satysfakcjonującą ofertę a jak takiej nie otrzymam to zrezygnuję.

 

Jest szansa dostać od nich C+SuperpremiumHD z MR i PVR w sumie za 89zł (max za 99) ?

Ewentualnie ile prawdy jest w tym że C+OptimimHD można dostać za 59zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 96zł za C+Optimum HD, Multiroom i PVR 250 (dekoder 0 zł od początku umowy w 2009 r.) na 15 miesięcy to dużo? Obecnie za to samo płacę 119,40 zł, umowa do końca lipca.

Dziś dostałem taką właśnie propozycję, pani mnie przekonywała, że to super cena (parę razy powtarzała coś w stylu "minimum kosztów, maksimum przyjemności", jakoś tak, na pewno padało min. i maks.). Powiedziałem, że się jeszcze zastanowię, a ona na to "jest pan jedyną osobą, która się zastanawia nad taką ofertą" :D, odpowiedziałem, że wiem, że nie jestem jedyną taką osobą i że wiele z nich po negocjacjach dostaje lepsze oferty niż te, które na początku im oferowano. Na końcu powiedziałem, że nie śpieszy mi się, mam jeszcze ponad 2 miesiące a jak nie przedłużę umowy to najwyżej rozwiążę obecną i podpiszę nową.

Wczoraj dzwoniła pierwszy raz ale nie mogłem rozmawiać, chciałem, żeby wysłała mi propozycję na maila ale powiedziała, że tak nie mogą zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodałem że ostatnio jak przedłużałem umowę to też były różne oferty ale w ostatniej chwili dostałem to co chciałem czyli C+Kompakt za 47zł. Jakoś ciężko było uwierzyć gościowi za za tyle mam kompakt z canalem+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką obecnie nazwę (jeśli taki jest) nosi pakiet z zawartością OPTIMUM wraz z CANAL+, ale z włączoną na stałe opcją HD (TVP HD, eurosport HD itd.). Chciałem się przygotować do rozmowy z konsultantem. Dziś nie zdążyłem odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, około 3 tygodni temu przedłużyłem umowę. 89zł za Superpremium HD + 5zł wynajem dekodera (miałem do wyboru Pace lub Philips, zdecydowałem się na ten drugi). Umowa na 13 ms-cy. Multiroomu nie potrzebuję. Umowa kończyła mi się z końcem kwietnia. Początkowo konsultant proponował całość za 89zł jednak stwierdził za moment, że pomyłka i jednak 5zł za wynajem muszę zapłacić. Oferta mi odpowiadała więc zaakceptowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuk, jest Canal+ Optimum, ponad to żaden pakiet poza superpremium nie ma w sobie kanałów HD typu National Geographic czy Eurosport.

 

Ale w CANAL+ OPTIMUM nie ma chyba tych dodatkowych opcji HD. Ja mam ten pakiet. Chyba, że coś się zmieniło dla nowych. Było coś takiego jak optimum promo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wpisujcie uzyskane przez Was warunki do wcześniejszego formularza.

Dużo osób ma umowy do końca lipca i znacznie szybciej można prześledzić warunki wg. formularza niż czytając forum kilkanaście stron wstecz.

Ps. Sam mam umowę do końca lipca i uważnie śledzę proponowane warunki.

 

Formularz https://spreadsheets.google.com/spreads ... TlhODE&ifq

Wyniki https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 14MH#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...