Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się nie chce gadać z Cyfrą o żadnych nowinkach przedłużenia umowy, kuszących ofertach, "rabacikach". Nigdy nie przekroczą 3 mln abonentów, bo są za drodzy dla przeciętnego Nowaka czy Kowalskiego. W porównaniu z innymi krajami UE, to drenowanie kieszeni. Kilkanaście kanałów z DVB - T za friko w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zaoferowano za 80 zl taki pakiet : Canal+Optimum (69zl) + Optimum HD (11zl) + Pace (0zl). istnienie takiej oferty moge potwierdzic ale dostalem ja na poczatku ostatniego miesiaca umowy (maj). oczywiscie taka oferta jest do przyjecia i tak tez zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem o niewierny :lol2:

 

Tylko, że wersja papierowa aneksu, jeszcze do mnie nie dotarła.

 

Ale tak wygląda symulacja w ICA, pod dodaniu np. MOOD (za 10 PLN) do mojej oferty:

http://img708.imageshack.us/img708/4844/cplus.jpg

 

Wystarczy? :D

 

Kurde a ja jak robię symulację nie mam pokazanych cen abonamentu,tylko czy akceptuje warunki czy nie :/ Z ICA widzę że dalej nie poprawili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem drugi raz do cyfry żeby mi wytłumaczyli jaki dostaje rabat za to że jestem u nich tyle lat i jestem zainteresowany przedłużeniem umowy. Nie umiał mi odpowiedzieć. za pierwszym razem superpremium hd na 15 miesiecy za 99zl za drugim razem to samo lub na 13 miesiecy ale za 103 zl. Śmiech na sali, żenada, gorsza umowa niż nowi klienci...masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co denerwować

Wysłać wypowiedzenie i czekać do ostatniego tygodnia.

Wysondować z forum co można dostać

Z cyfrą to jest taka zabawa w kotka i myszke na zasadzie kto pierwszy pęknie.

Z tego co czytałem to superpremium ostatnio za 89 się pojawiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, mam teraz OptimumHD z Canal+ za 57zł, chcieli mi podnieść do 65zł, ale się nie zgodziłem. Wypowiedziałem umowę, ale zgodziłem się na dalsze rozmowy. Co mogę w takiej sytuacji wywalczyć? Zależy mi na Canale+ oraz kanałach BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem o niewierny :lol2:

 

Tylko, że wersja papierowa aneksu, jeszcze do mnie nie dotarła.

 

Ale tak wygląda symulacja w ICA, pod dodaniu np. MOOD (za 10 PLN) do mojej oferty:

http://img708.imageshack.us/img708/4844/cplus.jpg

 

Wystarczy? :D

 

Arr0w

masz MOOD promocyjnie za 0 pln a pakiet C+OPtimum za 69 pln. Nie siej zamętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja sie jednak skusilem na przedluzenie. Przed chwila dostalem :

CANAL+ SUPERPREMIUM HD + FILMBOX HD + CINEMAX HD + EXXXTRA + MULTIROOM + PVR HDD = 125zl ! Mysle LIPY nie ma coo ?

Dylemat tylko mam jaki tuner jutro odebrac w salonie, czy philipsa 250gb czy pace 500gb....tak zeby jak najmniej problemow bylo z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arr0w

hmmm a może masz duża za 0 zł włączonego promocyjnie i cena miesięczna to 69 zł :)

nie widać szczegółów więc nie mamy pewności a co do ceny 59 zł

Na dzień dzisiejszy takiej oferty nie ma :) i tyle w tym temacie :)

 

Kłania się czytanie ze zrozumieniem :brawo:

 

Ja żadnej "duża" nie mam włączonej, to była symulacja.

Zasymulować Cimenax? A może Filmbox?

 

Arr0w

masz MOOD promocyjnie za 0 pln a pakiet C+OPtimum za 69 pln. Nie siej zamętu

 

Szkoda słów, bo widzę, że TY lepiej wiesz, jaki JA płacę abonament :crazy:

Dla słabowidzących, to była SYMULACJA opcji MOOD w promocyjnej cenie 10 PLN.

 

Kto chce niech wierzy, dla mnie koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja sie jednak skusilem na przedluzenie. Przed chwila dostalem :

CANAL+ SUPERPREMIUM HD + FILMBOX HD + CINEMAX HD + EXXXTRA + MULTIROOM + PVR HDD = 125zl ! Mysle LIPY nie ma coo ?

Dylemat tylko mam jaki tuner jutro odebrac w salonie, czy philipsa 250gb czy pace 500gb....tak zeby jak najmniej problemow bylo z nim.

 

Ale to chyba nie jest tak że możesz sobie wybrać dekoder jaki Ci się spodoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynają rozdawać za 59 PLN :)

CANAL+ OPTIMUM można wyjąć za 59zł/m-c?

 

Tak, ja dostałem na 13 mies.

 

Ja jestem dziś w lekkim szoku. Umowa kończy mi się jakoś z końcem lipca. Płacę łącznie 71zł (w tym 15zł PVR) za pakiet CANAL+ OPTIMUM. Żadnego wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem a tu telefoniczna oferta z dzisiaj 59zł za to samo co mam, na 13 m-cy. Jako, że byłem trochę zaskoczony, to poprosiłem o czas do namysłu (2 dni). Dziwne to trochę, bo zawsze najlepsze oferty dawali już po wysłaniu wypowiedzenia. Czyżby miała być potem jeszcze lepsza, skoro bez walki obniżają cenę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem o niewierny :lol2:

 

Tylko, że wersja papierowa aneksu, jeszcze do mnie nie dotarła.

 

Ale tak wygląda symulacja w ICA, pod dodaniu np. MOOD (za 10 PLN) do mojej oferty:

http://img708.imageshack.us/img708/4844/cplus.jpg

 

Wystarczy? :D

 

Kurde a ja jak robię symulację nie mam pokazanych cen abonamentu,tylko czy akceptuje warunki czy nie :/ Z ICA widzę że dalej nie poprawili :wink:

 

symulacje z cena abonamentu mozna zrobic teraz tylko w opcji "oferty spacjalne", w opcji "zmiana oferty" nie ma takiej mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...