Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i kij im w .... To jest mój ostatni aneks z Cyfrą. Mogłem wziąść nową umowę, a połakomiłem się na kilka pln, co i tak zakładając następne zawirowania w przyszłośći, to oszczędności pewnie są wirtualne. Aneks podpisałem 29.02 Po wizycie w punkcie i telefonie do Cyfry na dzień dzisiejszy stoi tak- 5pln za PVR, tylko dla nowych umów, dla mnie 20pln. Dekoder na wykup 149pln tylko Sagemcom i to podobnież jakaś wersja light / chociaż nie wiem co tam jeszcze można wykrojić/. Philips- były trzy dni.

A mogłem spokojnie wziąść w marcu: 3 miechy gratis, dwa PVR za 15pln i multi za 10pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jesteś w błędzie. Jeżeli masz w swojej umowie promocję na Multiroom to będziesz płacił 5zł za PVR.

 

Oto fragment oficjalnego pisma od Cyfry skierowanego do dystrybutorów:

 

"Szanowni Państwo!

 

Informujemy, że od jutra (2.03.2012) w systemie on-line zostanie udostępniony ekran umożliwiający wydanie dekodera PVR z dyskiem 250 GB (typ 29) w najmie do opcji Multiroom.

 

Koszt najmu dekodera będzie różny dla Abonentów, którzy skorzystali z przedłużenia umowy i mają promocję na opcję Multiroom – wówczas koszt najmu będzie wynosił 5 zł miesięcznie.

W przypadku podpięcia opcji w trakcie trwania umowy – koszt najmu będzie zgodny z cennikiem regulaminowym."

 

Jasno z niego wynika, kto ma ile płacić. W ICA mają bajzel, sami się gubią.

 

Już parę osób na forum potwierdziło, że mają PVR do MR za 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj do mnie dzwoniono z cyfry+ w sprawie przedłużenia umowy. Interesuje mnie mój obecny pakiet kompakt. Wcześniej płaciłem za kompakt 29,90zł, teraz po okresie promocyjnym 46zł. Natomiast propozycja konsultantki to 44zł z umową na 19 miesięcy. Oczywiście nie zgodziłem się. Czy mam szansę na niższą cenę? I jak to jeszcze jest z wypowiedzeniem umowy, moja umowa jest do końca tego miesiąca. Czy jak wyślę wypowiedzenie do końca tego miesiąca, to umowa będzie do końca kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czemu naliczają mi w ICA 20zł... skoro mam upust na MR, umowę aneksowaną w lutym, ważną od 1 marca... :roll: złożyłem reklamację 8)

 

mialem to samo, tel do cta i rabat juz naliczony

Wykonałem telefon do CTA a tam nie wiedzą nic o żadnej kwocie 5zł :roll: Babka z infolinii przyjęła moją reklamację i mam czekać do 30 dni na jej uwzględnienie. Mam rabat na opcję MR, umowa aneksowana w lutym tego roku, więc nie czaję ich postępowania... Sami wysyłają regulamin promocji do dystrybutorów, że dla osób które mają promocję na MR cena wynosi 5zł, a gdy człowiek z tej promocji skorzysta, to nagle cena wynosi 20zł i nikt nic o niczym nie wie...

U mnie ta sama historia :x MR miał być za 10 zł, a naliczono standardowo 20 zł.Właśnie jestem po telefonie do CTA reklamacja przyjęta. Te 5 złotych dotyczy tylko nowych abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj do mnie dzwoniono z cyfry+ w sprawie przedłużenia umowy. Interesuje mnie mój obecny pakiet kompakt. Wcześniej płaciłem za kompakt 29,90zł, teraz po okresie promocyjnym 46zł. Natomiast propozycja konsultantki to 44zł z umową na 19 miesięcy. Oczywiście nie zgodziłem się. Czy mam szansę na niższą cenę? I jak to jeszcze jest z wypowiedzeniem umowy, moja umowa jest do końca tego miesiąca. Czy jak wyślę wypowiedzenie do końca tego miesiąca, to umowa będzie do końca kwietnia?

 

 

Skoro umowa do końca marca to do końca marca :lol2: Wypowiedzenie wyślij jak najszybciej i negocjuj pod koniec miesiąca...zawsze możesz wziąść nową umowe z 2 mieś gratis

 

440(44x10) /12=36.6 za kompakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się pytałem konsultantki i powiedziała że umowa jest do końca tego miesiąca, ale obowiązuję miesięczny okres wypowiedzenia i umowa będzie rozwiązana z końcem kwietnia. Tak jest rzeczywiście? A ponoć jak wysłałbym wypowiedzenie po 31 marca, to wtedy jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę w konia zrobiłem bo po przedłużeniu umowy w lutym w rozmowie byłem dogadany z konsultantem że będę mógł dobrać sobie Philipsa HD za 129zł do MR, ale chodziłem dzisiaj po całym mieście i nigdzie go nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa zakończyła się 29.02 z powodu zmiany regulaminu. Dziś zgodziłem się na następujące warunki: umowa 15 mies. od kwietnia (marzec za darmo), C+Optimum HD 65zl, MR 10zł, Pace PVR 12 mies. bez opłat 3mies. 20zł. Na drugi dekoder do MR się nie zgodzili bo mam Stronga z umowy z grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jesteś w błędzie. Jeżeli masz w swojej umowie promocję na Multiroom to będziesz płacił 5zł za PVR.

 

Oto fragment oficjalnego pisma od Cyfry skierowanego do dystrybutorów:

 

"Szanowni Państwo!

 

Informujemy, że od jutra (2.03.2012) w systemie on-line zostanie udostępniony ekran umożliwiający wydanie dekodera PVR z dyskiem 250 GB (typ 29) w najmie do opcji Multiroom.

 

Koszt najmu dekodera będzie różny dla Abonentów, którzy skorzystali z przedłużenia umowy i mają promocję na opcję Multiroom – wówczas koszt najmu będzie wynosił 5 zł miesięcznie.

W przypadku podpięcia opcji w trakcie trwania umowy – koszt najmu będzie zgodny z cennikiem regulaminowym."

 

Jasno z niego wynika, kto ma ile płacić. W ICA mają bajzel, sami się gubią.

 

Już parę osób na forum potwierdziło, że mają PVR do MR za 5zł.

 

A jak sytuacja wygląda w przypadku osób, które podpisały umowę wraz z telewizorem? Czy mogą dobrać dekoder HD PVR za 5 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...