Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest dobra propozycja.Powiedziałbym,że beznadziejna
Spokojnie można w tym przypadku ugrać coś takiego 65+8+10+0 :) Co daje kwotę 83pln miesięcznie.

Rozbrajają mnie takie gadki. 83 zł to propozycja fantastyczna, ale 87,67 zł to już katastrofa. No litości... A kolega nie wpadł przy tych porównaniach na genialną myśl, że być może już za kilka miesięcy będzie można znowu wypowiedzieć umowa przez aneksy (fuzja z N-ką) i wtedy Kot_Sylwester wyszedłby na tej propozycji lepiej niż 83 zł/m-c :?:

Twoim tokiem rozumowania to propozycja za 100pln była by też och i ach.Twój wybór.Natomiast ja nie mam zamiaru płacić nawet 4 pln więcej na miesiąc.Toż to tylko TV.Tylko proszę wytłumacz mi dlaczego padają różne oferty cenowe za taką samą ofertę :?: Na tą fuzję z N tak bardzo bym nie liczył bynajmniej w przeciągu najbliższego roku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można w tym przypadku ugrać coś takiego 65+8+10+0 :) Co daje kwotę 83pln miesięcznie.

Ja taką ugrałem na początku miesiąca. Więc potwierdzam, że można ugrać takową ofertę. Nie mam paczki HD Optimum promo, ale włączę ją 2 marca i skorzystam z akcji "oglądaj więcej" gdzie 1 miesiąc w którym podpisuję jest gratis + 3 miesiące za free + 6 miesięcy płatnych po 8zł.

 

Czyli:

 

Canal+ Optimum za 65zł

MR za 10zł

PVR za 0zł

HD Optimum Promo od marca (4 miechy za free + 6 płatnych po 8zł).

umowa na 13 miechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pisałem, że mam HD Optimum za 0zł!!! NIGDY!!! Zresztą nie dostałbym tego ze względu na darmowy PVR. Pokaż mi posta, gdzie pisałem takie rzeczy? Nie kłam!

 

Mam maksymalną zniżkę na Canal+ Optimum HD, 10zł za MR gdzie wcześniej płaciłem 15zł i PVR za 0zł gdzie wcześniej płaciłem 15zł.

 

Moja oferta z grudnia roku 2011 była taka: Canal+ Optimum za 57zł, MR za 15zł, PVR za 15zł, płaciłem 87zł przed podwyżką. Dochodzi podwyżka o 13zł czyli od marca musiałbym płacić 100zł, a tymczasem stargowałem na 75zł, więc jest progres taki jaki oczekiwałem.

 

Opcję HD optimum promo dobiorę sobie jako dodatek, nie jako integralną część umowy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy komuś udało się wyrwać HD Optimum promo za 0zł do Canal+ Optimum?

kiedyś @blueman pisał o sobie, ale po dzisiejszym poście wyszło że jednak będzie płacił..

 

nie przy kazdej ofercie ten rabat jest dostepny. na pewno jezeli wezmiesz copt za 86zł/13-19mcy taki rabat mozesz dostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale @Nierealny nie miał darmowego PVR'a! Dostał opcję HD Optimum za free, bo nie brał dekodera. To już było wałkowane. Jego opcja kosztowała 8zł a mój PVR 15zł.

 

Z tego co kojarzę, to Kolega @Nierealny miał umowę Canal+ Optimum za 65zł, MR za 10zł i opcja HD za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale @Nierealny nie miał darmowego PVR'a! Dostał opcję HD Optimum za free, bo nie brał dekodera. To już było wałkowane. Jego opcja kosztowała 8zł a mój PVR 15zł.

 

Z tego co kojarzę, to Kolega @Nierealny miał umowę Canal+ Optimum za 65zł, MR za 10zł i opcja HD za 0zł.

Dokładnie. Nie brałem PVR. A jest on droższy od HD Promo.

Wcześniej płaciłem 57+5+8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem propozycje umowy na 12 miesięcy w tym 2 miesiące gratis a następnie w zależności od wybranego pakietu Kompakt 44zł, Optimum 62zł, C+Kompakt 68zł, C+Optimum 86zł. Jak zapytałem o MR lub pakiet kanałów HD w promocyjnej cenie to dostałem odpowiedź że promocje się nie łączą i jeśli skorzystam z promocji z 2 miesiącami za darmo to już żadnego innego rabatu nie mogę dostać, a tak poza tym to MR w najniższej możliwej cenie jest za 10zł. Za bardzo nie chce mi się w to wierzyć, bardziej mi się wydaje że ktoś troszczył się o prowizje jaką by miał dostać za przekonanie mnie jak najniższym kosztem do pozostania. Oprócz wyżej wspomnianych warunków mam PVR w bezpłatnym użytkowania na stałe z pierwszej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze jedno pytanie:

w listopadzie podpisałem umowę na 19 miesięcy na canal+start.

Wypowiedziałem po podwyżce i wczoraj konsultantka zgodziła się na starą cenę, ALE po podpisaniu umowy na 13 miesięcy?

Dziwi mnie to, że na 13 miesięcy a nie jak w standardzie 12m...

 

To normalne czy jakiś haczyk może w tym jest ? ;D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego pakietu START zostaną dołączone kanały od przyszłego miesiąca:

TVN Turbo HD i TVN Style HD

Nie do końca miał rację...

Kanały te zostaną dołączone do C+ od 1 kwietnia 2012 roku.

 

Informacja z raportu grupy TVN:

http://gfx.tvn.pl/financialRaportFile/2 ... polski.pdf

 

(str. 140)

W dniu 14 października 2011 r. podpisaliśmy aneks do umowy z 2005 r. przyznającą

spółce Canal+ Cyfrowy Sp.zo.o. licencję na dystrybucję TVN Turbo HD i TVN Style HD –

umowa wchodzi w życie 1 kwietnia 2012 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem nową propozycje:

 

C+Optimum HD - 65zł/m

opcja HD Optimum (12 kanałów) - 3x0zł + 9x11zł/m

multiroom - 10zł/m

Sagem HD DSI87 - 0zł/m

umowa na 12 lub 13 miesięcy

przy rozmowie jeszcze wspomnę że chce jeszcze philipsa HD za 149zł do multiroomu:)

mam nadzieje że to realne warunki bo to moja ostateczna propozycja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czekaj cierpliwie :) Walcz o C+Optimum za 65pln.Postrasz ich odejściem do N a na pewno zmiękną.

no nie sądzę że zmiękną ja walczę dodatkowo o HD PROMO za o zł na cały okres umowy, postraszyłęm, że rozwiąże umowę to konsultant powiedział że w marcu mam oddać kartę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon.

Ja mam rabat na Canal+Optimum i płacę dotychczas 56zł, a kobieta mi proponuje przedłużenie umowy za 86zł (cena pvr w cenie).

Nie po to wysyłam rezygnację z umowy żeby płacić więcej tylko mniej, jeśli nie zaproponują zejścia do ceny z rabatem czyli 56 zł (ostatecznie po podwyżce te 64zł przełknę ale z PVR gratis) to niech spadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koniec negocjacji

 

Stanęło na:

- umowa na 12 miesięcy od 1 marca

- Canal+OptimumHD za 86 PLN z czego 2 miesiące gratis (czyli średnio wychodzi 72 PLN/miesiąc)

- MR za 10 PLN

- HD Promo 3 miesiące za free + 9 miesięcy 8 PLN (przy czym po 3 miesiącach mogę zrezygnować z tej opcji co daje możliwość powalczenia o dalsze rabaty :) )

- PVR : 0 PLN

 

Umowa kończy mi się w lutym 2013 czyli od grudnia 2012 mogę zacząć negocjować nową umowę (no chyba, że Cyfra wcześniej wpadnie na pomysł podwyżki :lol2: )

Dodatkowo Canal+ mogę oglądać już od dzisiaj (dotychczas miałem samo Optimum HD)

 

Ogólnie jestem całkiem zadowolony - średni miesięczny abonament wychodzi mi 87 PLN, a ostatnio za sam Optimum HD płaciłem 92 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nowy klient ma do 3 miesiecy a nie 3. To jest jednak roznica jesli ktos podpisze np. 25 dnia miesiaca.

 

A warunki @sylwestra nie sa kiepskie ale tez nie sa bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...