Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zdecydujesz się już w marcu to będziesz miał już jak to nazwałeś wyłączony sygnał i będzie za późno.

 

nie będzie ponieważ konsultanci wciąż dzwonią po ukończeniu przewidzianego wcześniej okresu minimalnego. Interesuje mnie czy m-c niepełny gratis jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie dzwonili dzisiaj do mnie abym zostal z Cyfra. I cos mi tu nie pasuje, ale gostek ma dzwonic kolo 15 bo złapał mnie w sklepie.

Do tej pory mialem: Optimum HD za 65zł (to HD to wlacznie z tą opcja gdzie sa wszystkie HD a nie to co teraz zrobili), MR za 1zł i PVR za 5zł. Łacznie 71zł. Po podwyżce mialbym placic 79zł.

 

Gostek dzwoni i mowi ze umowa na 13 miesiecy (aktualnej pozostalo mi 10 pełnych miesiecy) i wszystko co mialem zostaje i mowi ze teraz za to wszystki 62zł. Mozliwe to ?

 

Niemożliwe. Zapytaj, czy uwzględnił kanały hd i dowiedz się co z PVR.

 

Tak jak myślałem, gostek zakręcony. Zadzwonił jak mówił punkt 15, ale był ciut nieprzygotowany. To co mi teraz proponował to bez tych kanałów HD, które mam w pakiecie. Wydaje mi się celowo, że pakiet Optimum nazwali teraz Optimum HD (co niejak sie ma do pakietu Optimum HD sprzed kilku miesiecy, a dodatkowe kanały HD nazwali HD Optimum aby ludzie się pogubili. Wszak dzwonią i mówi, że dostanie Pan kanał Optimum HD tyle tylko ze tam sa podstawowo te kanały HD).

 

Suma sumarum: proponował na 13 miesięcy: Optimum HD (77,oo - 15,oo rabat) za 62,oo + MR (100% rabat) + PVR Pace (100% rabat). Aby miec ta paczke kanałów HD co teraz to dodatkowo 11zł, czyli za to co mam teraz i po podwyzce placilbym 79,oo zł oni chcą 73,oo przy umowie na 13 pełnych miesięcy. Na razie mu odpowiedzi nie dałem, powiedział ze będzie dzwonił jak będzie miał dla mnie lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01.03 wyłączą sygnał osobom, które nie zdecydują się na propozycje działu utrzymania klienta. Konsultanci dzwonią jednak dalej. Jeśli człowiek zdecyduje się już w marcu to czy marzec będzie darmowy (jako niepełny miesiąc)?

Liczba+ ja miałem tak. W czerwcu wychodziło mi, ze jedyną korzystniejsza dla mnie propozycją od tych dla nowych przy ówczesnych zestawieniach co i za ile proponują z tego forum będzie Canal+Optimum za 57 PLN. Więc napisałem im w mejlu, że jeżeli będą mieć taką propozycję niech dzwonią. Wcześniej proponowali za 64. Oczywiście nikt nie zadzwonił, więc w ostatnim dniu umowy sam zadzwoniłem i jak nieugięci twierdzili, że takie propozycje za 57 się skończyły, na co ja odpowiadałem, że w takim razie bardziej opłaca mi się wziąść jako nowy abonent na co konsultant stwierdził że tak.

Po 2 dniach już po wygaśnięciu starej umowy zadzwoniłem jednak, że w sumie co tam kilka złotych więcej, że zgadzam się na to 64, a konsultant OK, ale musi Pan dopłacić jakieś 200 złotych (nie pamiętam teraz dokładnie) za wznowienie umowy :brawo:

Oczywiście podziękowałem w lipcu obyło się bez telewizji satelitarnej, wziąłem w sierpniu bez łaski jako nowy i jestem zadowolony.

Także z tymi wznowieniami różnie bywa, albo coś kręcą co niektórzy konsultanci, albo tam panuje taki bałagan, ze sami się w tym gubią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@krzychoo

Lepsza oferte? Niech ci kupia dzialke na Mazurach. Dostales MR gratis, PVR gratis. Nie badz bezczelny.

Max za Optimum, MR, PVR to 54 PLN+10 PLN+0 PLN=64 PLN a ty dostales to za 62 PLN.

Jako konsultant to w ogole juz bym ci nic nie proponowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie wczoraj konsultant i oferował C+OPTIMUM HD ZA 107 zł - 21zł rabat + multiroom 20 zł - 10 zł rabat + HD PROMO 8 zł i przekonywał mnie że to jest specjalna oferta tylko dla mnie i lepszej nie będzie w środę bedzie jeszcze raz dzwonił i mam mu dać odpowiedz

 

na jaki adres wysłać maila z propozycją jaką jestem w stanie zaakceptować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin.koryluk

Długo jesteś abonentem, jaki pakiet miałeś poprzednio.

Ja podpisałem umowę w grudniu i kilka razy już sie kontaktowałem i nie chcą włączyć Optimum HD i C+ = 65pln, kręca że oferta zablokowana, takie ofert były 1 lutego itd.

 

Dostalem taka oferte, chociaz konsultant przekonywal mnie, ze takie oferty maja dla abo, ktorzy sa powyzej 5 lat (czyli minimum od 2007).

Jednakze, dzieki regularnym platnosciom, mogl mi zaproponowac taka oferte (jestem w C+ od 2009).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzychoo

Lepsza oferte? Niech ci kupia dzialke na Mazurach. Dostales MR gratis, PVR gratis. Nie badz bezczelny.

Max za Optimum, MR, PVR to 54 PLN+10 PLN+0 PLN=64 PLN a ty dostales to za 62 PLN.

Jako konsultant to w ogole juz bym ci nic nie proponowal.

 

777: bezczelny jesteś Ty. Czy ja napisałem gdzieś, że chce lepszą ofertą ? Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo faktycznie w Polsce jest z tym problem jak widać po Twoim przykładzie. Napisalem: "Na razie mu odpowiedzi nie dałem, powiedział ze będzie dzwonił jak będzie miał dla mnie lepszą ofertę." Wiec gosciu gdzie w mojej wypowiedzi masz, ze to ja czekam na lepsza ofertę ?? Jeżeli ja mu mówie, że na chwile obecną moje wypowiedzenie jest w mocy, a On mi mówi, że pozwoli sobie zadzwonić jak będzie miał dla mnie lepszą ofertę to o co drzesz jape ? Nikt Ci nie kazał odpisywać na mój wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu, a skąd wiesz jaką ja mam sytuację ? Moze mam 2 umowy i z jednej moge zrezygnować ? Może chce sobie wziac inny pakiet i do konca lutego mam PÓŁ miesiąca czasu na zastanowienie. Skoro do tej pory Cyfra+ mnie doila za opcje C+HD po 39,90, za HBO HD po 35,90 gdzie inni abo mieli to samo po 30 i 27 to niech czekają ? Za exxxtra tez placilem 21zł podczas gdy inni mieli po 6. Za PVRa tez placilem jeszcze do października po 20zł a jedynie obniżke mi dali do 5zł za niedziałające moduły. Wiec suma sumarum moze sie okazac, ze zarobili na mnie wiecej niz na Tobie. Wiec takich klientow też bym wywalał. Ja nie jestem w goracej wodzie kąpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś po zaakceptowaniu proponowanej telefonicznie propozycji próbował zrobić symulację w ICA? bo mnie tam dziwne płatności wychodzą:( raczej nie takie jak usłyszałam przez telefon. Mam PVR za free, a w ICA pisze "Twoja umowa obejmuje również najem terminalu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czytam te posty o negocjacji cen w zamian za odstapienie od rezygnacji - i oszołamiajacych wyników nie widzę.Ja przestałem sie bawić z cyfrą w pseudo super promocje i robienie mi łaski za moją kasę.Za kazdym razem po rezygnacji podpisuję nowa umowę.Wczoraj kolejną -C+ optimum Hd za 86zł(bez opłat do końca kwietnia,pakiet hd za free do konca maja,podłaczanie HBO każdego drugiego-co drugi miesiąc,Dodatkowo Dekoder Philips 6201 - za który na portalu aukcyjnym mozna zarobić ok.300zł I to wszystko bez łaski.a srednie opłaty miesięczne i tak nie wyjdą mi drożej od ofert przedłużeniowych.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czytam te posty o negocjacji cen w zamian za odstapienie od rezygnacji - i oszołamiajacych wyników nie widzę.Ja przestałem sie bawić z cyfrą w pseudo super promocje i robienie mi łaski za moją kasę.Za kazdym razem po rezygnacji podpisuję nowa umowę.Wczoraj kolejną -C+ optimum Hd za 86zł(bez opłat do końca kwietnia,pakiet hd za free do konca maja,podłaczanie HBO każdego drugiego-co drugi miesiąc,Dodatkowo Dekoder Philips 6201 - za który na portalu aukcyjnym mozna zarobić ok.300zł I to wszystko bez łaski.a srednie opłaty miesięczne i tak nie wyjdą mi drożej od ofert przedłużeniowych.Pozdrawiam

 

A takie pytanko ile płaciłeś za Philipsa 6201?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Dzisiaj drugi telefon (wczoraj przy pierwszym podziękowałem bo nie miałem czasu rozmawiać)...mój teraźniejszy pakiet to C+HBO Superpremium za 99zł + 5 zł multiroom...moja propozycja była taka:

 

C+Optimum HD 65zł

Multiroom 10zł

HD Optimum Promo 8zł

PVR HD - wypożyczenie 0zł

czas trwania umowy dla mnie nie istotny

 

odpowiedz konsultantki "nie ma już takiej oferty ale proponuje Panu C+HBO Superpremium za 99zł + 10 zł multiroom"...zapytałem jeszcze o pvr za 0zł..."niestety pvr musi być za 10zł/m".. podziękowałem :)... no i Pani powiedziała że mam się jeszcze namyślić i jak będzie coś nowego to też zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czytam te posty o negocjacji cen w zamian za odstapienie od rezygnacji - i oszołamiajacych wyników nie widzę.Ja przestałem sie bawić z cyfrą w pseudo super promocje i robienie mi łaski za moją kasę.Za kazdym razem po rezygnacji podpisuję nowa umowę.Wczoraj kolejną -C+ optimum Hd za 86zł(bez opłat do końca kwietnia,pakiet hd za free do konca maja,podłaczanie HBO każdego drugiego-co drugi miesiąc,Dodatkowo Dekoder Philips 6201 - za który na portalu aukcyjnym mozna zarobić ok.300zł I to wszystko bez łaski.a srednie opłaty miesięczne i tak nie wyjdą mi drożej od ofert przedłużeniowych.Pozdrawiam

 

 

A na jaki okres podpisałeś umowę ? Na 12 miesięcy ? Jak tak to jak to jest liczone, luty gratis jako miesiąc aktywacji, potem 2 pełne miesiące gratis i 9 miesięcy płatnych czy 10 m-cy płatnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...