Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

igal właśnie myślę żeby zabrać antenę 80 cm za 90 zł i mieć sprawę z głowy. Mnie również proponowano Superpremium z tym samym zestawem w tej samej cenie, powiedziałam że jak dostanę PVR gratis to się skuszę, ale jeżeli nie to od 1 marca na moim balkonie zawiśnie inna antena;) Uważam że zasługuję na zniżkę 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy optymiści zazwyczaj po rozsianiu plot szybko znikają. Myślicie że naprawde Cyfrze zależy na tych nawet paru tysiącach abonentów? Odejdzie góra 2 tysiące. I gdzie pójdą? Do N. Czyli za ok 12 miesięcy i tak do jednego wora trafią. Potem będą straszyć wypowiedzeniami? Proszę bardzo. Co takim zostanie? Polsat? Oni tez szybko dostosują ceny do rynku. Edka- uważasz że zasługujesz na aż taki rabat? A niby czemu, bo jesteś już u nich 7 lat? Ocknij się - ludzie ze stażem sięgającym początków cyfry+ niewiele są w stanie zwojować przy superpremium więc z racji twojego widzimisię dla ciebie nie będzie wyjątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edka- uważasz że zasługujesz na aż taki rabat? A niby czemu, bo jesteś już u nich 7 lat? Ocknij się - ludzie ze stażem sięgającym początków cyfry+ niewiele są w stanie zwojować przy superpremium więc z racji twojego widzimisię dla ciebie nie będzie wyjątków.

Nie sądzę aby to było moje widzimisie, ale wiem na pewno że subtelnością nie grzeszysz. Uważam że jakiś rabat powinien być zaproponowany a 20 zł nie wydaję mi się szaleństwem. I nie wiem dlaczego mam się godzić na beznadziejne warunki bo inni z dłuższym stażem coś tam mniej ugrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,co w z tymi podwyżkami tak szalejecie.Zróbcie sobie rzetelny przegląd kanałów,które oglądacie,potem zaakceptujcie podstawowy pakiet,który wam odpowiada,a następnie co jakiś czas dobierajcie te opcje,które chcecie czasowo mieć i po sprawie.Wyjdzie taniej i będzie bez większych emocji.Ja mam wrażenie,że pod koniec lutego będzie jakiś bonus w celu zatrzymania abonenta,prawdopodobnie z ceny pakietu nie zejdą,ale coś dołożą gratis na dłuższy czas,jak się mylę,to i tak zostanę,ale wprowadzę w życie wariant wymieniony wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem świeżo po rozmowie z konsultantem warunki zaproponowane to :

1) pozostanie przy obecnyvh warynkach 130 pakiet + 1zł mulitroom

2) pakiet super premium za 118 złotych w tym wliczona opłata za multiroom umowa na 13-15 miesiecy (sam juz dokładnie nie wiem bo mówił o 15 miechach i że skończy sie 1.03.2013r:/) + dekoder sagem na wynajem za darmo oczywiście sie jeszcze na nic nie zgodziłem ale przychylam sie do pozostaniu przy cenie 131zł z full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki moment.że emocje brały górę,ale zastanowiłem się i taki teraz tego efekt.Cyfra,w porównaniu do innych platform, ma wiele plusów,a więc..... możliwość używania własnego dekodera,wygodny MR,dobry wybór kanałów,czytelne dobieranie opcji,splitter itd,są też minusy,ale dla mnie akurat nie mają większego znaczenia, jak ktoś ma inne oczekiwania,wolny wybór,a więc UPC,N,CP, kablówki.Czy te wodotryski pod postacią posiadania wszystkiego co daje cyfra są zawsze niezbędne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,też myślałem o C+ start,ale jestem przyzwyczajony do kanałów,,których brak w tym pakiecie,stąd mój wybór zwykłego Kompakt,na Canal+ mi nie zależy specjalnie,sportu nie oglądam ,a oferta filmowa jest mizerna,ale co jakiś czas włączę opcjonalnie HBiO i Canal+,by nadrobić zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem promocję od konsultanta na pakiet HBO do listopada miałbym go za 19,90 przy jednocześnym obniżeniu kosztów za wynajem dekodera do 5 zł z 10 czyli de facto za HBO wychodziło by mnie 14,90. Dostał ktoś taką ofertę ? Mam pakiet C+ Kompakt + HD Kompakt + Dek Pace PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

HBO jako opcja dobierana to 13,50 PLN srednio miesiecznie. To co podaje konsultant to 1,40 PLN drozej (juz z 5 PLN za PVR). Manewr tylko a nie promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy telefon i propozycja sprzed chwili;

C+Optimum HD - 86 zł

Multiroom - 10 zł

HD PVR - 0 zł

HD Promo - 3 miesiące gratis a potem 8 złotych

W sumie więc 104 złote. Do tej pory płacę 89 złotych tak więc spora podwyżka.

Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Optimum 50zł + multiroom 1zł, 2 dekodery SD

po wysłaniu wypowiedzenia z powodu podwyżki:

Optimum 62zł, multiroom 0zł, dekoder HD za 0zł

 

Dla mnie korzystna oferta, ale co z tym "drugim użytkownikiem"? Jest szansa na 2 dekodery HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz dobrać ale za 13.5zł to jest z opcją że włączasz na początku miesiąca (np. lutego), lub w trakcie, a wyłączasz z końcem pierwszego pełnopłatnego (w tym przypadku z końcem marca) i w kwietniu znowu tak samo. Nie ma żadnej promocji która da Ci HBO w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...