Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram takie stanowisko,sam tak zrobiłem w listopadzie,wybrałem sam kompakt i w styczniu dołączyłem HBO,ponieważ chciałem mieć jakąś opcję filmową bez reklam,a kanały z kompaktu mi wystarczą,ale coż,podwyżka nie podoba mi się,ponieważ przekracza budżet zaplanowany na tv,stąd rezygnacja,a właściwie chęć uzyskania czegoś podobnego w tej samej cenie,myślę właśnie o C+ kompakt,jak się zmieszczę do 55 zł,to biorę,jak nie to ,to coś innego wymyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie namiar na mail na kóry wysyłacie swoje propozycje przedłużenia. Mam pytanie: czy podpisując przedłużenie w styczniu w lutym mozna wypowiedzieć umowę czy lepiej przedłużyć 1 lutego?? w końcu znów jest okazja na wypowiedzenie z tytułu zmian a luty za free, dobrze rozumuję?? Umowa kończy mi się 31 stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w dniu 22.01.2011 podpisałem umowę na pakiet Kompakt z dekoderem PVR- okres minimalny obowiązuje do 29.02.2012.

Rachunek za grudzień wynosiła 56,80 zł. Programy z powyższego pakietu mi odpowiadają.

 

Proszę o podpowiedź czy lepiej wysłać wypowiedzenie z powodu podwyżki ( nie wiem czy już nie za późno) czy wypowiedzenie umowy bo się kończy. I wtedy podpisać nową dla nowych abonentów 3x zero zł ?

 

Dziękuję za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi odpisali że wypowiedzenie zarejestrowane...ble ble ble i na końcu "Serdecznie zachęcam do przedłużenia kontraktu i skorzystania z szerokiego wachlarza atrakcyjnych ofert, przygotowanych specjalnie dla Pana.

Wszelkie informacje na ten temat dostępne są pod numerem telefonu 22 310 45 46.

Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty, w godzinach 9.00-21.00."

 

ale ja sobie poczekam jak oni do mnie zadzwonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałam takiego maila, z tym że ja zadzwoniłam, bo chciałam zapytać czy dotarło moje wypowiedzenie. Konsultantka zapytała czym podyktowane jest moje wypowiedzenie? Podwyżkami;) W każdym razie szeroki wachlarz atrakcyjnych ofert to nic innego jak promocyjne ceny dla nowych abonentów. Do tego Pani konspiracyjnym tonem powiedziała..."jak dla Pani" i podała cenę która mogę uzyskać przychodząc wprost z ulicy;) z tym że gorzej..bo na okres 19 miesięcy. W Cyfrze mam 7 letni staż ale chyba narazie ich to nie wzrusza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wypowiedzenie wysłane, umowa kończy się w lutym.

Obecnie mam następujący pakiet: Optimum plus C+HD plus MR za co płacę przed podwyżką 89,80 PLN

Chciałbym przedłużyć umowę na Optimum HD plus C+HD plus MR. Szukałem wątek ale nie mogłem znaleźć ile taki pakiet po podwyżce i negocjacjach może kosztować.

Może ktoś mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja od 1 lutego za ten pakiet bede płacił

C+optimum 57 zł (po podwyzce 65)

hd otimum promo 8 zł bez zobowiązania ( :D 8 zł za 2 miechy :) czyli 4 zł na miesiac

 

mr 5 zł ( po podwyzce 10 zł)

sagemcom 0 zł wynajm

 

czyli od 1 marca miesieczny abonament bedzie sie wachał w kwocie 79 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfrowy man - wyślij listem poleconym oczywiście wypowiedzenie umowy z uwagi na koniec okresu minimalnego na jaki została zawarta. I jeśli chcesz pozostać w Cyfrze to pobaw się w negocjacje - najlepiej wyślij im mail'em swoją propozycję. Wypowiedzenie możesz wycofać w każdym momencie (np. telefonicznie), nawet w ostatni dzień obowiązywania obecnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem lutego. Chcę mieć pakiet Kompakt i PVR (który mam już w tej chwili).

Uzyskałem cenę 38 zł za Kompakt i 15 zł (rabat 5 zł) za PVR. Wszystko na 19 miesięcy. Zapłacę więc 53 zł w lutym, a od marca 59 zł / miesiąc przez 19 miesięcy. Oferta wydaje mi się nie najgorsza, tylko długa - wolałbym 13 miesięcy lub maksymalnie 15. No i rabat na PVR większy.

1. Czy w lutym będą lepsze promocje?

2. Czy aby uzyskać lepsze warunki, muszę złożyć wypowiedzenie? Czy po prostu czekać na to, co zaproponują w lutym?

3. Jeśli tak, to wypowiedzenie lepiej z powodu podwyżki, czy końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...