Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto szuka nie błądzi wyjdź jeden pozom wyżej na forum a zobaczysz w najnowszych postach caaaaały bezsensowny wątek.

 

W wielkim skrócie od 1 marca podwyżka dla nowych klientów i tych którym kończą się tzw. Okresy Minimalne/Okresy Promocyjne - opisane szczegółowo w każdorazowej umowie z Cyfrą.

 

Jeśli zawarłeś/łaś już umowę i nie kończy się ona w ciągu najbliższych 3 mies. to nic w opłatach ci się nie zmieni, bo masz zagwarantowaną promocyjną stawkę w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto szuka nie błądzi wyjdź jeden pozom wyżej na forum a zobaczysz w najnowszych postach caaaaały bezsensowny wątek.

 

W wielkim skrócie od 1 marca podwyżka dla nowych klientów i tych którym kończą się tzw. Okresy Minimalne/Okresy Promocyjne - opisane szczegółowo w każdorazowej umowie z Cyfrą.

 

Jeśli zawarłeś/łaś już umowę i nie kończy się ona w ciągu najbliższych 3 mies. to nic w opłatach ci się nie zmieni, bo masz zagwarantowaną promocyjną stawkę w umowie.

 

 

Niestety nie jest tak jak mowisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto szuka nie błądzi wyjdź jeden pozom wyżej na forum a zobaczysz w najnowszych postach caaaaały bezsensowny wątek.

 

W wielkim skrócie od 1 marca podwyżka dla nowych klientów i tych którym kończą się tzw. Okresy Minimalne/Okresy Promocyjne - opisane szczegółowo w każdorazowej umowie z Cyfrą.

 

Jeśli zawarłeś/łaś już umowę i nie kończy się ona w ciągu najbliższych 3 mies. to nic w opłatach ci się nie zmieni, bo masz zagwarantowaną promocyjną stawkę w umowie.

Rozmawiałem z C+ i już wiem, że mam wybór: podwyżka lub wypowiedzenie. Na pocieszenie: chyba uda mi się wymienić opcję zakupu Sagemcoma na bepłatny wynajem PVR-a. Poczekam i zastanowię się co robić, zakładane przy przedłuzaniu max 70 zł za Cyfrę raczej nie uda się utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zapytać, w celu sprecyzowania, bo wybaczcie, nie mam siły czytać tych wszystkich postów, by znaleźć ewentualną odpowiedź.

 

Czy jeśli przedłużałem umowę z Cyfrą za czasów jak dawali ofertę z PS3, uwzględniającą gwarancję stałej ceny przez cały okres trwania umowy to muszę się obawiać niespodzianki w najbliższym czasie? Teoretycznie nie powinno mnie to obejmować z racji umowy jaką podpisałem, ale znając działania Cyfry chcę się upewnić niż później rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja w tym wszystkim raczej mało siedzę, dlatego liczę, że ktoś mi tu doradzi

 

Teściu ma cyfrę na firmę, a ja jestem tylko u niego na multiroomie. Teraz skończyła się umowa i chciałbym coś konkretnego od nich uzyskać.

 

Teraz mamy

1. Optimum (bez HD) do tego HBO

2. stary dekoder, nie wiem jaki to jest ale to jeszcze taki z tych pierwszych bo jest mega duży

3. multiroom

 

Chciałbym przedłużyć na takich warunkach

1. dalej pakiet Optimum + HBO (bez HD)

2. teściowi nowy dekoder, bez żadnych bajerów typu PVR, zwykły, dobry sprzęt - jeżeli cyfra cos takiego ma :)

3. multiroom

 

W sumie to nie wiem nawet ile on teraz płacił bo rachunek zawsze szedł prosto do księgowej. Wiem, że multiroom był za 15 zeta chyba. Jakby ktoś mi dał namiar ile teraz trzeba by za to płacić (już po podwyżkach) i mniej więcej jak to z nimi rozegrać żeby ewentualnie był jakis rabacik to byłbym wdzięczny. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do C+, żeby sprawdzić czy mają dla mnie lepszą propozycję (wypowiedzenie złożone, umowa do końca lutego). Nie czekałem aż sami zadzwonią, bo powoli kończą się świąteczne promocje u konkurencji. Propozycja ta sama, co poprzednio:

- Umowa na 15 mies.

- Kompakt za 38 zł

- C+Kompakt za 54 zł

Do tego paczka HD za 11 zł w obu przypadkach.

Po pytaniu o wpływ podwyżki od 1 marca otrzymałem informację, że cena w przypadku obu ww. pakietów wzrośnie jeszcze o 6 zł.

 

Czyli wychodzi razem 55 zł za Kompakt HD, za który teraz płacę ok. 42 zł i jest to maks. ile jestem gotowy zapłacić za standardowy pakiet kanałów z paczką HD. Popatrzę jeszcze na n na kartę oraz CP i sprawdzę jakie mam opcje z wykorzystaniem własnego dekodera, ale na wycofanie wypowiedzenia się nie zanosi.

 

Czy komuś udało się wynegocjować po 1 stycznia lepsze warunki na wymienione pakiety? Czy przedłużenie umowy w najbliższych dniach spowodowałoby, że automatycznie akceptuje się nowe ceny od 1 marca, czy ew. jest opcja renegocjowania warunków po przedłużeniu, a dopiero później otrzymaniu nowego regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze masz troche czasu.Wyślij wypowiedzenie,póżniej się targuj mailowo,tylko nie dzwoń do nich pierwszy (o każdą złotówke skoro cyfra robi podwyżki-wiesz pewnie co mam na myśłi... i tak sobie zagrywa)

Dekoder jak miałeś za 0zł to to dostaniesz pewnie dalej (ja tak miałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslelem maila z informacja co o nich mysle,i wlasna propozycja: 62.4 zl na miesiac(umowa na 15 miesiecy) za canal+ optimum,optimum hd i dekoder hd.oraz informacja,zeby nie dzwonili,jesli oferta nie bedzie spelniala tych oczekiwan. na razie dostalem takiego maila:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pana zgłoszenie

zostało przekazane do odpowiedniego działu.

 

W najbliższym czasie skontaktuje się z Panem Specjalista ds. Oferty

Programowej CYFRY+.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

dzisiaj pierwszy telefon od konsultanta:

poczatkowa propozycja to 78zl za c+ optimum na 19 miesiecy,plus iles tam(nie powiedziala)za wynajem sagema:-) po krotkiej gadce(na temat warunkow 15miesiecznych dla nowych abonentow)i niezadowoleniu z mojej strony pani poszla do BOSSA pogadac co sie da wynegocjowac.po powrocie warunki nastepujace: c+ optimum,sagem,na 15 miesiecy za 64 zl,stala gwarantowana cena. pomarudzilem i zaproponowalem,ze zrezygnuje z sagema(mam swoj dekoder) i przedluze czas umowy na 19 miesiecy(akurat bylo by niedlugo przed swietami) ale za to chce optimum hd za free.pani stwierdzila,ze nie ma takiej mozliwosci.zaczela robic sie ciut nerwowa tez.zapytala w koncu jaka jest moja ostateczna decyzja.odparlem ze teraz sie nie zdecyduje. podziekowala,i powiedziala,ze umowa wygasnie z koncem okresu minimalnego.

ot i calosc rozmowy.czekam na jeszcze jeden telefon.jesli nie dostane tego co chce(czyli optimum hd) nastawilem sie juz na zmiane operatora.w gre wchodzi vectra,inea,n,cp wiec bedzie z czego wybierac.trzeba dac szanse innym.do cyfry zawsze mozna wrocic jako nowy(w koncu maja lepsze warunki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy od przedłużenia umowy można jeszcze odstąpić?

 

Kurna właśnie wróciłem z roboty i teściu mi gada, że on przed chwilą dzwonił do cyfry i wziął prosto z mostu to co oni mu zaproponowali!! Nosz kurde człowiek sie stara żeby coś ugrać a ten zadzwonił i dał sobie wcisnąć to co dają nowym i nic więcej. Dali Canal+ Optimum i multiroom na razie za 83 zł bez żadnego dekodera, bo jak oferowali Sagemcoma za free to chcieli za MR 15 zeta. Umowa na 19 miesięcy

Dajcie jakieś info co mam teraz zrobić i czy da sie w ogóle coś więcej ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...