Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę szkoda ja mam Prestiżowy HD+ do końca lutego ostatnio po rozmowie z konsultantem pakiet Full z MR i PCR PACE 500 za 144 zł. Chyba ich "powaliło " Może wreszcie do nich dotarło ze należy szanować starych klientów i zaczną dawać jakieś uczciwe warunki na przedłużenie umów. Oby tak było !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekbaj, jak masz umowe do konca lutego to sie nie dziw ze ci dali taka oferte... wyslij wypowiedzenie, poczekaj do stycznia czy lutego, potem sie zglos. przy pierwszym kontakcie zawsze daja slabsze oferty, takie maja polecenia , czym blizej konca umowy i wypowiedzenie zarejestrowane tym lepsze oferty beda ci proponowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy pisza ze dostali C+ Optimum za 57 PLN? Takiego zapisu w umowie nie ma.

Przyznawany jest rabat na kwote 42 PLN.

 

 

Nie dosc ze obnizyli MR do 5 PLN to jeszcze przyznaja rabat na 199 PLN?

Troche szkoda ze przedluzylem wczesniej.

Może za to dostałeś lepszą ofertę na dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na C+Optimum - 57zł, PVR - 15zł, multiroom - 5zł, HD Optimum 11zł, czas umowy 15 m-cy.

Razem cena abonamentu wynosi 88zł, prawie identycznie jak dla nowych (średnia cena 88,40zł. w promocji 3x0 na 15 m-c).

Dodam, że zaakceptowali moje warunki po 4 rozmowie (sam dzwoniłem). PVR był w dzierżawie w cenie 15zł. i tak pozostało nie udało mi się nic spuścić, ale na dzisiaj jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Koledzy,

 

Mam pytanie moze mi pomozecie. Wyslalem aneks bo sasiad mi powiedzial zebym poslal to poszedl. Chce teraz Canal+KOmpakt a mialem canal+start z MR i samgema na wynajem za 0. Jakie warunki wynegocjowac? Z tego co widze to najlepiej napisac maile ze swoja oferta tylko ile zaproponowac jak dla nowych daja umow 15 miesiecy i srednio wychodzi 54.60. To jaka oferte napisac ile za miesiac jak myslicie?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa jednak przedłużona . Nareszcie trafiłem na konkretnego konsultanta.

 

C+ Optimum - 57 zł

Hd Optimum - 11 zł

Multi Room - 5 zł

 

Łącznie 73zł

 

Od stycznia podłączę sobie opcję MULTI - i będę miał Full opcję za 113 zł wraz z MR.

Trzeba dzwonić, im też zależy żeby przed świętami "pozałatwiać" jak najwięcej klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darekbaj Dekodery mam swoje. Proponowano mi sagemcom za 0zł wynajem, ale w sumie jest mi to niepotrzebne.

 

Oferta niezła. W przyszłości (od stycznia) mogę z tego zrobić C+ HBO Superpremium czyli 73+27 =100 zł (w tym MR) - czyli nieco nawet taniej niż dla nowych, albo podłączając MULTI - pełny pakiet.

Umowę mam na 15 miesięcy, zapomniałem dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pakiet Prestiżowy HD + do końca lutego wysłane wypowiedzenie pisałem maila i raz dzwoniłem ale proponują mi C+ Optimum za 78 zł do tego Opcje Multi za 40zł i HD optium za 11 MR za 5 i PVR Pace 500 za 10zł razem 144 zł ! to jakaś kpina !!!! i umowa na 19 m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...