Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś pytał o warunki cenowe pakietu kompakt. Hmm... Rozpiętość jest szeroka.... Najtaniej podobno można ugrać za 34zł, najdrożej za 46zł. Mi akurat zaproponowano ofertę za 41zł z Multiroomem i PVR po 15zł, za każde. Razem 71zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj telefon z cyfry w odpowiedzi na meila.

 

Zgodzili się na moją ofertę: C+ Optimum za 57zł, 15zł multiroom, 15 miesięcy.

Na początku chciałem Sagemcoma HD za 0zł na wypożyczenie, ale miła pani za nic nie chciałą mi go dać nie mówiąc już o PVR za 0zł/miesiąc. Szczerze jestem zdziwiony, że mi tego Sagemcoma nie chcą dać na wypożyczenie.

 

Jak myślicie - da się to jeszcze wywalczyć?

 

Długo czekałeś na telefon po mailowaniu z Cyfrą? Też wysłałem im swoją wizję nowej umowy i dostałem info że sprawa została przekazana do odpowiedniego działu i ktoś się do mnie odezwie. Tylko w moim przypadku nieco mnie czas goni, do soboty chciałbym mieć sprawę załatwioną :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezkie negocjacje zakaczone po 2dniach :) wiec zadnych rezygnacji listem nie trza wysylac @cardniale wystarczy telefon o przedluzenie umowy tak jak to mowil inny uzytkownik forum wczoraj dzwonie i mowie ze c+start chce no to ona ze 43zl.ze nie maja tych za 37zl.juz ofert sciema :) podziekowalem dzis 2telefony pierwszy mowie wymyslilem se tak i mowie ze dzwonil konsultant do mnie 2dni temu i mi proponowal c+start za 37zl. i po namysle dzis dzwonie i sie decyduje na to, heh i zadzialalo ale za 3podejsciem najpierw bylo 40zl. no to 3fon i siadlo 37zl. na 15msc.c+start to co chcialem bo nic innego mnie nie interesuje dekoder mam swoj fergusona ariva 100 nawet dekoduje niektore kanaly z cyfry podejzewam ze taki soft wyszedl i go nie zmieniam narazie heh wiec gran derbi beda w 3d hd lolololo pany walczcie o swoje trza byc twardym i sie nie poddawac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzwon.

Nawet dzisiaj.

Interesuje mnie to i to za tyle i tyle.

A jak nie dadza to dzwonisz jutro.

 

Myślisz że ugadanie się na pakiet C+Optimum za 57zł / msc jest bez problemu możliwe, czy stawiają jakiś warunek? Chce jeszcze Multiroom za 15zł i jakiś dekoder HD (mam swojego na własność Sagemcom'a). Najlepiej jak najtaniej i najlepiej może jakiegoś PVR'a za 0zł 8) myślisz że to możliwe z tym dekoderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najlepiej nie czekac i dzwonic ...... nie ma sensu trza dzialac od razu :)

 

Nie słyszałem jeszcze o przypadku żeby nie zadzwonili (a mam kilka(nascie) osób wokół siebie ktre ostatnio wypowiedziały umowe) wiec nie siej zamętu i nie stawiaj ludzi na przegranej pozycji - do mnie dobijali się przez ostatnie 3 dni - za każdym razem mówiłem że nie mam czasu z nimi rozmawiać... i jakos dziś zadzwonili po raz czwarty - pogadlismy z miła Panią ona powiedział co ma do zaoferowania ja czego oczekuję ..... i rozstaismy się :) - oczywiście obiecała ze zadzwonia jeszcze.

Zadzwonili do mojego Ojca ... raz - rozmawiałem 10 minut, dyskusja na rózne tematy oferty, cen itp.... PAn powiedział ze zadzowni za godz. zadzwonił z lepsza ofertą ale nadal mnie(znaczy sie Ojca:) ) nie satysfakcjonujacą... obiecał zadzwonić - czekam cierpliwie ..... nie rozumie takiej gorączki i stawiania sie na przegranej pozycji -

To nie jest 1986 rok kiedy to rzucili 4 TV marki Neptun 505, ta "promocja jest niekończąca się ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj telefon z cyfry w odpowiedzi na meila.

 

Zgodzili się na moją ofertę: C+ Optimum za 57zł, 15zł multiroom, 15 miesięcy.

Na początku chciałem Sagemcoma HD za 0zł na wypożyczenie, ale miła pani za nic nie chciałą mi go dać nie mówiąc już o PVR za 0zł/miesiąc. Szczerze jestem zdziwiony, że mi tego Sagemcoma nie chcą dać na wypożyczenie.

 

Jak myślicie - da się to jeszcze wywalczyć?

 

Długo czekałeś na telefon po mailowaniu z Cyfrą? Też wysłałem im swoją wizję nowej umowy i dostałem info że sprawa została przekazana do odpowiedniego działu i ktoś się do mnie odezwie. Tylko w moim przypadku nieco mnie czas goni, do soboty chciałbym mieć sprawę załatwioną :>

 

Wsysłałem e-mail rano, wczesnym popoołudniem telefon.

 

Ale moja walka się jeszcze nie skończyła, bo mimo, ze dali mi pakiet C+ Optimum za 57zł to nadal nie chcą mi dać ŻADNEGO dekodera na wypożyczenie tylko na siłę chcą mi je sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mam żadnego dekodera na wypożyczenie, wszystko kupione. I w tym żadnego HD (jak zresztą widać w opisie). Mało, ze teraz mając prestiż HD+ nie mogę odbierać opłacanych przeze mnie kanałów HD to jeszcze mi nie chcą wypożyczyć za darmo przy przedłużeniu... dziadostwo straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie: przedłuż umowę na odpowiadających Ci warunkach i jak nie masz nic od nich wypożyczonego, to udostępnią Ci sagecoma za free. Ja tak zrobiłem i od ręki dostałem dekoder w punkcie jak się mój wysypał, po 2 michach oddałem i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze był płatny? Poszedłem do punktu Cyfry, poprosiłem o udostępnienie dekodera na miesiąc bo mój poszedł na serwis, dostałem na 2 miechy sagecoma i nie zapłaciłem nic. Mam wzięte 2 karty, nic innego nigdy od nich nie kupowałem/wypożyczałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snowmark,

Bierzesz C+ Optimum za 57 PLN lub nawet za 64 PLN i dokladasz HD Optimum za 11 PLN.

Wychodzi 68 PLN lub 75 PLN i dokladasz Multi za 40 PLN.

Placisz 108 PLN lub najgorzej 115 PLN co jest do uzyskania na duzym luzie.

Pasuje?

 

A PVR twardo za 0 PLN tym bardziej ze tak miales jak widze.

 

Czy w tych opcjach jest Canal+???

Bo w Optimum go nie ma, Multi to HBO, Cinemax, Filmbox, no i dochodzi HD optimum (opcje HD)

 

Edit:

Zamiast na Canal+ Optimum patrzyłem na Optimum.

Te ceny są akceptowalne? Będę dzis testował operatora, niech myśli. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłam umowę Canal+Optimum na ciekawych warunkach m.in. dzięku czytaniu tego forum. Zadzwonili na początku z ofertą 82zł ale udało się duzo zbić w 5 rozmowach. To co piszecie na forum to prawda można powalczyć o swoje:) Moje pytanie jest takie. Czekam na aneks, żeby iść do dystrybutora po dekoder HD. Konsultant tajemniczo stwierdził, że mam odebrać "dekoder HD" ale nie wie jakie bedzie miał dostepne dystrubutor. Może ktoś mi coś poleci co wybrać (dekoder HD bez zadnyc PVR itp) i czy tak naprawdę musze czekać na aneks który może za 2-3 tyg przyjdzie bo swieta i wiadomo dużo przesyłek, czy mogę iśc i dystrybutor swoimi sposobami sprawdzi, że mi się dekoder należy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...