Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa kończy mi się ostatniego lutego 2012 roku ...mam prestiz hd Cyfry+ czyli full,do tego MR i PVR Pace 500 umowa przedłużona w grudniu 2009 na 13 miesięcy obecnie płacę za całość płacę 146,80. Rezygnacja wysłana . Na jakie warunki można liczyć przy przedłużeniu umowy przy takiej samej zawartości programowej i sprzęcie ?. Lepiej przedłużać umowę czy podpisać nową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie własnie 2 telefon ( pierwszy kilka dni temu to 78zl za canal+ optimum) tym razem pani mi zaproponowała canal+ optimum za 69zl. Oczywiscie chcialem za 57zl ale "nie ma takiej oferty". Jedyne co mi chciala stargowac to sagemcom na wynajem za 0zl który w tej ofercie podobno jest tylko dla nowych. Początkowo chciala za niego 129zl na wlasnosć. Kazalem jej dzwonic jutro "bo się zastanowię". Ogolnie po pprzemysleniu nie przyjmę tej oferty ale mam pytanie: ona mi powiedziala ze ten sagemcom za 0zl wynajmu to jest " tylko teraz w jej ofercie, ze z innym konsultantem nie bedzie takiej mozliwosci", czyli jesli mi sie uda z kims innym podpisac za 57zl optimum to moge zapomniec o sagemcomie za 0zl czy jest jednak szansa ze go dostane ( a to co mi ta konsultantka gadala dzis to sciema taka)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem dziś do cyfry już po raz drugi bo napisałem rezygnacje w związku z nowym regulaminem, rezygnacja przyjęta i chciałem przedłużyc umowe na lepszych warunkach, interesuje mnie pakiet C+start(normalnie kosztuje teraz w promocji 43,90), konsultantka zaproponowała mi ten pakiet za 43 zł,MR za 5 zł i dekoder Sagemcom hd na własnośc za 149 zł,ewentualnie dzierżawę tego dekodera za 0 zł ale musiałbym zapłacic aktywacje 99 zł na co sie nie zgodziłem, mam pytanie czy komuś w podobnej sytuacji udało się zbic cene dekodera lub abonamentu bo konsultantka nic nie chciała spuścic z ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwał się dzisiaj do mnie konslutant z propozycją przedłużenia Umowy (wysłane wypowiedzenie)

obecnie mam prestiż HD poprosiłem o ofertę na taką samą zawartość programową. Zaproponowana cena to 134 zł. Przy moim pytaniu o opcję z tv konsultant nie bardzo wiedział jaką cenę może mi zaproponować po konsultacji chyba z kolegą zaproponował mi kwotę "około 200 zł".

Powiedziałem, że jak będą do mnie dzwonili z takimi ofertami to lepiej żeby nie dzwonili.

Przy okazji nie rozumiem dlaczego nie ma mozliwości wymiany używanego przeze mnie obecnie dekodera pvr 250G na 500G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsultantka zaproponowała mi ten pakiet za 43 zł,MR za 5 zł

To jednak multiroom jest mozliwy za 5zł dla przedłużających??? Ja dzis usłyszałem że jest tylko i wylącznie za 15zł a taniej jest tylko i wylącznie w promocji dla nowych. Kurde tym konsultantom wogóle wierzyć nie można :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cardinale: ja dziś usłyszałem że biorąc optimum za 69zl/kompakt za 54zl (to nie są przecież maksymalne zniżki) to i tak multiroom jest za 15zl a nawet jakbym brał optimum po 78zl (ale jako przedłuzający a nie nowy) Wg konsultantki ceny multiroomu nie mają nic wspólnego ze znizkami czy pakietami a tylko czy się jest nowym czy przedłuzającym. Konkluzja: nowi mają zniżki na MR, przedłużający nie mają. Ale z tego co tu ludzie piszą wynika, że to jednak Ci konsultanci "leją wodę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej znizce niestety nie.

 

buzzer111, misiek1985

te 57 PLN to stala cena czy rabat 42 PLN?

 

Z tego co wiem i co sam mam to od grudnia w umowie daja rabat po ktorym cena to 57 PLN.

 

Mi konsultant mówił że rabat 42 zł o stałej cenie nic nie mówił.A jest jakaś różnica stała cena czy rabat na pakiet?? Czyli nie ma szans utargować MR za 5 zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaco78,

konsultant mi mowil ze ja moglbym miec MR za 5 PLN ale przy malej znizce wiec sie nie oplacalo.

 

A co do nowych klientow to oni sa stratni bo owszem MR wezma za 5 PLN ale cena za C+ Optimum to 78 PLN a przedluzeniowcy moga uzyskac cene 57 PLN.

 

misiek1985,

wedlug mojej wiedzy MR za 5 PLN jest niemozliwy przy rabacie 42 PLN.

Zreszta wtedy przedluzeniowcy zyskaliby 31 PLN wobec nowych klientow. C+ takiej roznicy robic nie moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi2423 ja też mam dać jutro odpowiedź na podobną propozycję i będzie negatywna póki co. Zamierzam poczekać na ofertę 57zl za optimum do świąt. Jeśli nie wytarguję do tego czasu to" z bólem" zgodzę sie na 69zł. Nie ma co się spieszyć i warto się targować do samego końca by osiągnąć efekt czego dowodem są liczne osoby z tegoż forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku miałem 3 telefony. W każdym mi powiedzieli, że się nie da taniej. Za trzecim razem postawiłem sprawę jasno, że jak dostanę C+ Kompakt w cenie 47zł/miesiąc to od razu bez wahania przedłużam umowę z nimi. Konsultant poszedł się naradzić i za chwilę się zgodził na takie warunki. Moja rada dla innych, którzy są w trakcie przedłużenia, aby upierali się przy swoim, że chcą w tej i tej cenie(oczywiście bez cen z kosmosu jak to mi za pierwszym razem powiedziano...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wysłaniu rezygnacji dostałem dziś telefon z nowa propozycja. Miałem pakiet prestiż HD i teraz oferują mi to za 130 z groszami łącznie z MR i Pace 500. Czy mogę z nimi negocjować o pakiet super-premium hbo-canal+ z tv, MR i dekoderem? I ciekaw jestem ile mogę im zaproponować(zejść jak najniżej) a ile oni mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaco78,właśnie dzwonili,nie ugięci narazie dalej 69 zyla i to na 19 miechów,odmówiłem i powiedziałem że w takim razie pożegnamy się 1 stycznia skoro nowy abonent z ulicy dostaje więcej niż już sprawdzony który płaci regularnie,gratulacje dla cyfry z pomysłem zatrzymania abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

4 telefony + kilka e-mail. Ostania rozmowa: " [...]Jeśli pojawi się takowa oferta przedłużeniowa to proszę o kontakt..." ostani e-mail: " [...]Czy pojawiła się Państwa akceptacja na powyższe warunki, które jestem w stanie zaakceptować...". Umowa przedłużona na 15 miesięcy - umowa TV z 2009r. Szkoda, że w tym roku bez dodatku (TV lub Ps3) :)

 

C+ Optimum 57zł/mieś.

MR - 15zł/mieś.

Zakup Sagecom HD -149zł

 

Powodzenia innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneks zrobilem i ja ;)

 

umowa 15mcy

c+optimum 57zl

hd optimum 11zl

multiroom 15zl

pvr przez caly okres umowy 0zl

dekoder hd na wlasnosc za 149zl

 

nawet sie zbytnio nie wysilalem, zrobilem tak samo jak w poprzednim aneksie, napisalem maila z pytaniem czy jest mozliwy aneks umowy na promocyjnych warunkach i tyle, po kilku h od napisania maila dostalem telefon i sru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...