Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą do mnie zadzwonił facet z C+. (koniec umowy grudzień 2011- wypowiedziałem w związku ze zmianą regulaminu). Proponuje mi CANAL+OPTIMUM, HD OPTIMUM i Multiroom. Wszystko w cenie 85 zł, później za multiroom nie 15, tylko 35. wydaje mi się, że coś za tanio. Co myślicie? Miałem zamiar wziąć nową umowe na CANAL+OPT, HD OPT, Multiroom za 94 przez cały okres trwania umowy. Co lepiej?

 

Nie bierz. Drogo.

 

Jakie drogo?!

 

HD Optimum 11zł, Multiroom 15zł, zostaje Ci 59 za C+ Optimum to wcale nie jest drogo, wręcz dobra oferta (tylko 2zł więcej od najlepszych!) Ja bym wziął przedłużenie na takich waruknach jak napisałeś: 85zł za wszystko (C+ Optimum, HD Optimum i multiroom), oferta bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Próbuje negocjować warunki przedłużenia. Wcześniej miałem ofertę z TV (Canal+. HBO, Filmbox, Optimum). Próbując przedłużyć umowę dostaję ofertę gorszą niż inni na tym forum. Czy po prostu mam takiego pecha do konsultantów czy inne osoby też mają taki problem. Dostaję C+Optimum za 78 zł + MR 15 i PVR 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mam twarde stanowisko. Powołuje się na forum i każdy telefon zgaszam od razu mówiąc jakie warunki chcę. Konsultanci twierdzą, że nie mogą mi tego dać i mówią, że nic nie mogą zrobić. Mówią, żebym w takim razie czekał do poniedziałku może coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Złożyłem rezygnację ze względu na brak akceptacji aneksu do regulaminu, dziś otrzymałem pierwszy telefon z Cyfry+ z propozycja zostania. Obecnie posiadam Canal+ Optimum plus HBO HD, opcję Optimum HD i dekoder PACE PVR HD za 122 zł całość. Propozycja ze strony Cyfry+ to to samo co mam obecnie za 117zł lub pakiet Canal+ HBO Superpremium za 99 zł i dekoder PACE na wynajem za 10zł czyli łacznie 109 zł całość. W pierwszym wariancie umowa na 15 miesięcy w drugim wariancie na 19 miesięcy. Nie zgodziłem się na powyższe warunki. Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pierwszy telefon z Cyfry (oczywiscie wczesniej rezygnacja przez aneks) i pan mi proponował standardowo canal+ kompakt za 62zl lub canal+ optimum za 78 zl i nawet się nie zająknał o wymianie dekodera na HD (mam starego SDka). Jak mu wspomniałem że chciałbym optimum za 57zl plus pace za 0zl to oczywiscie: taka oferta nie istnieje za takie pieniądze , ale oczywiscie poszedl sprawdzic. Niestety stanęło na tym co proponował wczesniej plus propozycja kupna na własność Sagemcoma za 129zl i oczywiscie odmówiłem. Cóż czekam na kolejne telefony. Najdziwniejsze jest to że wg niego to są "spore rabaty" bo canal+optimum bez rabatu to podobno 99zl. A ja mu na to że taką oferte to sobie moge sam złożyc przez internet i sagemcom wynajem za 0zl zamiast kupna heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a wg konsultanta "taka oferta nie istnieje i on nie wierzy że ktoś mógł taką dostać". Wynika z jego słów że kazda oferta z ich strony to promocja bo ceny bez promocji są o wiele wyższe, może coś w tym jest bo ja teraz placiłem za canal+kompakt SD 80,90zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz oficjalnie za ten pakiet w przecenie to 78 PLN.

 

Ale skoro:

28 listopada uruchamiamy finalny etap wielkiej, świątecznej promocji CYFRY+, w którym każdy nowy klient do wybranego przez siebie pakietu otrzyma powitalny bonus lub atrakcyjny rabat - mówi Grzegorz Bruski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy, operatora CYFRY+.

 

To rabat ceny 78 PLN sie nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dotychczas : Optimum, HD Optimum, Multi + Multiroom = 120,00zł

(Dekodery własne mam od C+)

 

Od Środy mam po wysłaniu rezygnacji w związku ,że zmianami w regulaminie otrzymałem : CANAL+ HBO SUPERPREMIUM i dekoder HD za 0zł wynajem (znaczy mój drugi HD bo jeden mam SD i Multiroom 15zł umowa 19 mies :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze jak ktos ma dluzsza umowe to latwiej o lepsze warunki.

Jesli komus w najblizszym polroczu konczy sie umowa to jest z tym gorzej.

Chodzi o ta umowe wypowiedziana oczywiscie.

 

mnie dokładnie 2-12-2011 minął rok jak jestem z C+, teraz w listopadzie była 2-ga rezygnacja z powodu regulaminu, wysłałem mailem swoje warunki: C+Opt. za 57 + MR za 15 i to uzyskałem

Wiec to co piszesz powyżej moja się z rzeczywistością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...