Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37zł? To była by super oferta. Z tego co wiem, najtaniej był po 39zł. Dekoder stronga masz w dzierżawie?

Dekoder mam w bezpłatnym użytkowaniu.

 

W zasadzie te 37zł to by mnie zadowalało, ale wolałem spytać o niższą co by nie było tak samo jak z ojca C+OPTIMUM. Teraz płacę 43,80zł (15,90zł POWITALNY+ oraz 27,90zł CANAL+).

 

No właśnie też mi się tak wydaje. Ojcu proponowali kiepskie warunki. Napisałem maila, że zgodzimy się tylko na ceny takie jak dotychczas, czyli C+OPTIMUM za 64zł no i następnego dnia otrzymaliśmy. Szkoda, że wcześniej nie wszedłem na forum to bym napisał 57zł no ale cóż. Dobre i to.

 

A teraz muszę jeszcze sobie przedłużyć umowę. Ja chcę tylko CANAL+START z wymianą Stronga na Sagemcoma. Ktoś mi wcześniej napisał o cenie za ten pakiet 37zł. Możliwe są jeszcze niższe czy pisać taką właśnie propozycję?

@elkanguro a nie lepiej Ci zerwać umowę i wziąść multiroom na ojca za 15zł miesięcznie a sagemcoma kupić na portalu aukcyjnym? Tu byś miał 15zł na miesiąc a nie około 40zł.

Chętnie bym tak zrobił ale tata już ma multirooma. Chyba, że ktoś inny chętny do pomocy? ;)

 

A Sagemcom dlatego, że ma obsługę DiseqC. Aczkolwiek ktoś mi wcześniej pisał, że musi być to DiseqC 1.0 a patrzyłem teraz na niego i na obudowie jest napisane DiseqC 2.0 - czyli nie będzie działał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dla abonentów, którzy wysłali wypowiedzenie z powodu braku akceptacji regulaminu, a którym zostało jeszcze sporo do końca umowy też dają jakieś propozycje pozostania? Napisałem do nich maila po wysłaniu i zarejestrowaniu wypowiedzenia to odpisali, że nie mają żadnych propozycji dla klientów wypowiadających umowę ze względu na aneks, tylko dla tych którym umowa się kończy w ciągu 3 miesięcy. Mam się spodziewać jakiegoś kontaktu, czy raczej mnie oleją zupełnie? Miałem canal+ kompakt od 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niewiem co mam o tym myślec ale wysłalem list z prośbą o rozwiazanie umowy(zmiana regulaminu)po 3 dniach dostaje maila że dostali list i rozwiazanie umowy nastąpi 31.12.2011 mijają kolejne 2 dni i dostaje list w którym pani mnie iformuje ze cytuje "Serdecznie przepraszam za błędne informacje zawarte w korespondencji z 25 listopada. i rozwiązanie umowy nastapi 31.12.2012!!!dalej napisała

 

Wyjaśniam, iż podstawą do rozwiązania Umowy ze względu na zmianę Regulaminu jest wniosek zawierający dane adresowe, numer Abonenta, powód rezygnacji oraz odręczny podpis. Korespondencję proszę przesłać na nasz adres korespondencyjny:

wszystko zrobiłem tak jak chcieli może ktoś wiem o co chodzi z góry dziekuje za info pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam,że mogą się czepiać najmniejszego drobiazgu w piśmie rezygnacyjnym....może nie umieściłeś w nim,któregoś z elementu wyszczególnionego w otrzymanym piśmie.Jak masz kopię,to łatwo to sprawdzisz.Mam znajomego,który wysłał pismo 14 listopada i jeszcze nie ma to odnotowane w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zrobiłem tak jak chcieli może ktoś wiem o co chodzi z góry dziekuje za info pozdrawiam

 

wrzuć pismo które wysłałeś (bez danych osobowych) to może wyłapiemy co źle wpisałeś, a jak wszystko będzie dobrze to złóż reklamacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zostałem wyleczony z pomysłu pt. nowa umowa. 300 zł za aktywację to jakaś masakra.

 

A tak poza tym to propozycja jaką dostałem to C+ optimum za 78 zł. Pan mnie też poinformował że przejmują nkę do końca roku.

 

Więc może jednak zrobię tą cesję ale tuż po wyślę wypowiedzenie bo umowe mam do końca roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wonsik podpowiedz mi co mam zrobic.

 

Osoba na którą mam abonament zmarła i czekam na cesje która została wysłana 16ego.

Umowę mam do końca roku. Od listopada mój rachunek jest bez ulg i wynosi 103 zł.Jeśli więc zrobię cesję to umowa zmieni się na czas nieokreślony i przez kolejne 3 miesiące będę musiał płacic maksymalną stawkę za pakiet C+optimum.

Ew. po zrobieniu cesji mogę wysłac od razu wypowiedzenie.

 

Albo zamiast cesji wysłać akt zgonu i podpisać zupełnie nową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa nie zmieni Ci się na czas nie określony. Będzie trwała do końca grudnia, potem dopiero przejdzie na czas nieokreślony. Jeżeli w grudniu wyślesz wypowiedzenie, to w styczniu zakończy Ci się umowa. Praktycznie to samo Ci wyjdzie jak z aktem zgonu, tylko że umowa zakończy Ci się w momencie przyjęcia kopi aktu przez Cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...