Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko do fachowcow- mam Cyfre od 12 lat i umowa konczy mi sie w grudniu- zaproponowali mi za pakiet Kompakt 62 zl a za Premium 78 zl - uwazacie ze sa to dobre warunki dla starego klienta? Teraz placilem za Kompakt 59 zl- z Premium zalezy mi tylko na TVP Sport ale nie chca dorzucic jednego kanalu!! Do tego proponuja mi wykup dekodera HD za 130 zl -warto czy targowac sie jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o multiroom i dekodery, bo dzisiaj wysłałem wypowiedzenie umowy (w tym miesiącu kończy mi się rabat 50% i nie mam zbyt dużej ochoty płacić pełnej ceny, więc skorzystałem z okazji gdy dostałem aneks) i chciałbym wynegocjować optimum+ za 57 plus multiroon w cenie 10 zł, tak jak jest w ofertach na stronie cyfry. Dodatkowo chciałbym także jeden dekoder HD na wynajem za darmo, bo w tej chwili mam tylko dekodery SD, ale ponieważ mam jeden telewizor HD w domu to przydałby się tez dekoder HD. Teraz widzę, że o ile z pakietem i dekoderem może się udać bo innym się udawało, to z multiroom za 10 będzie kłopot. Tak czy siak, raczej nie dostanę gorszej oferty niż płacenie blisko 120zł za optimum, c+ i multiroom, a tyle musiałbym płacić po zakończeniu rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem 4-go listopada i zadzwonili w poniedziałek. Jako że mnie nie było, wczoraj znowu zadzwonili, tym razem na komórkę. Myślałem że jakieś konkrety będą. Pani konsultantka zaczęła się wypytywać o to jakie kanały oglądam, po mojej odpowiedzi że nie chcę nic nowego, tylko cena którą proponują jest za wysoka, stwierdziła że w takim wypadku będą się ze mną kontaktować osoby z działu przedłużenia umów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie umowy przez telefon powinno odbywać sie na identycznych zasadach jak w sieciach komórkowych - przez przesłanie Aneksu poczta kurierska do aboneta i podpisanie przy kurierze, z możliwościa kilkudniowego (nie pamietam dokładnie ile dni) do odstapienia od umowy.

Dziwi mnie fakt że jednych obowiazuje takie prawo innych nie, a żyjemy w tej samej Polsce.

Jeśli się myle to prosze mnie sprostować powołujac sie na konkretne przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa kończy mi się w tym miesiącu, rezygnacje złożyłem w październiku.

Przez cały miesiąc się targowałem ale nic mi to nie dało.

Wczoraj chciałem wziąść full opcje z tv ale mieli problem z jakimś oprogramowaniem czy coś,

facet obiecał że dzisiaj o 17 odzwoni ale z tego co widze mają mnie totalnie gdzieś.

Już trzeci raz mi to robią ja nie wiem czy im nie zależy na kliencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to jest pewnie forma zabezpieczenia zeby ta furtka nie byla otwarta. Dlatego po umowe idziesz do punktu.

 

Masz całkowitą rację , ja chciałem juz przedłuzyc umowe w punkcie C+, ale tu CTA zablokowąło mozliwośc przedłużenia umowy na promocje monitora TV 3G Canal+HBO Superpremium, majac wczesniej abonament z TV z nie najwyższej półki. W CTA przynajmniej kilka dni temu, jak pisałem wczesniej taka mozliwośc była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.) Czy do superpremium za 99 zl i multiroomu za 15 zl mozna wynegocjowac pvr za0zl?

2.) Czy umowe zawarta przez telefon mozna zrezygnowac do 10 dni? W jaki sposob?

3.) ile kosztuje pvr ktory bym domowil po podpisaniu umowy przez telefon w stacjonarnym pkt cyfry.

 

Pozdrawiam

 

dodaje ze wczesniej mialem wlasnie pvr wynajety za 0zl jesli to ma znaczenoe.... ktos wie w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

2.) Czy umowe zawarta przez telefon mozna zrezygnowac do 10 dni? W jaki sposob?

Polski kodeks cywilny przewiduje zakup przez internet telefon etc . może być zwrócony w ciagu 10 dni od daty zawarcia transakcji.. Umowa też jest takim zakupem..

 

Możesz zadzwonić zapytać operatora Cyfry gdzie masz zdać ewentualnie sprzęt kartę etc.. lub udać sie do dilerów CYFRY

Co do drugiego pytania wszytko masz na ulotkach cyfry na stronie cyfry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...