Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dzwonili do mnie. Miałem ofertę z TV (koniec umowy 30 listopada, wypowiedzenie wysłane).

Interesuje mnie C+ Optimum. Pani najpierw zapraponowała standardowe 78zł. Jak powiedzialem, że wiem, że można taniej, to zapytała skąd wiem. Jak powiedziałem, że czytam pewne fora na temat tv sat., to odpowiedziala, że tam różne rzeczy się pisze... ;-) Ale zeszła do 64zł. Do tego HD Optimum 11zł, multiroom 15zł, PVR 15zł. Razem 105zł. Umowa na 19 miesięcy. Powiedziałem, że się zastanowię. Jestem ciekaw, czy dam radę zbić do 57zł. Wątpię czy uda mi się zbić tez PVR i multiroom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się, tak jak nie dawno, taka strona gdzie było widać jakie ceny pakietów dawała Cyfra abonentom którzy wysyłali wymówienia.

Sam chcę skorzystać z tej furtki.

Może ktoś ma linka do niej / do tej strony /

Porównanie ofert dla przedłużających umowę z Cyfrą+:

- zestawienie:

https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... 14MH#gid=0

- formularz do wypełnienia:

https://spreadsheets.google.com/spreads ... TlhODE&ifq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety abonenci kończący promocje TV24mc nie mogą na razie telefonicznie negocjować i ustrzelić promocji z TV 27'. Konsultant powiedział aby się wstrzymać do końca miesiąca. Z resztą to jest świąteczna promocja więc spokojnie potrwa jeszcze 1,5 miesiaca. Co ciekawe konsultant proponował mi jeszcze plejke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonili do mnie. Miałem ofertę z TV (koniec umowy 30 listopada, wypowiedzenie wysłane).

Interesuje mnie C+ Optimum. Pani najpierw zapraponowała standardowe 78zł. Jak powiedzialem, że wiem, że można taniej, to zapytała skąd wiem. Jak powiedziałem, że czytam pewne fora na temat tv sat., to odpowiedziala, że tam różne rzeczy się pisze... ;-) Ale zeszła do 64zł. Do tego HD Optimum 11zł, multiroom 15zł, PVR 15zł. Razem 105zł. Umowa na 19 miesięcy. Powiedziałem, że się zastanowię. Jestem ciekaw, czy dam radę zbić do 57zł. Wątpię czy uda mi się zbić tez PVR i multiroom...

 

Byłem ponownie z miłą Panią z infolinii umówiony na telefon o 19, bo miałem przemysleć ofertę. Dziewczyna zapytała, czy przemyśłałem. Powiedziałem, że wolałbym bym ten C+ Optimum za 57zł. Pani, że 64zł to maksymalne, co może dać itd. I że lepszej oferty już nie będzie. Ja powiedziałem, no to że pomyślę, że może jeszcze coś na święta będzie taniej. Ogólnie takie trochę miłe przekomarzanie się. Na koniec powiedziałem, no to pomysle, proszę zadzwonić w przyszłym tygodniu. W tym momencie poprosiła o chwilę cierpliwości, że coś jeszcze sprawdzi. Minęły jakieś 3 minuty (konsultacja z przełożonym) na wyciszeniu i jak wróciła do rozmowy to zapytała czy jakby załatwiła te 57zł, to czy przedłużamy teraz umowę. Ja na to, że tak. Chciała mi jeszcze filmboxy i hbo wcisnąć, ale podziękowałem i powiedziałem, że hbo mogę włączyć potem za 19,90zł ;-) Czyli ostatecznie umowa została przedłużona na warunkach:

 

Okres: 15 miesięcy

Canal+ Optimum - 57zł

HD Optimum - 11zł

Multiroom - 15zł

PVR - 15zł

 

Razem 98zł

 

P.S.

Ale czułem, że jej też bardzo zależało, żeby tę umowę dziś przedłużyć. Wszystko zależy od konsultanta.

 

P.S. 2

Czy komuś jeszcze się udało pierwszego dnia negocjacji zejść za C+ Optimum z 78, na 64, a potem w końcu na 57zł? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do mnie dzwonili dwa, trzy razy ,za każdym razem odmówiłem. Nawet nie padła propozycja , tylko dlaczego rozwiązuję umowę. Powiem szczerze C+ stała się za droga. Te 57 zł za Optimum jeszcze ujdzie ,ale 15zł za MR i 15 zł za dzierżawę PVR-a to duzo. Przeliczając przez okres np 15 miesięcy zostaje 450 zł w kieszeni, czyli można kupić za to dobry tuner HD z nagrywaniem, a nie wieszający się sprzęt od C+!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, cena nie jest straszna w odróżnieniu od ceny PVRa ;)

Splitter nie musi być drogi, ważne żeby działał. A jeśli nie przechodzą uprawnienia to... tym lepiej ;)

Napisz mi proszę, czy do bieżącej umowy jeśli wezmę multiroom za 15 dostanę do niego PVRa ponizej 20 zeta na wynajem (nie mając nic na kontrakcie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam wypowiedzenie w związku ze zmianami w regulaminie- dostałem aneks.

Czy w tym przypadku konsultanci dzwonią z promocjami, by klienta utrzymać, czy też z automatu umowa zostaje rozwiązana?

Napisz maila do Cyfry przez ICA i zapytaj, czy Twoje wypowiedzenie zostało u nich zarejestrowane w systemie i czy mają dla Ciebie jakąś ciekawą propozycję w celu przedłużenia umowy. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to dobra Oferta????? mam w tej chwili Prestiż+HD i pace PVR HD płacę 129 zł miesięcznie. Właśnie kończy mi się umowa zadzwoniłem i taka oferte dostałem 129 + 10zł najm za dekoder na ful opcje czyli to samo plus 10 zł najmu bo dotej pory nie płaciłem i na 19 miesięcy ????? jestem w C+ od ponad 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...