Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pod jaki numer trzeba zadzwonić żeby dostać jakąś konkretną ofertę? Bo obecnie po 15 minutowej rozmowie nie zaproponowano mi nic a nawet 5zł drożej niż dla nowych: Canal+Optimum z Multiroomem za 93zł (nowi mają za 88zł lub 86zł przez internet). Aha, i po ile taki pakiet można obecnie dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kontaktować się przez formulaż na stronie.

 

C+Opt max w dół to 54 a multi free bądź 10 i do tego bezpłatna dzierżawa deku HD

 

C+ Optimum za 54 by bylo super. Tylko jak to osiagnac? Wczesniej napisalem do nich i oto ich odpowiedz:

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż oferty promocyjne są określone czasowo i zróżnicowane pod względem kanału dostępu, przez które są oferowane. Ze względu na zainteresowanie wybraną Akcją promocyjną, czas obowiązywania oferty może zostać przedłużony, a sama oferta zmodyfikowana.

 

W związku z brakiem akceptacji przedstawionej oferty zapraszam do kontaktu w terminie późniejszym.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

WTF? Zroznicowane wzgledem kanalu dostepu? Mam im wyslac telegram czy co?

 

Zupelnie jakbym korespondowal z robotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Prestiż HD z dekoderem Pace 500GB i kończy mi się umowa.

Jest taka możliwość, bym przedłużając umowę mogła wziąć pakiet Start z dekoderem, który używam? :)

Czy do tego dekodera trzeba brać co najmniej pakiet Kompakt? Jeśli tak, jaką najniższą cenę uzyskaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Prestiż HD z dekoderem Pace 500GB i kończy mi się umowa.

Jest taka możliwość, bym przedłużając umowę mogła wziąć pakiet Start z dekoderem, który używam? :)

Czy do tego dekodera trzeba brać co najmniej pakiet Kompakt? Jeśli tak, jaką najniższą cenę uzyskaliście?

 

umowę w sumie przedłużyć możesz na:

- start; bądź

- Canal+Start.

 

W jednym jak i drugim przypadku możesz pozostawić sobie dekoder PVR. W przypadku samego pakietu start nie masz co liczyć na jakąś zniżkę na pvr, natomiast wybierajac C+Start (kanał nie dość że zawiera C+HD to nawet możesz mieć do niego mulitroom), wiec tu jest większa szansa na rabat na dekoder... ale to zależy od oferty...

 

ale na jaki pakiet byś nie przedłużył dekoder możesz sobie dalej wynajmować, mimo iż zaleca się oddanie do pkt (w przypadku oferty bez kanałów HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę !!!

 

Full opcja + multiroom za 124zl

Oferta na 19 miesiecy wygląda następująco:

Canal + Optimum 99zl ( wiem ze to nie jest dobra cena ale inne opcje rekompensują mi ja )

Opcja Multi 10 zl na caly okres umowy

HD Optimum 0zl na caly okres umowy

Opcja Multiroom 15zl caly okres umowy

 

Identyczna kwote place teraz wiec jestem zadowolony dekodera nie potrzebuje uzywam wlasnego.

W sumie wychodzi 6 zl wiecej niz opcje najkorzystniejsze jakie byly tu przedstawiane , czyli : C+ Optium 57zl + Multi 40zl + HD Optimum 11zl + Multiroom 10 zl = 118zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...