Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dzwonili do mnie z Cyfry. Wypowiedzenie zarejestrowane. Umowa do końca listopada. Powiedziałem, że interesuje mnie pakiet C+optimum. Zaproponowali 78zł odmówiłem i powiedziałem że za drogo dla mnie, po godzinie zadzwonili drugi raz i... zaproponowali mi to samo - 78zł! Miła Pani powiedziała, że taniej nie da rady, a że ktoś dostał ten pakiet za 57 to tylko bajki, a ludzie na forum to sobie jaja robią. Trzeba będzie poczekać na coś lepszego :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie Prestiż+ wraz z multiroomem (doładowania) i Philipsem PVR, a umowa kończy mi się za miesiąc. Niedługo chciałem dzwonić do Cyfry, ale mam pytanie, interesowałby mnie C+ Optimum wraz z HD, ale dodatkowo chciałbym zmienić coś z multiroomem, dalej jest opcja z dwiema osobnymi kartami? I dekoder wymienić na Pace PVR. Czy byłoby takie coś w miarę bezproblemowe do załatwienia? Czy po prostu czekać na telefon z C+ i zobaczyć co oni zaproponują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tych warunkach niesamowitego?? Standardowa ulotkowa oferta. Raczej nikt nie padnie..

Ja mam obecnie Prestiż+ wraz z multiroomem (doładowania) i Philipsem PVR, a umowa kończy mi się za miesiąc. Niedługo chciałem dzwonić do Cyfry, ale mam pytanie, interesowałby mnie C+ Optimum wraz z HD, ale dodatkowo chciałbym zmienić coś z multiroomem, dalej jest opcja z dwiema osobnymi kartami? I dekoder wymienić na Pace PVR. Czy byłoby takie coś w miarę bezproblemowe do załatwienia? Czy po prostu czekać na telefon z C+ i zobaczyć co oni zaproponują?
Nie ma możliwości wymiany modułów do multiroomu i PVR również.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta BEZNADZIEJNA, czytam oferty innych i rzekłbym" śmieszna wrecz.

Tłumaczę po raz n-ty: teraz mam średnio przez całe 2 lata ok. 85 zł. ALE:

- HBO

- FILMBOX

- 11xHD

- MULTIROOM

no i oczywiście telewizor.

Pomijając TV (ok - super oferta nie powtórzy się) reszta jest dramatycznie słaba! A to dlatego, że do telewizorka były zniżki na pół roku, 3-mce itd. Teraz ani tego ani tego. To mnie wkurzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj kolego. Ja mam to samo i taką samą ofertę. Wypowiedzenie zarejestrowane, mam czas do końca listopada. Ostatni telefon był wręcz żałosny: C+OPTIMUM za 99zł, HD - 11zł. MULTI - 40zł i PVR- 10zł. MR za darmo. Tą samą ofertę z PS3 wyliczyli mi coś ok. 200zł :brawo: Nie wiadomo śmiać się czy płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interes zrobiłeś: za 68zł można mieć C+ Optimum z HD ;) (57 za C+ Optimum i 11zł za HD)

 

 

no ale przecież forum to jego drugi dom buahahaha

 

 

Tak, wyrwę droższy pakiet taniej niż płacę za obecny...

Zwłaszcza że do końca mojej umowy mam 9 miesięcy...

Do tego to moja pierwsza umowa z nimi to na pewno mi dadzą...

 

Zlitowałem się bo ile bedą wydzwaniać.6 zł więcej a mam sport w hd ,ktòry oglądam sporo a na filmach teź się coś obejrzy bo zima idzie i sezon powtórkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...