Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie używaj takich słów, tu nie ma mowy o oszustwie. Zaakceptowałeś warunki, które Ci przedstawiono, pretensje możesz mieć tylko do siebie, tym bardziej, że jak sam piszesz wiedziałeś, że można mieć to taniej. Wydaje mi się, że w tej chwili nic z tym nie zrobisz, to nie jest nowa umowa, aby z rezygnować z niej w ciągu 10 dni jak stanowi prawo o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (wiem, niektórzy inaczej interpretują to prawo, ale nie słyszałem, aby komuś udało się je wyegzekwować, w wypadku przedłużenia umowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , nic o mozliwosci rezygnacji nie bylo raczej...

 

Nie masz szans, nie dzwoń,. Płać, za braki trzeba płacić. Dwa lata na forum i zgodziłeś się na taką ofertę, widać dzięki takim C+ daje nam dobre oferty.

Ty masz C+Kompakt za 62, ja za 29zł więcej mam C+Optimum+Optimum HD+ HBO HD. Moja rada, nie kupuj w Mediamarkt ;)

Mogę Cię pocieszyć, mają usunąć ponoć movies24, to da Ci możliwość rezygnacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie... multi za 40zł jest ofertą promocyjną masz Cinemax, Filmbox, Mezzo i HBO, standard to 59,80 (przy przedłużeniu). Zresztą z tego co wiem nie masz nawet szans na Multi w tej cenie (40) przy przedłużeniu, musisz przedłużyć, potem w ICA pojawi się multi za 40zł. Dla mnie ta opcja nie jest ciekawa, wolę samo HBO z Cinemax za 33, reszta z multi to nic specjalnego (filmbox miałem, obejrzałem 2-3 filmy, mezzo to nie mój klimat).

Pojawia się typowo polskie podejście C+ daje multi za 40, zamiasta 59,80, więc Polak chce za 35, ktoś dostanie za 35, inny pomyśli "spróbuję powalczyć za 30".

Panowie nie tędy droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , nic o mozliwosci rezygnacji nie bylo raczej...

 

Nie masz szans, nie dzwoń,. Płać, za braki trzeba płacić. Dwa lata na forum i zgodziłeś się na taką ofertę, widać dzięki takim C+ daje nam dobre oferty.

Ty masz C+Kompakt za 62, ja za 29zł więcej mam C+Optimum+Optimum HD+ HBO HD. Moja rada, nie kupuj w Mediamarkt ;)

Mogę Cię pocieszyć, mają usunąć ponoć movies24, to da Ci możliwość rezygnacji...

Nie wiadomo czy da mu możliwość rezygnacji po zniknięciu kanału Movies24, ponieważ może okazać się tak, że Cyfra podeśle mu do domu aneks umowy z listą kanałów w których już nie będzie konfigurował kanał Movies24.

 

Tak samo było parę miesięcy temu jak znikał kanał Orange Sport. Osoby które już w marcu podpisywały nowe umowy czy też aneksy nie miały już tego kanału wymienionego w umowie i nie mogły zerwać umowy po jego zdjęciu. Tak Cyfra się zabezpieczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , nic o mozliwosci rezygnacji nie bylo raczej...

Nie masz szans, nie dzwoń,. Płać, za braki trzeba płacić. Dwa lata na forum i zgodziłeś się na taką ofertę, widać dzięki takim C+ daje nam dobre oferty.

Ty masz C+Kompakt za 62, ja za 29zł więcej mam C+Optimum+Optimum HD+ HBO HD. Moja rada, nie kupuj w Mediamarkt ;)

Mogę Cię pocieszyć, mają usunąć ponoć movies24, to da Ci możliwość rezygnacji...

Nie wiadomo czy da mu możliwość rezygnacji po zniknięciu kanału Movies24, ponieważ może okazać się tak, że Cyfra podeśle mu do domu aneks umowy z listą kanałów w których już nie będzie konfigurował kanał Movies24.

 

Tak samo było parę miesięcy temu jak znikał kanał Orange Sport. Osoby które już w marcu podpisywały nowe umowy czy też aneksy nie miały już tego kanału wymienionego w umowie i nie mogły zerwać umowy po jego zdjęciu. Tak Cyfra się zabezpieczyła.

A jak dostanie aneks i nie będzie tam movies24 lub jak wycofają to nie może zadzwonić i zrezygnować z przedłużenia umowy gdyby chciał np? bo teraz ma movies24 i przy przedłużaniu umowy nikt mu nie powiedział,że traci movies24 a powinni go poinformować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgodziłem się telefonicznie na opcję c+optimum za 69 zł na 19 miesięcy,było to wtedy gdy mało słyszało się o możliwości otrzymania tej opcji za 57 zł.Gdy znajomy wynegocjował tę propozycję,a było to kilka dni po tej ,którą ja otrzymałem,zadzwoniłem na infolinię i niestety otrzymałem negatywną odpowiedź odnośnie możliwości renegocjowania umowy....potem jeszcze pisałem jednego maila,też odpowiedź na nie.Dałem sobie spokój,teraz czekam właśnie na ewentualne wycofanie któregoś z kanałów.Może bym tego nie robił,ale coś jest nie tak z tym,że jedni, po długim użeraniu się,uzyskują nawet spory profit,jednak 19x12 zł. daje już niezłą sumkę,a nie każdy na kasie leży.Moim zdaniem powinny być jednoznaczne ulgi dla nowych,dla przedłużających umowę i ewentualnie za staż,ale powinny to być stałe ceny,a nie podlegające jeszcze jakimś wahaniom w zależności od siły perwsazji stron.Rodzi to jednak pewną frustrację.Jest faktem,że cyfra+ jest najbardziej elastyczną cenowo platformą,ale problem,o którym piszę ma już trochę wypaczony charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy podpisywane i przedłużane od wrześnie nie posiadają już w wykazie kanału movies24 także nie będzie już możliwości zerwania umowy z tego powodu. Akceptując aneks czy umowę automatycznie akceptujemy aktualny regulamin. Umowę będą mogli zerwać jednie ci, którzy mają umowy sprzed 01.09.2011, gdyż tam jeszcze jest kanał movies24 w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

14 września wysłałem poleconym z potwierdzeniem odbioru wypowiedzenie umowy. W piątek 23 wrzesnia napisałem maila do cyfry czy otrzymali moje wypowiedzenie. Babka napisała mi że do dnia dzisiejszego nie otrzymali mojego wypowiedzenia. Mam czas do końca września aby wypowiedzieć umowę która kończy się w październiku. Co radzicie zrobić w tej sytuacji ? Iść z reklamajcą na pocztę ? wysłać nowe wypowiedzenie czy czekać ?

 

z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wonsik

 

już sprawdzałem czy adres jest ok, wypowiedzenie poszło na Canal+ cyfrowy 02-100 Warszawa skr.poczt. 8

w normalej sytuacji ile dni takie wypowiedzenie idzie ?

 

w sumie to wysłałem wypowiedzenie żeby wywalczyć lepsze warunki umowy. teraz płace 25 zł za wynajem dekodera ;/ licze ze uda się wynegocjować dekoder za darmo a pakiet może być ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...