Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi umowa kończy się 30 listopada. Interesuje mnie C+Optimum plus HD Optimum czyli z tego co czytam 57zł + 11zł. PVR HD mam obecnie na wynajem za free i mam nadzieję, że tak pozostanie. Jak myślicie, przypomnieć im o sobie wypowiedzeniem w październiku czy sami zadzwonią? W C+ jestem non stop (z tym samym nr abo) od 1999 więc liczę na szybkie negocjacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bochnia_m

Bez wypowiedzenia raczej tej oferty nie otrzymasz (chyba, że coś się zmieniło). Ja też w mailu "wyrażałem nadzieję" że nie będę musiał wysyłać by otrzymać 57zł. Niestety nie było opcji. Po wypowiedzeniu próby kontaktu, dla zasady numerów zastrzeżonych nie odbieram (o czym Cyfrę poinformowałem). ""wyjątkowo"" zadzwoniono do mnie z numeru niezastrzeżonego. Wypowiedzenie - oferta przeze mnie oczekiwana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili i w podziękowaniu za bycie abonentem już ponad 10 lat zaoferowali Canal+HBO Superpremium za jedyne 129zł miesięcznie. Opuścili cenę o 10zł z 139zł. Ależ oni są mili. Szkoda, że dla nowych klientów ta sama oferta jest za 99zł. To jakieś żarty z klienta? Bo naprawdę nie rozumiem takiego postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca listopada, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.dziś dzwonili pierwszy raz z ofertą canal+ optimum za 78 zł przy umowie na 19 miesięcy. Zacząłem tłumaczyć gościowi, że znajomy dostał tą ofertę za 57 zł, a on że to niemożliwe i tak zaczęliśmy się delikatnie sprzeczać, że jednak możliwe.Na koniec podziękowałem i powiedziałem, że przejrzę ofertę konkurencji. Od października kończy mi się rabat i będę płacił za optimum i canal+ 103 zł przez 2 miechy. Liczę na darmowego pvr ale na razie w moim przypadku będzie to raczej niemożliwe bo obecnie mam od nich tylko dekoder sd w dzierżawę.Trudno-zaplace te standardowe kwoty za te 2 miech i będę negocjował w listopadzie po wysłaniu wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem rodzicom: Canal+ Optimum - 57 zł na 15 miesięcy

 

Niestety batalia mailowa (w sumie ok. 5 maili), na końcu straszenie rozwiązaniem umowy.

Przez telefon (otrzymałem wczoraj i dzisiaj) beton totalny (co chwilke zawieszanie rozmowy telefonicznej - i pytanie się przełożonego).

Po otrzymaniu końcowej oferty mailem, zadzwoniłem na wskazany w mailu tel i potwierdziłem aneks .

 

Więc na pewno się da! Dzięki temu forum będę płacił jakieś 25 zł mniej niż mi oferowali wczoraj, co x15 daje niezłą sumkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz chcialem sie pytac kiedy ostatnio oferowano canal + optimum za 57zl... Dzis otrzymale ponownie oferte za 64zl plus 15zl za wynajem pvr hd. Na moja propozycje 57zl odpowiedziano ze kiedys byla taka oferta ale juz jej nie ma. Obecnie mam canal plus i kompakt plus jedenkanal hd za 100zl. Powiedzialem ze mimo wszystko oferta nie jest atrakcyjna, uslyszalem ze zadzwoni do mnie konsultant 30 wrzesnia czyli w ostatni dzien mojej wypowiedzianej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz tak

 

Witam

ponieważ kończy mi się niedługo umowa mam zamiar ją przedłużyć na następujących warunkach proponowanych przez moją osobą

 

typu :

Canal+ Optimum 57zł

umowa na 15 mies

 

Będzie mi bardzo miło jeśli moje warunki będą dla was do zaakceptowania i zostaną mi zaproponowane w zamian za to jestem skłonny przedłużyć współpracą z wami

 

 

PS:

 

Biorąc przy przedłużeniu umowy :

 

PAKIET C+ OPTIMUM ZA 57 zł

dostaniesz propozycją dołączenia MULTI za 58,90

i kanałów HD za 11

oraz innych opcji

 

ale dołącz sobie MULTI za miesiąc po przedłużeniu telefoniczne za 40zł ze zobowiązaniem do końca umowy

+ kanały HD optimum 11 zł

 

Czyli C+ Optimum + MULTI + HD Optimum = 108zł

 

Powodzenia

Link do formularza E-mail znajdziesz w dziale pakiety cenny na forum dział CYFRA+

 

lub www.cyfraplus.pl zakładka kontakt obecni i tam jest do wyboru formularz e-mail

 

tel do działu przedłużenia umów 22 310 45 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuję się jaki jest czas na odstąpienie od zawarcia nowej umowy, ale w czym problem? Zadzwoń do nich i Ci powiedzą czy masz taką możliwość. Rozmowy są nagrywane, więc pewnie żaden konsultant ściemniać nie będzie.

 

Ps. Mądry Polak po szkodzie :) Z tego co było na forum, wynikało, że Twój obecny pakiet można było łyknąć za 38zł. Warunkiem było złożenie wypowiedzenia i negocjacje mailowe, choć telefonicznie też się udawało niektórym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...