Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy z kolegów piszą, aby pisać do nich i być natrętnym. Chcę uzyskać pakiet SuperPremium za 99 zł i PVR za 0 zł oraz krótszą umowę. Mam czasami wrażenie, że negocjacje z nimi to [beep]e głową w mur a tylko co niektórym udaje się przebić. Nie wiem co mam zrobić czy zgodzić się na 109 zł za całość i 19 m-cy umowy, czy dalej próbować? Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z kolegów piszą, aby pisać do nich i być natrętnym. Chcę uzyskać pakiet SuperPremium za 99 zł i PVR za 0 zł oraz krótszą umowę. Mam czasami wrażenie, że negocjacje z nimi to [beep]e głową w mur a tylko co niektórym udaje się przebić. Nie wiem co mam zrobić czy zgodzić się na 109 zł za całość i 19 m-cy umowy, czy dalej próbować? Co sądzicie?

Długość umowy przy konkretnych cenach nie podlega negocjacji.

michcio987, nie przesadzasz? Przecież cenę C+Kompakt masz na poprzedniej stronie. C+ Start najtaniej możesz mieć za 37 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną posiadam pakiet optimum hd a umowę mam podpisaną na pakiet optimum i właśnie skończyła mi się promocja.Moje pytanie dotyczy tego czy jest możliwość żebym dostał jakąś zniżkę na w/w opcję ale koniecznie z hd?Czy ktoś miał taki przypadek?Jak dzwoniłem miesiąc temu to konsultant powiedział,że mam się zgłosić za miesiąc jak będzie koniec promocji to wtedy będę mógł dostać jakąś zniżkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w pazdzierniku mojej matuli konczy sie Kompat (Podstawowy+) za 29.90

Przelecialem 20 ostatnich stron i znalazlem wypowiedzi, ze kontynuacja bedzie kosztowac 35-37 za 19mc. Widze tez, ze czasy negocjacji i duzych mozliwosci wywalczenia juz minely, ale poprosilbym jeszcze kogos obeznanego o skopiowanie i wypelnienie tego co ponizej. Mysle, ze innym tez sie przyda. Z gory dzieki

 

Kompakt (dla przedluzajacych)

Okres umowy: mc

Standardowa oferta: zl

Co max mozna wynegocjowac: zl

 

Start (dla przedluzajacych)

Okres umowy: mc

Standardowa oferta: zl

Co max mozna wynegocjowac: zl

 

PS. Zanim tu napisalem, bylem tez na ICA, ale nie moglem nigdzie znalezc propozycji przedluzenia. Moglby mi ktos powiedziec, gdzie to sie znajduje? Bo juz chyba powinno byc, skoro umowa jest do konca pazdzierniak

PS2. Wie ktos moze jak sie zmienia haslo do ICA? Bo tez nie widze nigdzie w menu takiej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej Podstawowy+ to teraz jest CANAL+Kompakt a nie sam Kompakt, jeśli przeczytałeś 20 stron to dlaczego nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie ile można wytargować za pakiety KOMPAKT i START i na jaki czas umowa? Ile razy można pisać że gołe pakiety Cyfry+ czyli bez CANAL+ nie można utargować, ceny płaci się promocyjne czyli takie jak dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, za szybka odpowiedz

 

Co do nazw pakietów to mozesz sie mylic, przynajmniej tak google mowi. Ale sie nie upieram

Masz racje, faktycznie, przecztalem 5, moze 6 stron w calosci, a pozostale 14 szukajac slowa kluczowego kompakt.

I znalazłem wypowiedzi kogos, ze bedzie walczyl o 35, a drugiego, ze maks co mozna wywalczyc to 37. A widze, ze nowi maja 36 :) Wiec chcialem uporzadkowac :P

 

Czyli rozumiem, ze te 36 za Kompakt i nic nizej. Mam nadzieje, ze nie beda zaczynac negocjacji od 38zl, bo nie bedzie mi sie chcialo zebarac o te 2zl :) Ale dla matuli kazda zlotowka sie liczy, w sensie, ze nie lubi przeplacac jak mozna taniej, wiec pewnie nie bede mial wyjscia

 

Jakby ktos jeszcze znal odp na moje PS i PS2, to bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38. Aha, czyli jeszcze gorzej niz zakladalem :P

A nowi maja lepiej, bo 36 :(

 

Rozumiem, ze przy 15mc cena tez jest 38zl za Kompakt (dla przedluzajacych)?. A duzo trzeba sie starac by dostac te 15mc zamiast 19, czy szybko sie zgadzaja? Fajniej miec krótsza umowa, choc z drugiej strony, do tej pory matula placila 29,9 a teraz 38. Wiec moze przy kolejnym przedluzeniu znow bedzie drozej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...