Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz, że chcesz ten dekoder. Chęć zakupu nie jest zobowiązująca. Będziesz miał czas do końca września na podjęcie decyzji. Moim zdaniem warto go mieć, bo to zupełnie przyzwoity dekoder o ile ie masz jakichś mega wygórowanych oczekiwań.

 

Co do samych ofert a przedłużenie to ja osobiście jestem nieco rozczarowany, bo koniec wakacji nadszedł i póki co nie ma żadnych zmian w ofertach w BOA. Te same oferty od połowy marca. A konkurencja ucieka.

Może C+ czeka na to, czy uda jej się przejąć Nkę?

Póki co to Nka wprowadza tani pakiet za 39pln z 11HD. I do czego go w C+ porównać, żeby w ogóle było to porównywalne.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca listopada. Kiedy mam wysłać wypowiedzenie i zacząć negocjować nową umowę?

Przed końcem października. Czytaj forum, bo pytasz o rzecz, o której pisze się praktycznie bez przerwy.

Jak dzwonią z obsługi klienta z ofertami to z jakiegoś konkretnego numeru, czy pokazuje, że numer nieznany? Pytam bo ja nie odbieram zakazanych numerów z uwagi iż co chwila wygrywam wtedy jakiś milion lub coś innego.

Dzwonią i z zastrzeżonych i niezastrzeżonych. Ja mam blokadę połączeń z numerów zastrzeżonych, więc dostawałem od nich maile, że nie mogą się do mnie dodzwonić, żebym sam zadzwonił. A gdy nie dzwoniłem, zaczęli dzwonić z numerów niezastrzeżonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, propozycja z początku sierpnia (umowa do końca września):

 

Okres Minimalny Umowy - 19 miesięcy,

- zestaw promocyjny CANAL+ Kompakt za 62 zł przez okres 19 miesięcy,

- opcja HD Kompakt za 11 zł,

- możliwość zakupu dekodera SagemCom HD za 129 zł.

 

obecna umowa (13 miesięcy) to:

- pakiet Kompakt za 32 zł 20 gr (standardowa opłata 46 zł)

- opcja CANAL+ HD za 23 zł 43 gr (standardowa opłata 34 zł 90 gr).

 

wypowiedzenie wysłane końcem sierpnia, telefon w dniu dzisiejszym o możliwości przedłużenia od 1 września na poniższych warunkach:

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Kompakt za 54 zł przez okres 19 miesięcy,

- opcja HD Kompakt za 11 zł,

- możliwość zakupu dekodera SagemCom HD za 129 zł.

 

śledząc forum wiem jedno - nie jest źle ale warto jeszcze się potragować przez ostatni miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to slabo negocjowales. ja w sobote wyslalem maila ze odchodze od cyfry jak mi nie dadza:

- CANAL+ Optimum za 57 zł przez 15 miesięcy,

- opcję HD Optimum za 11 zł miesięcznie na 15 mc,

- dekoder HD PVR na 15 mc za friko

nie minela jedna godzina i dzwoni babka, ze mi daja taka oferte. Bez wysylanie wypowiedzenia, wysylania kilku maili. Wystarczy jeden porzadny, ze odchodzicie jak wam nie dadza tego co chcecie i tyle.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek198609 Dekoder PVR i tak dają za free. Ja napisałem, że wszystko mam tzn. Cinemaxy, HBO, Filmbox i pozostałe tak jak miałem w Prestiżu +HD i płacę razem z MultI 137pln. Cena jest 154pln normalnie. Przy opłatach 182pln zjechałem na 137pln. Uważam, że nie jest źle. Przynajmniej jak dla mnie Umowę mam na 13 iesięcy przy przedłużeniu od lipca. Lipiec miałem za 41pln, sierpień za 68pln, a od września normalnie po 137pln na miesiąc, co przy umowie 13 miesięcznej normalną opłatę płacę przez 11 pełnych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek198609 wg mnie troche zależy od stażu i wysokości dotychczasowych rachunków, wątpie aby np. ktoś korzystający z najtańszego pakietu napisał im maila z żądaniami, że chce C+ optimum za 57zł i po godzinie do niego dzwonili w obawie o stratę klienta, ja zastosowałem się do rad innych użytkowników podobnie jak w zeszłym roku i jestem przekonany, że otrzymam to co chcę do końca września, z mojej strony nie było żadnych maili odnośnie przedłużenia, pierwsza oferta została mi przedstawiona przy okazji dołączania opcji dodatkowych, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dobiłem targu po 4 e-mailach. Canal+ Optimum + HD za 57 + 11 na 15 miesięcy, czyli obecny standard. Dekodera HD za 129 PLN nie brałem, podobnie jak PVR - mam własne. Ogólnie jestem zadowolony (więcej za mniej niż do tej pory), tym bardziej, że nowa umowa zakończy się 30.11.2012 :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podpisywałem umowę w kwietniu 2010r. ale o ile pamiętam to wtedy była promocja "stałe ceny pakietów z C+" i w tej promocji za 64,80 otrzymałem

Komfort+ (C+Optimum) i dekoder Thompson SD za 99 zł. Teraz dostałem już propozycję c+Optimum za 57 zł z hd za 11 i pvr za 15 zł czyli standardowo ale walczę o to żeby dostać PVR za 0 zł bo to podstawowy warunek żebym został

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...