Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ostatnio dostałem taką propozycję przedłużenia stary Prestiż+HD (żenada) :lol2:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, proponuję Panu przedłużenie Umowy na 19

miesięczny Okres Minimalny na następujących warunkach:

 

- pakiet CANAL+ Optimum w cenie 88 zł miesięcznie (przez 19 pełnych

miesięcy),

- opcja Multi w cenie 50 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy),

- opcja HD Optimum w cenie 11 zł miesięcznie,

- opcja Multiroom w cenie 15 zł miesięcznie,

- dzierżawa dekodera HD PVR w cenie 10 zł miesięcznie (przez 19 pełnych

miesięcy).

 

Ww. oferta jest dostępna do odwołania.

 

W celu skorzystania z promocji, proszę o informację zwrotną lub kontakt

pod numerem telefonu 22 310 45 60.

 

Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty od 09:00 do 21:00.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej ktoś mi pisał, że Pakiet Optimum + można wynegocjować do 47 zł.

Chyba nie za bardzo.

Oni proponują ceny wyższe niż na stronie o 2 zł.

Mnie interesuje oferta z Canal+ w najniższej cenie.

Wy macie takie ceny bo bierzecie jakies HD, HBO czy inne dodatki. To co to za promocja jak oni mi dają taką samą cenę jak nowym klientom.

Czy ktoś może miał kompakt + za 29,9 tak jak ja i teraz wynegocjował coś dobrego i niedrogiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikaridedal jaki to kosmos, to po prostu element negocjacji. Też przez to przechodziłem, że raz taniej a później znów drożej. Prawdziwe negocjacje zaczynają się po złożeniu wypowiedzenia i gdy do końca umowy jest mniej niż miesiąc. Gdy na początku negocjacji usłyszałem 62 (a potem 54) zł za canal+kompakt, powiedziałem że to dla mnie za dużo bo mam N-kę, więc będziemy musieli się rozstać. Przez 3 tygodnie była cisza, a ja też uznałem, że bez cyfry da się żyć. W końcu 10 dni przed końcem umowy zadzwonił konsultant z ofertą 47 zł i że to już najniższa oferta i aktualna tylko i wyłącznie dziś. Powiedziałem, że muszę przemyśleć sprawę bo mentalnie już się z cyfrą pożegnałem. Dał mi więc czas na przemyślenie i jeszcze raz oddzwonił o wyznaczonej godzinie (co do sekundy). Jednak dalej nie byłem pewny czy potrzebuję cyfrę, więc nic nie ustaliliśmy oprócz tego, że dalej muszę przemyśleć sprawę. Wtedy też trafiłem na forum, więc wiedziałem że jest szansa na jeszcze mniejszy abonament. I taki dostałem 43 zł za canal+kompakt, szkoda że na 13 a nie na 15 miesięcy. Tak było w czerwcu/lipcu, a jak jest teraz, myślę że podobnie. Pozdrowienia for all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzyskalem 57 c+optimum po zlozeniu wypowiedzenia (ale nie wiem czy do nich doszlo- wypowiedzenie wyslalem w czwartek a sprawe zalatwilem w piatek) i 2 miesiace przed koncem starej umowy (wlasciwie 2 miechy i pare dni)Trza twardo mowic ze jak nie dostaniesz tyle i tyle to nie przedluzysz umowy i pojdziesz do n czy polsatu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym zapytać, czy mogę coś ugrać z C+ na wysokość opłaty? :roll:

Aktualnie mam Prestiż HD+ za 139,90 zl. (w tym PVR) i ostatnio dostaję telefony o przedłużenie na dalszy okres minimalny (?????) za ta samą kwotę?

Czy ktoś z doświadczonych cyfronegocjatorów mi podpowie? :]

Z góry dziękuję. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz go dostać za 129 zł (bez PVR, chociaż ostatnio pojawiają się głosy, że można go dostać za 0 zł). Albo inaczej - weź Canal+ Optimum za 57 zł, do tego kanały HD za 11 zł i po jakimś miesiącu dołącz pakiet Multi za 40 zł. Policz sobie ile Ci to wyjdzie. I poczytaj ten temat kilkanaście stron wstecz, bo to o co pytasz jest stale obecne na jego stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się dostałem propozycje 57 zł za optium z c+zadzwoniłem i powiedziałem,że chcę zmniejszyć pakiet i czekać do grudnia na promocje i dostałem taką oferte i szanse zakupy dekodera hd na własność i czy warto go kupić ? teraz mam pace sd na własność brać ten hd ? popołudniu ma do mnie zatelefonować konsultant by spisać umowe tylko czy kupić dekoder hd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...