Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj przedłużyłem umowę, konsultant zadzwonił i zaproponował C+ Optimum za 64zł, 11 HD Optimum, 15 Multiroom i zakup Sagemcoma za 129zł umowa na 15 miesięcy, poprzednio miałem PVRa ale oddaje go z końcem miesiąca, nie chce płacić za niego 15zł miesięcznie. Chciałem dostać pakiet za 57zł ale pan powiedział, że to tylko dla abonentów, którzy mieli lepsze promo ode mnie , ofertę przyjąłem bo nie chce żeby dziennie do mnie dzwonili z tym samym a nie chciałem się kłócić o 7zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również zbliża się termin końca umowy (lipiec). Jak na razie ze strony cyfry brak ofert. Dziwne bo zawsze dzwonili jak opętani

Mam obecnie Optimum + 5xHD za średnio 50kilka złotych. Umowa na 18 miesięcy. Philips HD PVR mam za 0 pln.

Chciałbym wziąć Optimum + HD Optimum oraz Multiroom. Nie chce oferty Canal+

Symulacja pokazuje 78pln chyba bez ceny wynajmu PVR :(

No i rodzą się pytania - czy MR będzie w tej cenie przez całą umową (coś słyszałem o podwyżce we wrześniu) ?

Czy da się uzyskać PVR za 0? no i czy warto brać SAGEMCOM DSI87 HD za 149 czy też lepiej kupić Arivę ?

Czy da się uzyskać Optimum + HD, MR i PVR za 65-70pln ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dynio" no nie pocieszyłeś mnie zbytnio ;) Spróbuje wynegocjować w okolicy 70pln. Zobaczymy

"adrem" to dobra informacja. Wiem, że można zrezygnować z MR ale nie che mi się kombinować ze splitterem.

No chyba ze od razu wezmę splitter jak mnie Cyfra przydusi ceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od 5 lat Cyfrę, zawsze był to pakiet wyższy niż minimalny + opcja Canal + (bez żadnych HD itp) Cenowo średnio przedstawiało się to około 50zł, ostatnio miałem przez 13 miesięcy 29zł za ten pakiet (20 albo 30% rabatu na pakiet i 100% rabatu na Canal+) Umowa kończy mi się z końcem czerwca, dostałem sms z prośbą o kontakt aby poznać ofertę. Zadzwoniłem i poinformowano mnie, iż standardowa oferta to 76zł, a ja mogę dostać za 54zł. Zapytałem czy jest możliwość jeszcze obniżki tej ceny, konsultant powiedział że nie, bo tamtą miałem jakąś wyjątkową urodzinową itp.. Dzwoniłem jako nowy klient na infolinię i dostałbym za 60zł taką ofertę.. Pytanie moje jest takie czy jeśli złożę wypowiedzenie, odezwą się z lepszą ofertą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę na 15 miesięcy z Canal+hd Kompakt za 47zł. Do tego kupon na dekoder HD za 129zł na własność. Wcześniej miałem to samo za 29zł do końca czerwca 2011. Dzwonili do mnie kilka razy, ale nie mogłem odebrać, więc zadzwoniłem sam dwa dni temu(zatem nie jest prawdą,że to właśnie cyfra musi dzwonić do nas, żeby otrzymać pożądane opcje cenowe), Pan zaproponował cenę 54zł, nie zgodziłem się, mówiąc, że kolega ostatnio za to samo otrzymał ofertę 47zł, wtedy potrzebna była konsultacja z przełożonym i zgoda, ale powiedziałem, że się zastanowię i żeby zadzwonił za dwa dni. Zadzwonił dzisiaj i po rozmowie na temat dekodera pace, źle się zrozumieliśmy i chciał negocjować z przełożonym możliwość zostawienia PVR za 0zł, ale w związku, że posiadam PACE SD, to takiej opcji nie ma. Ponadto w każdej chwili mogę zwiększyć pakiet na optimum c+ za 57zł, jednak bez możliwości powrotu na kompakt. Mam nadzieję, że informacje komuś pomogą w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie i ja wcześniej zamieniłem kończącą się umowę za dwadzieścia dziewięć na czterdzieści siedem złotych. Plus na otarcie łez dostałem dekoder HD za 129 zeta.

Mogę docelowo również zwiększyć pakiet na optimum C+ za 57 zł + (lub) opcję HD za jedenaście.

Nie zawalczyłem, bo ta umowa jako druga w zupełności mi wystarcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem trzy propozycje przedłużenia umowy :

 

zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 78 zł przez 19 miesięcy

(standardowa opłata - 99 zł),

- opcja HBO HD za 23 zł przez 19 miesięcy (standardowa opłata - 27 zł),

- usługa Multiroom za 15 zł przez 19 miesięcy,

- czynsz najmu dekodera HD PVR w kwocie 10 zł przez 19 miesięcy

(standardowa opłata - 20 zł).

 

lub

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 78 zł przez 19 miesięcy

(standardowa cena 99 zł),

- opcję HD Optimum za 11 zł miesięcznie,

- 15 zł za opcję CANAL+ Multiroom,

- 15 zł za wynajem terminalu HD PVR.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany powyższymi warunkami promocyjnymi proszę

o wiadomość zwrotną.

 

lub

 

została dla Pana

przygotowana oferta promocyjna:

 

- 19 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w cenie 82 zł przez okres 19 miesięcy

kalendarzowych,

- wynajem dekodera PVR HD w cenie 10 zł.

 

W czasie Okresu Minimalnego brak jest możliwości zmiany wybranego zestawu

promocyjnego na niższy.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany promocją, proszę o kontakt.

 

Oferta obowiązuje do odwołania.

 

Szał :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko tyle: Ja od stycznia miałem umowę na czas nieokreślony, bez żadnych zniżek, płaciłem miesięcznie od 42,90 zł nawet do 133,90 zł. Wypowiedzenie wysłałem w maju wiec umowa obowiązywałaby mnie jeszcze do końca Sierpnia, a i tak przedłużyłem ją od Lipca za 57 zł za Canal+Optimum, więc odpowiedzi konsultantów że oferta za 57 zł jest tylko dla wybranych mijają się z prawdą (Ja też kilka dni wcześniej dzwoniłem do Cyfry i także usłyszałem wtedy że dla mnie może być tylko za 78 zł a za 57 jest dla innych osóB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższych wypowiedzi wynika,że najlepszym argumentem na rzecz uzyskania lepszej oferty jest jednak wypowiedzenie umowy,w przeciwnym wypadku słyszy się od konsultanta takie a nie inne bajery.Z drugiej strony nie dziwię się,każdy liczy,że wyjdzie na swoje.Cyfra i tak, w przeciwieństwie do innych platform, jest najbardziej elastyczna wobec abonenta odnośnie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

migiel mozesz napisac tak jak ja

 

Jan Kowalski Miejscowosc 10-06-2011

00-00 Miejscowosc

Kowalska 27

Nr.abonenta

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. pocztowa 8

 

 

Wypowiedzenie umowy o abonament

 

Wypowiadam umowę o abonament zawarta 01-09-2010 na podstawie artykułu 7 Programy §1 (zmiana oferty programowej) z dniem 01-06-2010

 

 

Z poważaniem

Jan Kowalski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...